Skocz do zawartości

Dlaczego nie chce jasno zakomunikować rozstania?

Polecane posty

Heyo, Mam ogromną prośbę w interpretacji rozkładu. Poznałam mężczyznę, spotykaliśmy się przez 2 miesiące, poznał mnie ze swoją córka, było świetnie...i nagle po ostatnim naszym spotkaniu wieje chłodem, odcina się coraz bardziej. Dwa razy dałam mu szanse na zakończenie. Pierwszym razem zadałam pytanie czy pora się pożegnać, na co otrzymałam odpowiedzi ze nie to ze się wycofał tylko jest zwalony praca..rozmawialiśmy niby ok....a jednak....cały czas się odcina 

Zadałam pytanie... Dlaczego nie chce tego zakończyć mówiąc, pisząc wprost 

Królowa Buław 

5 buław (odwrócona)

3 mieczy (odwrócona)

W głowie inna kobieta, nie ma ochoty na konfrontacje i wyjaśnienia, nie chce mi sprawić bólu?

Myśle ze dobrze zinterpretowalaś karty ;) królowa buław - może inna kobieta, jakieś ekscesy erotyczne albo ktoś po prostu bardzo mu się podoba. Z drugiej strony nie musi to być inna kobieta, ale on sam jest chwiejny emocjonalnie, nie wie co chce, walczy sam ze sobą (co podbija 5 buław). Jednak widać że coś jest na rzeczy, nie jest do końca z Tobą szczery. Życzę żeby sprawy się wyjaśniły. Pozdrawiam <kwiat>

Podpinam się pod tym, co napisała @Aliceice - dodam też od siebie, że dla mnie ogólnie 3 mieczy (też odwrócona) to karta "trójkąta" miłosnego, ale oczywiście wszystko zależy jaką kto ma umowę z kartami (wiele osób inaczej na tę kartę zerka). Również życzę żeby się wszystko wyjaśniło, trzymaj się ciepło! Pozdrawiam :)

Dziękuje bardzo...niestety odciął się. Napisałam ze mi zależy na tej relacji i jeśli tego nie czuje to żeby to mi wprost napisał...cisza 

...ale skubaniec ogląda wszystkie moje storki na popularnym komunikatorze

Postawiłam dzisiaj karty. Co jeszcze przyniesie mi tam relacja 

Wieża

As denarów 

krol monet 

w trakcie wypad król mieczy 

I cóż....jestem w słabym stanie emocjonalnym zatem jakby na te karty nie patrzyła widze tylko ta pierwsza i wszystko o czym myśle to....kurtyna

Runęło z impetem...i teraz pytanie czy runęło żeby się odbudować w Asie Denarów jako nowej szansie, czy bardziej mam się skupić na czymś nowym, dać sobie szanse, bo on i tak cały czas będzie skupiony ma pracy 

• 2 weeks later...
SowAna
Dnia 21.10.2020 o 19:17, Saskai napisał:

Runęło z impetem..

Dnia 21.10.2020 o 19:17, Saskai napisał:

bardziej mam się skupić na czymś nowym

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...