Skocz do zawartości

Rozkład z pytaniem o spotkanie


Haniel

Polecane posty

Kochani ! 

zapytałem czy w najbliższy weekend spotkamy się na randkę, spędzimy wspólnie dzień ? 

Zawsze losuję trzy karty. Tym razem pokazały mi się Śmierć, Paź Kielichów i As Monet i o ile Paź to oczywista randka lub jej propozycja, jakiś romans  a As zawsze pokazuje mi ogromne szanse, nagrody i sukces to ta Śmierć jakoś mi do tego nie pasuje… 

W dodatku jest na początku rozkładu a na końcu As więc sam już nie wiem. Dlatego będę wdzięczny za Wasze spostrzeżenia. 
Ogólnie odbieram pozytywnie cały rozkład ale napiszcie co o tym Wy sądzicie ? 

<serce> 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nietypowy rozkład <haha2> Osobiście dociągnęłabym kartę na wynik spotkania. Mam dwa pomysły na interpretację
1) Do spotkania nie dojdzie, umrze dosłownie w zarodku szansa na coś.
2) Spotkanie zainicjuje jakąś transformację uczuć i otworzy nowe możliwości, ale ta śmierć wpływająca na Asa monet może też znaczyć, że wydasz trochę pieniędzy w trakcie tego spotkania :)

W moich rozkładach zarówno Śmierć jak i 10 mieczy potrafią być bardzo nieoczywiste. Koniecznie napisz weryfikację, bo jestem strasznie ciekawa.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze rozmyślam… na ten moment mam wrażenie, że ta druga osoba jakoś nie do końca  jest chętna czy przekonana do spotkania więc może ta Śmierć może oznaczać radykalną zmianę i chęć spotkania co widać w Paziu Kielichów ?  (prawie zawsze pokazuje mi randki, romansowanie, spotkania, rozmowy itp) …

As monet może mówi o idealnych warunkach do spotkania (oboje mamy wolny weekend wreszcie) 

no cóż - będzie trzeba poczekać jeszcze chwilę na rozstrzygnięcie i oczywiście podzielę się weryfikacją 😊

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z weryfikacją po weekendzie - otóż randka była i przedłużyła się nawet na cały kolejny dzień.
To był miły czas z długimi rozmowami, które pomogły nam lepiej się poznać i tak sobie nawet myślę, że zmieniło moje postrzeganie na pewne rzeczy w naszej relacji.

Można powiedzieć, że ta Smierć to rzeczywiście pewne zmiany - jeśli nie teraz to może w przyszłości dzięki tym długim szczerym i emocjonalnym dyskusjom (pokazane w Paziu Pucharów). 

As monet to pewnego rodzaju fundamenty które powoli budujemy

Tak osobiście ja to widzę 🙂
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...