Skocz do zawartości

Rozkład Partnerski


Agiatis

Polecane posty

Rozkład ten widziałam gdzieś na YT, zmieniłam trochę pod swoje potrzeby;)

 

W rozkładzie tym, u mnie po prawej stronie, to zawsze "strona" mężczyzny, a lewa kobiety. Zwykle po prawej stronie stawiane są karty dla osoby o którą pytamy, tym przypadku każda płeć ma swoją stronę.

 

 

13252509753732901031_thumb.jpg

 

1 Karta - co On ma w głowie, czyli o czym myśli,

 

2 Karta - co ON ma w sercu, z mojego doświadczenia jeśłi tutaj jest Królowa Buław zwykle mężczyzna uczucia swoje lokuje w innej kobiecie

 

3 Karta co On zrobi - tutaj karty wskazują co chce zrobić, jaki chce podjąć krok w kierunku Kobiety która pyta o mężczyznę.

 

4 Karta - co Ona ma w głowie, czyli myśli kobiety która pyta lub o którą pytamy.

 

5 Karta, co Ona ma w sercu, czyli jej uczucia do mężczyzny lub jeśłi pojawia się krół Buław, to Ona najprawdopodobniej ma innego.

 

6 Karta - co Ona zrobi, jakie ma zamiary, co zamierza zrobić.

 

7 Karta - to istota problemu, jeśli ukazuje mi się tutaj 10 kielichów okazuje się zwykle że jedna ze stron ma rodzinę

 

8,9,10 Problemy jakie mają. Karta 8 wskazuje na Kobiety Stronę, gdy ukazuje się 8 Kielichów kobieta ma zamiar zakończyć związek.

 

Karta 10 wskazuje Jego stronę.

 

Tutaj podajemy wskazówki jeśłi bardzo chcą, aby udało się patrzymy na przyszłość związku (karty11,12,13) jeśłi są pozytywne podpowiadamy czego mają unikać.

 

9 Karta wskazuje także istotę problemu, tutaj jeśli pokazuje mi się 10 Mieczy zwykle następuje koniec związku.

 

Karty 11,12,13, to przyszłość związku, tutaj możemy "odczytać" jak będzie się relacja układała między nimi.

 

Jeśli chodzi o czas, umawiamy się z kartami na ile rozkładamy karty, czy to 6-mcy czy też rok ;)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...