Skocz do zawartości

Jakie polecacie talizmany na miłość?


nitka

Polecane posty

a jaki polecacie na miłość? tylko na przyciągniecie tej dobrej prawdziwej miłości , bo jak wiemy czasem jednak przyciąga sie osoby nie do konca te z którymi jesteśmy później szczęśliwi ,jak przyciągnąć te właściwą miłooc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolenniczką talizmanów i amuletów, co jednak nie oznacza, że w nie, nie wierzę. Uważam, jednak, że najlepszym talizmanem, aby przyciągnąć do siebie partnera jesteśmy my sami. To w nas, jest ukryta wielka siła, którą jeżeli właściwie pokierujemy, osiągniemy planowany sukces. Według mnie wiara w siebie, miłość do siebie i pozytywne myślenie, prawidłowe nastawienie do świata - potrafią zdziałać cuda. Jeżeli chcemy pokochać kogoś innego, najpierw pokochajmy siebie. Należy zaakceptować swoje wady, uśmiechać się i po prostu przebywać wśród ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Ismeno , jakie to jednak trudne , pokochac siebie ...oraz przyciagnąc odpowiedniego partnera, .ja np nie mam szczescia , przyciagam facetów ale .... moje zwiazki sa nie udane ... ilez razy mozna próbowac ;( moze to kwestia moich złych wyborów? tak czy siak kieruje sie sercem i ide za miłoscia , ale puki co nie wyszło mi to na dobre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli coś tracisz, to znaczy, że los szykuje dla Ciebie coś lepszego" takie lub podobne do tego powiedzenie jest, a więc może i u Ciebie, to się sprawdzi? Zastanów się, przeanalizuj co jest nie tak, w Twoich związkach, może cały czas kierujesz się jednym i tym samym schematem, zamiast wprowadzić jakieś nowe zmiany?

Możesz zrobić tez mapę marzeń lub w ogóle napisz sobie jakie cechy powinien mieć Twój partner, ale przy tym pamiętaj, aby nie oczekiwać/wymagać tego czego sama nie masz. Zastosuj afirmacje i w ogóle zacznij wierzyć, że spotkasz tego właściwego faceta, uwierz, że to jest możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Ja bardzo wierze w moc kamieni - zawsze mam przy sobie rozowy kwarc ( na pozytywne emocje) i ametyst - ten dosc mocno wplywa na intuicje i powiem szczerze ze niesamowicie dziala - na sama mysl w pewnych sytuacjach sciska mnie w zoladku i juz wiem ze cos jest nie tak i ze lepiej jednak w to nie brnać dalej a nawet sie wycofac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O różnych właściwościach kamieni czytam, co jakiś czas pojawiają się ciekawe informacje, ale kamieni nie posiadam. Wiem, że różowy kwarc, o którym piszesz, ma wiele właściwości. Może kiedyś z ciekawości go kupię i sprawdzę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ja bardzo wierze w moc kamieni - zawsze mam przy sobie rozowy kwarc ( na pozytywne emocje) i ametyst - ten dosc mocno wplywa na intuicje i powiem szczerze ze niesamowicie dziala - na sama mysl w pewnych sytuacjach sciska mnie w zoladku i juz wiem ze cos jest nie tak i ze lepiej jednak w to nie brnać dalej a nawet sie wycofac.

Ale te kamienie w tym wypadku nie pełnią roli talizmanu, raczej wspomagają coś (kwarc - wyrażanie uczuć i emocji w sposób pozytywny, ametyst - wspomaganie intuicji).

Talizman jest konkretnie na coś (a amulet przeciw czemuś) więc kamień też może spełniać taką rolę, jeśli mu się nada odpowiednią intencję.

Jeśli chodzi o kamienie "na przyciągnięcie miłości" to właściwie nie spotkałam się z czymś konkretnym , tzn. że głównym "zadaniem" danego kamienia jest przyciągnięcie miłości, raczej stosuje się w tym celu działania magiczne. Gdyby to miało odbywać się przez kamień, to chyba przez jakiś w odcieniach czerwieni i różu; spotkałam się z opinią, że w tym celu stosuje się kwarc różowy, ale - jak każdy przedmiot mający spełniać funkcję magiczną - trzeba go aktywować w tej właśnie konkretnej intencji.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talizman na miłość..... Najlepsze to czuć, poczuć energię miłości..... Jeśli coś chce to jest przy tym jakąś energia, ekscytujące jak samym sobą będziemy często wchodzić w takie stany to to dostaniemy dla mnie siła umysłu.

Jest naszym talizmanem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to nie wpadłam. Szukałam talizmanów fizycznych, a te najwartościowsze są w nas. Żaden wisior czy brelok tu nie pomoże. Cudowna recepta. <buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...