Skocz do zawartości

Czyżby ciąża w rozkładzie rocznym?


caprisces

Polecane posty

Robiłam rozkład roczny z podzieleniem na pory roku. Używałam talii Pozłacany tarot Królewski.W momencie gdy nie byłam pewna danego znaczenia dobierałam karte dopowiadającą ( dlatego w niektórych miesiącach są 2 karty) 

 

Styczeń- Krolowa Kielichów 

 

Luty- 9 mieczy + Krolowa Bulaw 

 

Karta na zime: Cesarzowa 

 

Marzec: Gwiazda

 

Kwiecień: Sąd Ostateczny 

 

Maj: 4 mieczy, Diabeł 

 

Karta na wiosne: 7 bulaw 

 

Czerwiec: Gwiazda 

 

Lipiec: 5 monet, wisielec 

 

Sierpień: giermek mieczy

 

Karta na lato: glupiec 

 

Wrzesień: 7 bulaw, 10 monet 

 

Październik: 8 monet 

 

Listopad: rycerz monet 

 

Karta na jesień: 7 monet 

 

Grudzień: Rycerz Monet 

 

Karta na zime: 2 monet 

 

 

 

Z mojej interpretacji wychodzi ze w styczniu zajdę w ciążę (w pozłacanym tarocie karta Krolowej Kielichów pokazuje się jako kobieta w ciąży) dodatkowo także cesarzowa jako karta na zimę..

 

W lutym odwołany wyjazd ( mam zaplanowaną wycieczke urodzinową która w sytuacji ciazy musiałabym odwołać) 

 

W lipcu 5 monet i wisielec ( poświęcenie się i zawieszenie) zamiast ukochanego plażowania trzeba będzie siedzieć w domu ;)

 

W sierpniu giermek mieczy ( strach przed nieznanym, brak doświadczenia i szykowanie się do starcia) 

 

Wrzesień 7 bulaw (odwaga, wytrwałość, sukces) i 10 monet która symbolizuje uroczystości rodzinne i świętowanie. 

 

W październiku 8 monet nauka czegoś nowego w obfitości. 

 

Całość składa mi się w ciążę. Dodatkowo te gwiazdy i glupiec + koncowka roku same monety. 

 

W 2022 roku pytałam karty o zajście w ciążę w 2023 i wyskoczyło że tak :)

 

Jak Wy interpretujecie tą sytuację? To mój pierwszy rozkład roczny do tej pory skupiałam się na mniejszych czytaniach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...