Skocz do zawartości

O czym marzy Twój partner?


Ismena

Polecane posty

O czym marzy twoja druga połowa? Zdradzamy sekrety Liczby Duszy.

 

Magowie i szamani dobrze wiedzą, że nasze imię zawiera w sobie sekretny kod, który wpływa na nasze losy. Uważali, że kto pozna czyjeś prawdziwe imię, ten zdobędzie klucz do jest serca i duszy. Jeśli chcesz wiedzieć, o czym marzy w miłości twoja druga połowa, zastanów się jakim imieniem sam lub sama siebie określa i jaką jego wersję lubi najbardziej. Np. jeśli twój ukochany nazywa się Zbigniew, to zapewne wszyscy mówią na niego Zbyszek lub Zbychu i tą wersję imienia, a nie tą zapisaną w dokumentach, trzeba wziąć pod uwagę. O sekretach serca i duszy mówią samogłoski, których wartość numeryczna zwana jest Liczbą Duszy.

 

Jak je policzyć? Sprawdź, jakie samogłoski zawiera imię i dodaj punkty według poniższej tabeli. Jeśli wartość przekroczy 9, dodawaj do siebie poszczególne cyfry.

 

A - 1

E - 5

I - 9

O - 6

U - 3

Y - 7

 

Na przykład:

 

Marek: A 1 + E 5 = 6.

 

Zbyszek: Y 7 + E 5 = 12 = 1+2 =3.

Jeśli Liczba duszy twojego ukochanego to:

 

Jeden. Marzy, aby być samcem alfa, z którym wszyscy się muszą liczyć. Popisuje się, chwali i przegania rywali ze swojego terytorium. Bądź niezależna i zawsze miej swoje zdanie i swoje własne sprawy, bo przy grzecznej i miłej partnerce on szybko zacznie się nudzić. Im dłużej będzie cię zdobywać, tym bardziej będzie za tobą szalał. Chce ci zaimponować swoją siłą i pomysłowością, ale w głębi serca obawia się bezradności i tego, że pewnego dnia przestaniesz zwracać na niego uwagę.

 

Dwa. Marzy, abyś go rozumiała i wysłuchała tego, co ma do powiedzenia. Chce spotkać kobietę, przy której może czuć się swobodnie i z którą może w zgodzie przejść przez życie. Ceni partnerstwo, wzajemne zaufanie i chce, abyś podzielała jego pasje i zainteresowania. Chcesz go zdobyć? Nie krytykuj jego przyjaciół i zaprzyjaźnij się z krewnymi. Miej takie samo hobby i nie ziewaj, kiedy z pasją ci o czymś opowiada, bo szybko znajdzie sobie inne audytorium.

 

Trzy. Marzy, abyś przeżywała z nim najdziksze przygody i zawsze była gotowa wyruszyć wieczorem na tańce. Ten mężczyzna zawsze ma mnóstwo pomysłów, lubi rozrywkę, ale też pochłania go kariera, a nie fascynują domowe pielesze. Dlatego nie bądź kurą domową, tylko rozwijaj swoje pasje! Twoje dokonania będą mu imponować i z chęcią pochwali się nimi przed innymi ludźmi. Postaw na sport i aktywny tryb życia, a zrobi wiele, aby za tobą nadążyć.

 

Cztery. Marzy, abyś czekała na niego z obiadem z przepysznych składników, które kupiłaś na promocji. Jest oszczędny, uważny, ostrożny i niechętnie rozstaje się z pieniędzmi. Nie lubi zmian i niespodzianek, bo według niego spokojne życie to najlepsze życie. Jeśli traktujesz związek jak inwestycję, to idealnie trafiłaś! Bądź troskliwa, uprzejma, dbaj o wspólny majątek, a staniesz się dla niego najcenniejszym skarbem.

 

Pięć. Marzy, abyś rzuciła wszystko i w imię miłości pojechała z nim na kraj świata. To prawdziwy artysta w sztuce zdobywania kobiecych serc. Jest impulsywny, romantyczny, obieca ci złote góry, a ty w to uwierzysz. Jeśli chcesz go zdobyć, bądź jak gwiazda filmowa: chimeryczna, zmienna, zaskakująca w swoich wymaganiach. Kocha być zaskakiwany i uwielbia niespodzianki, dlatego w waszym związku nie może zabraknąć pikanterii i wspólnych wypraw w nieznane.

 

Sześć. Marzy, abyście stworzyli bezpieczny dom, w którym będziecie panować niczym król i królowa. Remontuje, urządza, panoszy się w kuchni, truchleje na myśl, że ktoś zapomniał szalika. Przejmuje się życiem całej rodziny i gdyby mógł, wszystkich niesfornych krewnych przygarnąłby pod swój dach. Oczekuje, że ty chcesz tego samego co on, bo on ma zawsze rację! Jeśli chcesz mieć wielką, tradycyjną rodzinę i wspaniałego ojca dla wielkiej gromadki dzieci, będziecie żyli długo i szczęśliwie.

 

Siedem. Marzy, abyś go podziwiała i kochała, ale nie za bardzo wie, jak do tego podejść dlatego często nie robi po prostu nic. Powiedź mu wprost, czego chcesz, a to dostaniesz. Jest niezależny, skupiony na swoich zainteresowaniach, lubi intelektualne dyskusje i ma nudnych znajomych. Chciałby, abyś doceniła go takim, jakim jest i podobnie jak on zwracała uwagę na duchową stronę życia. Z nim udadzą się rozmowy do rana i górskie wędrówki, ale na zakupy lepiej wybieraj się sama.

 

Osiem. Marzy, abyś rozpływała się z zachwytu z powodu wszystkiego, co udało mu się w życiu osiągnąć. To mężczyzna zdecydowany i pewny siebie, ale mocno zajęty materialną stroną życia. Pomagaj mu w planach podboju wszechświata, a po pracy bądź odpoczynkiem wojownika. Miej przy tym głowę do interesów, ostrzegaj go przed niebezpieczeństwem i wspieraj całą sobą. Jako kobieta zadbana i zaradna będziesz ozdobą jego królestwa.

 

Dziewięć. Marzy, aby mieć w domu zgodę i spokój. Ma już dość kobiet zmiennych, niezdecydowanych i trzpiotkowatych. Marzy o wspólnych podróżach, rozwijaniu artystycznych pasji, graniu w brydża lub oglądaniu filmów dokumentalnych. Chciałby mieć z kim porozmawiać o ważnych dla świata sprawach, bo to mężczyzna z misją lub powołaniem. Jeśli je podzielasz i rozumiesz, zrobi dla ciebie wiele.

 

źródło: czary.pl

  • Gratuluję! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...
  • 2 years later...
  • 3 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...