Skocz do zawartości

interpretacja


kati1235

Polecane posty

witam czy moglby ktos mi zainterpretowac co karty maja mi do przekazania bo nie rozumiem za wiele z tego mimo, ze czuje jakas energie płynaca z tego. spytalam dlaczego moje manifestacje nie dzialaja wypadl cesarz, glupiec, 7 mieczy i rycerz mieczy. Moze to oznacza ze za duza uwage do tego przykuwam i za duzo mysle i tak jakby bujam w oblokach i sprawdzam co z moja manifestacja? Dziekuje z gory 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @kati1235,

jeśli karty wypadły Ci w tej kolejności jak napisałaś to wg mnie oznaczają:

symbolika Cesarza mówi o skupieniu na sprawach ziemskich, twardym staniu na gruncie, jest to też najmocniejsza kartą w tym rozkładzie, bo chociaż Głupiec jest następną kartą w kolejności i też należy do Arkan Wielkich, to w talii  jest kartą zerową, początkiem drogi. 

7 mieczy i Rycerz to moim zdaniem za duży chaos w myślach, brak uporządkowania i brak dobrego skupienia. Tutaj siła Rycerza przeważa nad zwykłą siódemką, która wprawdzie jako siódemka mówi o duchowości, ale rycerz wprowadza pewne zakłócenia w działaniach, tym bardziej, że znalazł się na końcu rozkładu, a więc go niejako zamyka. Rycerza Mieczy można określić jako osobę, która tupie nogą ze złości, gdy coś je nie wychodzi.

Jeśli zamknąć to wszystko w jednym zdaniu, to rzekłabym, że masz dobre podwaliny pod spełnienie manifestacji, ale jesteś na początku swego duchowego rozwoju i jesteś trochę niecierpliwa, bo wszystko dzieje się zbyt wolno.

 

Napisałaś wyżej, że sprawdzasz co z Twoją manifestacją się dzieje, czy działa. To zawsze musi wybrzmieć, daj się temu zadziać, nic nie dzieje się z dnia na dzień szczególnie jeśli chodzi o sprawy duchowe. W tamtych rejonach pojęcie upływu czasu nie istnieje.

Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje pięknie za ta odpowiedz , to prawda niecierpliwię się bo od niedawna otworzyłam się na to wszystko kiedyś coś tam manifestowałam ale nie brałam tego na poważnie, a te manifestacje, ktore teraz są w trakcie mialy dla mnie duze znaczenie i zylam w strachu ze sie nie stanie. To kolejnosc ma znaczenie w rozkladzie? 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2022 o 13:21, kati1235 napisał:

Dziekuje pięknie za ta odpowiedz , to prawda niecierpliwię się bo od niedawna otworzyłam się na to wszystko kiedyś coś tam manifestowałam ale nie brałam tego na poważnie, a te manifestacje, ktore teraz są w trakcie mialy dla mnie duze znaczenie i zylam w strachu ze sie nie stanie. To kolejnosc ma znaczenie w rozkladzie? 

Kolejność ma znaczenie w zależności od tego czy kładziesz karty wg swojej intuicji czy wg określonego rozkładu.

 

Jeśli jest to rozkład o z góry ustalonej kolejności kart (np. układ Krzyża Celtyckiego) to oczywiście interpretujesz czytanie wg niego. 

Jeśli kładziesz intuicyjnie (np. kilka kart w jednym szeregu) to karty zawsze czyta się od lewej do prawej, jak np. w trakcie czytania książki. Karty najdalej po prawej oznaczają przyszłość, karty najdalej po lewej przeszłość. 

  • Lubię! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...