Skocz do zawartości

Co on do mnie czuje? Karty


Livbyuu

Polecane posty

Witam

Zadałam pytanie kartom co on do mnie czuje?

wyszly mi takie karty:

sprawiedliwosc 

10 pucharów 

krol mieczy 

kolo fortuny 

As monet

moglabym prosić o znaczenie?

 

Zgodnie z Zasadami obowiązującymi na forum, najpierw wymagana jest Twoja interpretacja. Dopiero wtedy, inni użytkownicy mogą dodać własne przemyślenia. Poza tym zachęcam do przywitania się z nami i przejrzenia innych tematów. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę w tych jego uczuciach jest taki groch z kapustą, z jednej strony chciałby czegoś stabilnego, z drugiej strony nie jest przekonany do tej relacji. Waha się mocno, tak jakby jakieś wydarzenia w jego życiu zasiały jakieś ziarenko niepewności, które zaczęło kiełkować. As monet niby zamyka ten rozkład, czyli po jakiś różnych perypetiach i niezdecydowaniach z jego strony powinien koniec końców pozytywnie do Ciebie podchodzić i dać szansę tej znajomości. Mam jednak wrażenie, że trochę tutaj wieje chłodem, tak jakby go jakieś zobowiązania trzymały, nie ma żadnych buław, które świadczą o pociągu seksualnym. Jest tylko 10 kielichów, która może po prostu być sferą jego fantazji o stabilnej relacji, ale niekoniecznie chęcią realizacji tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...