Skocz do zawartości

Poznanie nowego partnera. 2 Pytania


asiakaka

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie od dawna interesuje się tzw. wiedzą tajemną. Tarot zaczął mnie pociagać od czerwca. Karty mam zakupione. Niedawno zakonczyłam relację z mężczyzną , nie był to związek.

Dziś zadałam pytanie o nowego partera

1. Czy do marca nowego roku wejdę w jakąś poważną relację

4 kielichów, Król buław 2 Kielichów

2. Kiedy go poznam

Sąd ostateczny Gwiazda Mag

Proszę o rady, jestem ciekawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Według mnie szansa na relację jest, ale nie będzie ona poważna/stabilna.  Mogą w jej trakcie pojawić się jakieś dylematy.
2. W jakimś miejscu, gdzie pójdziesz się rozerwać, być może jakaś impreza/spotkanie towarzyskie/uroczystość. Możesz otrzymać na nie zaproszenie od kogoś bliskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Shiroiluna napisał:

1. Według mnie szansa na relację jest, ale nie będzie ona poważna/stabilna.  Mogą w jej trakcie pojawić się jakieś dylematy.
2. W jakimś miejscu, gdzie pójdziesz się rozerwać, być może jakaś impreza/spotkanie towarzyskie/uroczystość. Możesz otrzymać na nie zaproszenie od kogoś bliskiego.

Tak zgadzało by się bo dziś dostałam zaproszenie na imprezę taneczną.

I z tym chłopakiem na pewno ja sama nie chcę relacji..  jedynie jakieś wspólne wyjścia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przede wszystkim nie chce chwilowych relacji. Szkoda mi czasu na coś do czego nie jestem przekonana. Albo po prostu powinnam odmówić na tym etapie tej zabawy. Chodź mam ochotę iść potańczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rób tak, byś to Ty się czuła komfortowo. Jeśli masz ochotę poflirtować flirtuj, jak nie chcesz szybkich znajomości to wywalone, baw się dobrze na imprezie. A nuż kogoś fajnego poznasz. Wychodź do ludzi, rozwijaj się. Partner to tylko część naszego życia, im wyższe wibracje tym lepsze sztuki nam się trafiają. Nie warto brać byle czego :p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, chcę iść się pobawić rozerwać ,ale jakoś mi nie zależy ,żeby aż tak poznać szybko kogoś. W tym tyg. rozpadła się relacja z którą wiązałam nadzieję.

Zapytałam teraz co czuje ten chłopak, ktoremu podziękowałam wypadło mi: odwórcona  3 monet 6 buław i 2 buław

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku według mnie poczuł się trochę urażony, ale gdzieś w środku mam wrażenie, że zaimponowałaś mu swoją postawą. Teraz siedzi i trochę tak myśli, że no ta kobieta się ceni i nie pójdzie tak łatwo. Faceci rzadko otwarcie o tym mówią, ale jeżeli stawiamy wyraźne granice i nie godzimy się na pewne rzeczy, to nawet jeśli wydają się być źli i chować urazę, to w środku pojawia się jakiś rodzaj szacunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja siebie bardzo szanuję stawiam granicę. Nie pozwolę aby ktoś mnie kłamał i na kłamstwie coś budował. Wolę odejść zostać z niczym ale być wierna sobie.

Ale masz bardzo zdolności hoho :) ale czy się odezwie? Nie wiem cisza od 4 dni.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4kielichy fajnie pokazała relację. Poznałaś kogoś ale nie jestes chętna to nie jest to..

 

A jak się czuje chlopak 

 

Coś w stylu no kurcze nie wypaliło twarda babka przyjął postawe obserwującą poki co może  czuć się trochę przegrany 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się odezwać, ale ten odwrócony księżyc może sugerować, że jakieś niefajne jego zachowania/fakty na jego temat wyjdą i nie będziesz chciała z nim niczego poważnego. Dla mnie dwie ostatnie karty to takie dosłowne "Czy na pewno chcesz wracać do tej samej rzeki?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja nie chcę z nim budować przyszłości. Nie powiedział prawdy o sobie. I jest skreślony. Tylko chodzi o działalność bo pomagał w marketingu. Może faktycznie sam z siebie wszystko mi odpowie?

Ja wiem że czeka na mnie inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś zapytałam czy wgl. do końca roku czeka mnie jakieś współżycie sexualne. Wyszedł mi rycerz mieczy, król monet i 10 pucharów. Ten chłopak pokazywał się w karatch jako król monet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...