Skocz do zawartości

Interpretacja kosmogramu urodzoniowego


Weronika122

Polecane posty

Witajcie :) 

Jestem tu nowa na forum jak i w asteologii , którą  interesuje się od niedawna :) Mam do was prośbę czy mógłby ktoś powiedzieć mi co można odczytać z mojego kosmogramu?

Interesują mnie takie kwestie jak zdrowie , zwiazki partnerskie( kiedy spotkam tego za którego wyjdę za mąż  za ile czasu) jak i rodzinne , dzieci czy bede je mieć jeśli tak to ile, kariera jak ona będzie wyglądać i czy los mi będzie sprzyjał 

 Czy te planety w moich domach przymiosą coś dobrego w moim zyciu czy raczej pechowego. 

Dodam od siebie , że czytałam , że osoby mające w 7 domu Neptuna ogólnie trafiają na złych mezczyzn przeważnie z jakimś uzależnieniem lub problemami,  więc to mnie trochę martwi :( czy ktoś z was również ma Neptuna w 7 domu ?Screenshot_20220719-095738_Chrome.thumb.jpg.f63c3637eb397159fdeb6a0d800b7f2a.jpg

Screenshot_20220719-095738_Chrome.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Władca 7 domu czyli saturn siedzi w 10 domu. A ten Neptun i uran w 7 domu pokazują uzależnionych bezrobotnych marzycieli. Nie wygląda to zbyt ciekawie. Słońce w 12 domu w Bliźniętach to typ faceta który lubi wolność. Saturn w 10 nie pomaga w karierze, wręcz ją ogranicza. Za to masz piękną Wenus w Byku w 11 co pewnie przyciąga do Ciebie facetów poznawanych w grupach znajomych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...