Skocz do zawartości

Karty dla forum

Polecane posty

Wczoraj nie zdążyłam wstawić tych kart, robię to dziś.

Ja się uczę tych kart od niedawna więc bądźcie wyrozumiali :)

Wyciągnęłam cztery karty dla forum, pierwsze dwie odnoszą się do obecnej sytuacji, a kolejne do tego co będzie działo się z forum później, w przyszłości :

Głupiec, As Buław --- to co teraz

4 Kielichy, Królowa Mieczy --- to co później

To co teraz: Jasno widać na przykładzie Głupca, że dla forum otworzyła się nowa droga, trzeba zacząć od początku, pojawiają się nowe możliwości, wyzwania, ludzie. Wiele niespodzianek dobrych i złych. As buław, to działanie, impuls, energia, zachęta do działania, optymizm, dzięki któremu to co negatywne staje się mniej widoczne, nie zniechęca. Myślę że początek będzie najtrudniejszy ale kiedy już się zacznie, to wszystko poleci do przodu.

To co później: Królowa mieczy, skojarzyło mi się z osobą zarządzającą forum, administratorką, jej cechami charakteru, w połączeniu z 4 Kielichami może to znaczyc, że to co później zależy w dużej mierze od niej. Od tego jak ona będzie postępować i prowadzić forum. 4 kielichy to rozczarowanie, zniechęcenie, zatrzymanie się w trakcie, oraz pozostawienie spraw losowi. Nie wiem może chodzi o to co pisałam poprzednio - najgorszy początek, a kiedy się zacznie to już poleci do przodu - może właśnie pomimo że poleci, nie należy zostawiać tego bez kontroli tylko cały czas obserwować i kierować forum? Albo brak czasu dla forum, zajęcie się czymś innym?

Tak to widzę:

Głupiec z Asem Buław - rozpoczęcie działalności, dopiero początek, ale jest potencjał na przyszłość (As Buław). Karty pokazują, że są podejmowane działania by było lepiej lub że są możliwości by było lepiej, tylko trzeba działać. To, że nie udało się odzyskać niektórych postów, mogło zniechęcić niektóre osoby, wpłynąć na ich sposób postrzegania forum (karta Głupca).

4 Kielichy, Królowa Mieczy

To stagnacja, czyli że nie wszyscy się zalogują od razu lub nie będą tak aktywni. Królowa Mieczy - przyciągnąć może osoby wiedza merytoryczna, ktoś w roli eksperta w jakiejś dziedzinie, ale też przemyślana strategia rozwoju, udoskonalenia forum (kobieta z dystansem, wiedzą odegra tu rolę).

Ismena

Dziękuję Wam za karty i interpretacje :)

Niestety, wiem, że takie przenoszenie, zaczynanie od nowa dla nikogo nie jest dobre, ale w tym przypadku nie było innego wyjścia. Cóż mimo to, pomału sytuacja na forum się poprawia i oby tak już było cały czas ;)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...