Skocz do zawartości

2 pytania


asiakaka

Polecane posty

Witam mam 2 pytania

1. Czy spotkam się z Jackiem Jak tak to kiedy:

Rycerz monet, As monet, król monet

(on jest dojrzałym przedsiębiorcą) Monety wskazują na okres zimowy?

2. Czy pójdę na sylwester/ na wieczorek zabawę?

Gwiazda, głupiec, królowa monet

Jestem dobrej nadziei? Tylko to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja osobiście mocno sceptycznie podchodzę do pytania tarota o czas - według mnie nie jest on zbyt precyzyjnym narzędziem jeśli chodzi o ilość, bardziej jak zapytamy czy w okresie X się spotkam z kimś, to może potwierdzić lub zaprzeczyć. Nawiązując do Twojego rozkładu - Spotkasz się z nim, gdy on stwierdzi, że będzie to dla niego na rękę, opłaci mu sie - gdy będą go ku temu skłaniały sprawy biznesowe - ale te istotne dla niego. Czyli będzie chciał spotkania jak sam zdecyduje, Ciebie i branie pod uwagę Twoich uczuć i energii w tym rozkładzie nie widać niestety.
2. Może pojawić się jakaś okazja na dobrą zabawę, ale będzie się ona wiązała z jakimiś opłatami - być może zbiórka na imprezę albo jakaś zabawa na sali? Nie widzę byś była smutna i samotna w tym okresie. Królowa Monet też wskazuje na dużą zależność spędzenia czasu od Ciebie - jeżeli będziesz wypatrywać aż ktoś Cię zaprosi, może być kiepsko. Ale jeżeli np. postanowisz cos zorganizować z koleżankami, albo wypatrzysz jakieś fajne wydarzenie - może być bardzo przyjemnie.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do sylwestra to będę wypatrywać imprez gdzie ktoś potrzebuje osoby towarzyszącej.

Co do spotkania jest to możliwe, bo on właśnie jakby nie zwraca uwagę TERAZ.  Przypuszczam, że raczej już nie dojdzie ,bo po co ? Jeśli ja nie chce dać mu uczuć.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam, wracam z weryfikacją. Jacek zaproponował spotkanie 3 dni temu. Tylko ja nie czuję się gotowa aby spotkać się z nim twarzą w twarz 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za weryfikację. Jeżeli dotyczy to spraw biznesowych to warto porozmawiać, natomiast jeżeli jest to spotkanie na polu prywatnym to już Twoja decyzja. Być może Twoja intuicja dobrze Ci podpowiada, że nie jest to dobry pomysł by spotykać się twarzą w twarz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Shiroiluna napisał:

Dziękuję za weryfikację. Jeżeli dotyczy to spraw biznesowych to warto porozmawiać, natomiast jeżeli jest to spotkanie na polu prywatnym to już Twoja decyzja. Być może Twoja intuicja dobrze Ci podpowiada, że nie jest to dobry pomysł by spotykać się twarzą w twarz ;)

Myślę,że jemu chodzi o sprawy uczuciowe. Z jednej strony chciałabym szczerze pogadać, ale z drugiej nie wiem czy jest sens ruszać ,, stare,,. Patrząc z perspektywy czasu ta relacja po prostu nie wyszła.. I czy warto jakby wchodzić 2 x do tej samej rzeki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, asiakaka napisał:

Myślę,że jemu chodzi o sprawy uczuciowe. Z jednej strony chciałabym szczerze pogadać, ale z drugiej nie wiem czy jest sens ruszać ,, stare,,. Patrząc z perspektywy czasu ta relacja po prostu nie wyszła.. I czy warto jakby wchodzić 2 x do tej samej rzeki?

Raczej nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie go podejrzewam , że może być w trakcie rozwodu.. może to jest ta kobieta?

Ogólnie, jak pomyślę że mógł ukrywać byłą żonę to mnie aż serce boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jest to bardzo przykra sprawa, ale to nie Twoja wina tylko jego. Podpowiem Ci, że nie ma sensu startować do faceta z Cesarzową przy boku, bo żadna nie będzie mieć do niej podejścia. Jego nadal łączy z nią więź. Silna więź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jest to możliwe że on ją jeszcze kocha po prostu..   Ja przebywając z nim ostatni raz 2 miesiące temu. Miałam wrażenie, że on odnosi się nie do mnie a do tej byłej kobiety. Niestety on ma to do przepracowania nie ja,to by pasowało. Jeśli jest się z kimś 10 lat to nie jest to takie proste do wymazania. Ja mu mogę jedynie dać wolność i czekać na innego mężczyznę 

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...