Skocz do zawartości

Dlaczego nie mogę zdać egzaminu praktycznego


Kosma

Polecane posty

Cześć 🙂 Z ciekawości zadałam pytanie: Dlaczego nie mogę zdać egzaminu praktycznego na prawo jazdy?

 

Odpowiedź to: As Kielichów prosto + 7 kielichów prosto 

Za dużo myśli i emocji, zbyt emocjonalne podchodzenie do sprawy. Zamiast skupić się na jednym myślę o wielu rzeczach na raz. 

 

Rada: Koło Fortuny odwrócone + 5 kielichów odwrócone

Zostawić niepowodzenia za sobą, nie rozpamiętywać, nie liczy na szczęśliwy los tylko wziąć się za to od nowa. Co ciekawe 3 razy już próbowałam, a na karcie są rozlane 3 kielichy, ja cały czas myślę o niepowodzeniach i sama się zniechęcam nie dając sobie szansy na kolejną próbę, a z tyłu są przecież 2 kielichy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rozkład: emocje przejmują nad tobą kontrolę, tak jakby ich zalew przebodźcował Cię i tracisz koncentrację, pewność siebie, wszystko się miesza i pojawia się jeden wielki nieład w głowie.
Rada: nie zdawać się na szczęście losu, trzymać emocje na wodzy, nie patrzeć na porażki. Skupić się na celu, podejść do niego mocno zadaniowo i dążyć. Nie emanować brakiem, tylko skupić się na tych kielichach pełnych, które na Ciebie czekają.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2022 o 12:28, Shiroiluna napisał:

Pierwszy rozkład: emocje przejmują nad tobą kontrolę, tak jakby ich zalew przebodźcował Cię i tracisz koncentrację, pewność siebie, wszystko się miesza i pojawia się jeden wielki nieład w głowie.
Rada: nie zdawać się na szczęście losu, trzymać emocje na wodzy, nie patrzeć na porażki. Skupić się na celu, podejść do niego mocno zadaniowo i dążyć. Nie emanować brakiem, tylko skupić się na tych kielichach pełnych, które na Ciebie czekają.

Dziękuję 🙂

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...