Skocz do zawartości

Co Cię zirytowało?


Margita

Polecane posty

Witajcie :)

Proponuję taki temat jak wyżej, aby móc wywalić z siebie to co nas wkurza w realnym świecie.

Czasami takie otwarte powiedzenie "co mnie denerwuje" niesie za sob a pozytyw. 

Nie warto w sobie kisić złych emocji czy frustracji, lepiej je wyrzucić.

Aby nie kumulować negatywnych energii na forum proponuję po każdym swoim poście zamieścić świecę oczyszczającą, relaksującą muzykę, kryształ górski lub jakiś pozytywny obrazek.

 

 

Zatem zacznę pierwsza, byłam dziś w osiedlowym sklepie po zwykle zakupy, nic wielkiego. Podchodząc do kasy mówię, że będę płacić kartą.

Kasjerka do mnie czy mam BLIK, mówię że mam, to może nim zapłacę?

Ja mówię, że wolę kartą, a poza tym nie mam telefonu ze sobą (choć miałam i myślę oby nie zadzwonił <haha2>), kasjerka nadal się upiera i pyta czy mogę płacić zatem zegarkiem.

Ja mówię, że nie bo zegarka też nie mam, ale mam buty <haha2>...

No i tak się wkurzyłam... może niech nam wszczepią czipy na czole i każdy przy kasie będzie składał głęboki ukłon waląc głową w terminal... <niee>

 

candlelight.gif.bf7d85cf3eacf3240327dd45bf4c5d9d.gif

  • Lubię! 3
  • Gratuluję! 1

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Margita może dla równowagi załóż post o pozytywnych wydarzeniach z życia :) twoje prawa autorskie :D

 

Masz racje, złości nie można kumulować w sobie.

Ja napisze co mnie ogólnie obecnie wkurza. Ludzie którzy co chwile przy tobie patrzą w telefon, scrollują w nieskończoność... Sami chcą się z tobą spotkać ale przy każdym brzdąknięciu już w ten telefon <bad> początkowo takie rzeczy brałam osobiście ale po obserwacji osób zauważyłam, że one tak wszędzie i przy każdym. Teraz jak ktoś mnie odwiedza w domu to mam na półce specjalny pojemnik z przegródkami na telefony <śmiechu> Początkowo reakcje były niepewne ale teraz przyznają, że to dobry pomysł. 

  • Lubię! 2
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mnie ostatnio wkurzyła głupota koleżanki, skądinąd pielęgniarki, osoby, która przynajmniej z racji zawodu powinna być osobą kompetentną. Niestety jak mawiał Einstein "ludzka głupota podobnie jak wszechświat nie ma granic" w związku z czym dzięki szanownej pani PIELĘGNIARCE jestem obecnie na 7-mio dniowej kwarantannie w domu z powodu tego, że owa koleżanka ma covid, a nie jak nam wmawiała nawrót astmy <bezradny>.

Dodam tylko, że ta koleżanka od kilku dni czuła się źle, a jak ją zobaczyłam w pracy to wyglądała dosłownie jakby ją z krzyża zdjęli...

  • Smutek 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Margita napisał:

Bardzo Ci współczuję nie tylko tej izolacji, ale i mądrości koleżanki <głaszcze>

Dzięki :)

Obiecałam sobie, że w imieniu własnym oraz pozostałych 4 osób, które musiały podzielić mój los, przy najbliższej okazji podstawię jej nogę jak będzie wchodzić na szczyt schodów <diabeł>

  • Psikus 1
  • Wow! 1
  • Haha 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...