Skocz do zawartości

Ulubiona talia tarota?


Gość Essa

Polecane posty

Ulubionych mam dużo talii, ostatnio pracuję na zmianę z talią Pictorial Key i talią Illuminati,obie są piękne, proste i czytelne,

 

418_00.jpg418_04.jpg

06-The-Lovers-TI.jpg07-The-Chariot-TI.jpg

 

co do zakupienia talii zawsze jest któraś na liście:) wszystkie są piekne i pociągające ,każda ma z nich swój urok :)

Teraz za mną chodzi talia Silver Witchcraft Tarot

9780738741208.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne :)

Zamówiłam sobie właśnie talię Sharman-Caselli (prosta, jasna grafika oparta na symbolice Waita):

 

sharmancards.jpg

 

Trudno dostępna obecnie, mam nadzieję, że realizacja zamówienia dojdzie do skutku tym razem ;)

 

Myślę też nad kupnem Tarota Mitycznego Sharman-Burke & Greene:

 

t-newmyth.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona to Tarot Snów. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam tę talię, od razu mi się spodobała :)

 

b_42.jpg

 

 

Wybór jest ogromny i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W każdej talii, czy w pojedynczej karcie jest coś, co może przyciągać, coś co sprawia, że to właśnie tę talię chcemy mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie ulubione talie kart, pierwsza to The Pictorial Key Tarot - Tarot Obrazkowego Klucza- Davide Corsi

EX146,0.jpg

Druga to Boski Tarot- Ciro Marchetti

1338672266.63.jpg

Jednak najlepiej potrafię się porozumieć z Pictorial Key Tarot i tę talię używam do wróżenia na forum :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

 

Moim ulubionym jest Tarot snów, zbieram na Boski Tarot i jeszcze jedną talię, która się pochwalę gdy będę miała już w rękach;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną talią jest Pictorial Key Tarot:) Wg mnie jest przepiękna ale korzystam z niej rzadko, jeśli już to do swoich potrzeb.

Lubię też tradycyjną talię Rider Waita dobrze mi się na niej pracuje, gdyż moje karty są już trochę wysłużone <haha2>

Co do planów to dużo talii mi się podoba, np. Crystal Visions Tarot, czy Lichodziejewski Tarot, a i jeszcze ciekawy Vice Versa Tarot. Dużo, by pisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pracuję z Lichodziejewskim, tak jak Kinga. Im dłużej je mam, tym lepiej mi się z nich czyta :)

Lubię wysłużone karty, czuję, że są "moje" :)

Agiatis, pochwal się koniecznie :D

Crystal Visions widziałam jedynie w języku angielskim. Tarota Lichodziejewskiego kupiłam w wersji niby "uszkodzonej", okazało się, że uszkodzony jest główny karton, w którym jest pudełko z kartami (te nieuszkodzone wcale, zupełnie nowe), do nabycia w sklepie tadzimir :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talia Jane jest bardzo czytelna, nie tylko jeśli chodzi o uczucia ,ale i sprawy pracy,biznesu pieknie pokazuje :)

Faktem jest że trzeba znać chociaż troszkę jej lektury, ale jak ktos nie lubi czytać to filmy też ładnie obrazują jej twórczość,

talię polecam-cudna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,moja pierwsza talia to tarot terapia slowem-manueli klary olszewskiej.

Mam tez tarota snow,chyba kazdego przyciagnie ta talia tak jak boski tarot.Ostatnio zakupilam Druid Craft a teraz czekam na pictorial key...nie moglam sie powstrzymac hehehe...dla mnie kazda ma swoj urok..

Pozdrawiam Afrodite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Zdecydowanie Tarot Marzyciela. Jak dla mnie talia bardzo piękna, tajemnicza, a nawet mogę napisać czarodziejska, bajeczna. od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że nie tylko muszę ją mieć, ale także że będzie mi się doskonale z nią pracować. I nie myliłam się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię tarota Thota. :) Chociaż trudne jak cholerka :) Ale mam marzenie, by sobie jeszcze coś zakupić mistycznego :)

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż używam RW, od samego początku... Jakoś nigdy nie wpadła mi w ręce talia, do której bym poczuła "to coś" i wiedziała, że to moje karty. W każdej mi coś nie odpowiada, a to błyszczenie, a to zbyt proste, a to nawiązanie do chrześcijaństwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Naszukałam się wczoraj stronek z galeriami talii tarota. Dlatego postanowiłam tutaj wkleić rezultaty poszukiwań, może się komuś przyda:)

 

Bardzo duża baza, z podziałem na kraje, troszkę niewygodne, bo trzeba klikać na nazwy po kolei, z każdej talii pokazana jest karta Głupiec i Wieża: http://www.alchemywebsite.com/tarot/Tarot_database.html

Niemiecka strona i najpopularniejsze talie (poznałam dzięki afrodite - dzięki :) ) http://www.albideuter.de/

Galeria wielu talii kart: https://plus.google.com/photos/112868448452435024861/albums?banner=pwa

 

Jeśli znacie jeszcze jakieś strony tego typu - dodawajcie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Jeśli chodzi o karty tarota, to mam dwie ulubione, których nie zmieniłabym na żadne inne:

 

Mystic-Dreamer-Tarot:

 

77450893040872159559.jpg

 

oraz Llewellyn Tarot

 

73188776997474486418.jpg

 

 

Czasem korzystam z Tarot of the Renaissance, jako z podręcznej talii (wersja mini)

 

 

Aha, Tarot- terapia słowem z książką Manueli Klary Olszewskiej też był moją pierwszą talią. Na niej się uczyłam. ;)

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...