Skocz do zawartości

Przyszły parter


Vivre

Polecane posty

Postawiłam sobie karty na to, jaki będzie mój przyszły partner. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji.

 

1. Czy w ciągu roku wejdę w związek uczuciowy z mężczyzną?

9 mieczy, Król buław, 2 buław (XII Wisielec)

 

No widać tu jakiego pana w typie króla buław. Być może poznam go w momencie jakiegoś doła albo zaraz po jakimś przykrym wydarzeniu (9 mieczy). Może będę się długo zastanawiać, czy dać mu szansę (2 buław + XII Wisielec).


2. Kiedy go poznam?


As monet, XXI Świat XVI Wieża (IV Cesarz)

 

As monet to niby miesiąc. Możliwe, że w jakieś podróży albo w trakcie zmiany pracy.

 

3. Gdzie go poznam?

paź kielichów, 6 kielichów, król monet (V Kapłan)

 

Gdzieś gdzie będzie dużo dzieci? Może jakieś miejsce, do którego często chodziłam w przeszłości? (6 kielichów). 

 

4. Jaki będzie?
 
6 buław, 3 mieczy, 4 buław (XIII Śmierć)

 

Będzie robił duszo szumu w okół siebie. Może odnosić jakieś sukcesy (6 buław). Analityczny umysł, niekierujący się emocjami (3 mieczy). Lubiący ciepło domowe (4 buław)
 

5. Na co powinnam zwrócić uwagę?

2 kielichy, Rycerz kielichów, 3 kielichy (XVI Wieża)

 

Może będzie lubił imprezy i romanse, niestety.
 

6. Czy to będzie mój partner docelowy?

7 mieczy, 6 monet, Król kielichów (IX Pustelnik)

 

Z tą 7 mieczy na początku, to raczej nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Samotność może dać Ci trochę w kość, pojawi się jakiś energiczny i namiętny facet, ale według mnie ostatecznie nie zdecydujesz się na relację z nim.
2. Jakaś podróż związana z pracą lub zakupami, ewentualnie w jakimś przełomowym dla Twojej kariery momencie, czyli zwalnianiu się ze starego miejsca pracy lub zatrudnienia w nowym.
3. Młode grono ambitnych osób, otwartych, nowoczesnych. Może to być też miejsce z przeszłości, które lubiłaś odwiedzać, bo pozwalało Ci uspokoić myśli, odprężyć się.
4. Pewny siebie, lubiący wyzwania i odnoszący sukcesy. Może być po zerwaniu, ewentualnie wychodzić z jakiejś toksycznej relacji, trochę poturbowany przez życie. Lubiący mieć swój własny kąt, może być odrobinę tradycjonalistą jeśli chodzi o dom.
5. Czy nie jest związku lub z kimś nie kręci na boku, nie ma żony/dziewczyny lub czy nie tkwi jeszcze umysłem w starej relacji. Rycerz kielichów jest niestety bawidamkiem, więc może być chorągiewką w uczuciach, 3 kielichów będzie lubił spędzać czas z kumplami, może mieć skłonność do skoków w bok, relacji niezobowiązujących.
6. Jeżeli weszłabyś w relację z nim mogłabyś poczuć się oszukana/zdradzona.  Brakowałoby równowagi w dawaniu i braniu na poziomie emocjonalnym. Nie wydaje mi się, żeby to miał być partner docelowy.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Shiroiluna napisał:

1. Samotność może dać Ci trochę w kość, pojawi się jakiś energiczny i namiętny facet, ale według mnie ostatecznie nie zdecydujesz się na relację z nim.
2. Jakaś podróż związana z pracą lub zakupami, ewentualnie w jakimś przełomowym dla Twojej kariery momencie, czyli zwalnianiu się ze starego miejsca pracy lub zatrudnienia w nowym.
3. Młode grono ambitnych osób, otwartych, nowoczesnych. Może to być też miejsce z przeszłości, które lubiłaś odwiedzać, bo pozwalało Ci uspokoić myśli, odprężyć się.
4. Pewny siebie, lubiący wyzwania i odnoszący sukcesy. Może być po zerwaniu, ewentualnie wychodzić z jakiejś toksycznej relacji, trochę poturbowany przez życie. Lubiący mieć swój własny kąt, może być odrobinę tradycjonalistą jeśli chodzi o dom.
5. Czy nie jest związku lub z kimś nie kręci na boku, nie ma żony/dziewczyny lub czy nie tkwi jeszcze umysłem w starej relacji. Rycerz kielichów jest niestety bawidamkiem, więc może być chorągiewką w uczuciach, 3 kielichów będzie lubił spędzać czas z kumplami, może mieć skłonność do skoków w bok, relacji niezobowiązujących.
6. Jeżeli weszłabyś w relację z nim mogłabyś poczuć się oszukana/zdradzona.  Brakowałoby równowagi w dawaniu i braniu na poziomie emocjonalnym. Nie wydaje mi się, żeby to miał być partner docelowy.

Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...