Skocz do zawartości

Partnerski po stronie Pana

Reni45
 Share

Polecane posty

Zrobiłam partnerski tylko ze wskazaniem na Pana. 

Mieliśmy przedwczoraj  niefajna sytyacje. Nie kłótnia.ale nie chce wchodzić w szczegóły. 

W głowie rycerz denarów 

W sercu 7 mieczy 

Co pokazuje na zewnątrz  10 mieczy 

Co wnosi  2 puchary 

W głowie chyba spokojnie widzę wychamowanie w tym Rycerzu denarów. Spokojne przyglądanie  się sytuacji 

W sercu hmm  nieszczerości  ? Ale bardziej widzę że on czuję że sytuacją wymknela się z pod kontroli. Może  chęć wycofania sie pokazuje? Lub coś ukrywa 

Postawa 10 mieczy  to go chyba przybilo w jakis  sposob. Może się boi? Nie widzi wyjścia? 

Co wnosi 2 puchary tu ładnie.  Jest chęć  kontynuacji relacji.  

Jak to widzicie kochani?

W głowie: Rycerz denarów - Spowolnienie akcji, skupienie na innych sferach życia
W sercu: 7 mieczy - taktyczny odwrót, odejście od sytuacji, która nie jest dla niego korzystna. Możliwość odwracania kota ogonem, obmawiania za plecami.
Co pokazuje: 10 mieczy - dla mnie to karta poddania się, wręcz kapitulacji. Na zasadzie dajcie mi wszyscy spokój
Co wnosi: 2 puchary - przyjemną relację, jakieś porozumienie na poziomie duchowym. Relacja jednak jest dosyć delikatna, miejscami krucha.

Dla mnie dwa puchary w połączeniu z 7 mieczy to niestety relacja bardziej skupiona na korzyściach Pana, jeżeli coś mu się nie będzie podobało może się wycofywać.

• Dziękuję! 1

1 godzinę temu, Shiroiluna napisał:

W głowie: Rycerz denarów - Spowolnienie akcji, skupienie na innych sferach życia
W sercu: 7 mieczy - taktyczny odwrót, odejście od sytuacji, która nie jest dla niego korzystna. Możliwość odwracania kota ogonem, obmawiania za plecami.
Co pokazuje: 10 mieczy - dla mnie to karta poddania się, wręcz kapitulacji. Na zasadzie dajcie mi wszyscy spokój
Co wnosi: 2 puchary - przyjemną relację, jakieś porozumienie na poziomie duchowym. Relacja jednak jest dosyć delikatna, miejscami krucha.

Dla mnie dwa puchary w połączeniu z 7 mieczy to niestety relacja bardziej skupiona na korzyściach Pana, jeżeli coś mu się nie będzie podobało może się wycofywać.

Sprawa jest świeża wiec  widać jego emocje jak na dłoni. 

Zrobię partnerski za  jakiś czas 

W dniu 3.08.2022 o 12:23, Reni45 napisał:

W głowie rycerz denarów 

W sercu 7 mieczy 

Co pokazuje na zewnątrz  10 mieczy 

Co wnosi  2 puchary 

W głowie:  Wyhamowanie ale spokojne przyglądanie się temu co się dzieje żeby nie  działać za szybko w emocjach

W sercu : Albo się czuje oszukany albo On coś ukrywa.

Co pokazuje na zewnątrz:  Coś go dobiło musi odpocząć. Zregenerować siły. 
Co wnosi: Zależy mu na tej relacji. 

Myśle ze musz mu dać czas na odpoczynek i spokojna analizę sytuacji i nie wykonywać ruchów w emocjach, a wszystko się ułoży. 

• Dziękuję! 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...