Skocz do zawartości

Karty na uczucia

Reni45
 Share

Polecane posty

Co on do mnie czuje?

( między nami poki co brak kontaktu)

9 pucharów Rycerz denarów Rycerz pucharów 

Facet póki co narazie nie chce zmieniać sytuacji między nami. Jemu jest dobrze jak jest w 9 pucharach. Może myśleć. 

Jego działania są spowolnione W denarowym aczkolwiek relacji nie zakończył odłożył na później. Denarowy nigdzie się nie spieszy powoli podąża w stronę Rycerza Kielichów. Wiec kiedyś moze znów się pojawić. 

Dla mnie połączenie 9 pucharów i Rycerza denarów to wręcz pognanie w stronę własnych marzeń/potrzeb. Nie widzę w tej sytuacji otwarcia na relację, bardziej skupienie się na swoim komforcie wygodzie i być może finansach/jakiś korzystnych dla niego materialnie sprawach. Rycerz pucharów to taki typ, który pojawia się, namiesza w uczuciach a potem zniknie. Raczej energia zabawy, niezobowiązującego flirtu, nie liczyłabym obecnie na żadną poważniejszą relację, bo karty mocno skupione na samym sobie.

• Lubię! 2

• 3 weeks later...
3 godziny temu, asiakaka napisał:

i jak sytuacji się rozwiązała ? jestem ciekawa :)

No cóż powiem że on bardziej skupiony na sobie I swoich zyciowych planach nie jestem priorytetem. Rycerz Pucharów   to takie raz jestem raz nie I tu zgadza się.  Ostatnio nie mamy kontaktu. 

Ten zestaw kart nie wróży powyżej relacji raczej 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...