Skocz do zawartości

portret :)


Gość Essa

Polecane posty

(1) dzieciństwo = 3;

(2) wiek średni = 8

(3) wiek dojrzały 21

(4) podświadomość 3 + 8 = 11

(5) świadomość 29 - 22 = 7

(6) nadswiadomość 11 + 7 = 18

(7) misja 3 + 7 = 10

(8) środki do realizacji misji = 8 + 18 = 26 - 22 = 4

--

(9) karma, kim byłam 8 - 3 = 5

(10) co robiłam 21 - 8 = 13

(11) lekcja = 13 - 5 = 8

---

(12) harmonia/komfort = 10 + 4 = 14

(13) wnętrze 3 + 11 + 18 = 32 - 22 = 10

(14) na zewnątrz 21 + 7 + 18 = 46 - 22 - 22 = 2

-----

(15) jak odrobić lekcje karmiczna 5 + 13 + 8 - 10 = 16

(17) komfort karm. 8 + 18 = 26 - 22 = 4

(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie 8 + 4 = 12

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

(1) dzieciństwo = 3 Cesarzowa

(2) wiek średni = 8 Sprawiedliwość

(3) wiek dojrzały = 21 Świat

(4) podświadomość 3 + 8 = 11 Moc

(5) świadomość 29 - 22 = 7 Rydwan

(6) nadswiadomość 11 + 7 = 18 Księżyc

(7) misja 3 + 7 = 10 Koło Fortuny

(8) środki do realizacji misji = 8 + 18 = 26 - 22 = 4 Cesarz

--

(9) karma, kim byłam 8 - 3 = 5 Kapłan

(10) co robiłam 21 - 8 = 13 Śmierć

(11) lekcja = 13 - 5 = 8 Sprawiedliwość

---

(12) harmonia/komfort = 10 + 4 = 14 Umiarkowanie

(13) wnętrze 3 + 11 + 18 = 32 - 22 = 10 Koło Fortuny

(14) na zewnątrz 21 + 7 + 18 = 46 - 22 - 22 = 2 Kapłanka

-----

(15) jak odrobić lekcje karmiczna 5 + 13 + 8 - 10 = 16 Wieża

(17) komfort karm. 8 + 18 = 26 - 22 = 4 Cesarz

(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie 8 + 4 = 12 Wisielec

 

1) dzieciństwo = 3 Cesarzowa - silny wpływ matki, babci, starszej siostry,m kogoś kto się Tobą opiekował lub z kim często przebywałaś. Ta osoba była dla Ciebie autorytetem, brałaś z niej przykład, chciałaś być taka sama. Twoje dzieciństwo należało do udanych, miałaś troskliwą opiekę, a także blisko siebie życzliwe osoby, do których mogłaś się zwrócić po pomoc. Rozwój zainteresowań artystycznych, poszukiwanie własnego miejsca, zamiłowanie do ładnych strojów, początki interesowania się modą. Możliwe, że od najmłodszych lat lubiłaś się ładnie ubierać, wyróżniać wśród rówieśników. Wraz z wiekiem, te zainteresowania się poszerzały. Sprawiedliwosć - dosłownie, duże poczucie sprawiedliwości. Kładziesz duży nacisk na prawdę, lubisz szczerość i uczciwość, a potępiasz kłamstwa, oszustwa. W tym okresie możesz mieć częsty kontakt z osobami, które potrzebują pomocy, zostali pokrzywdzeni, oszukani lub są po prostu zagubieni. Możliwe, że z zawodu jesteś kimś kto pomaga innym ludziom, np., doradza im, kieruje na właściwą drogę, służy radą i wsparciem (doradca finansowy, prawnik, urzędnik państwo?) Masz swoje zasady, którymi starasz się kierować, nic nie robisz wbrew sobie, ani nie krzywdzisz innych. W kręgu swoich znajomych lub przez rodzinę jesteś postrzegana jako osoba twardo stąpająca po ziemi, która potrafi znaleźć kompromis czy pomóc w rozstrzygnięciu jakiegoś sporu. Jesteś spokojna i opanowana. Świat Osiągniecie stabilizacji, harmonii i spokoju. Zrealizujesz swoje cele, spełnisz marzenia i plany. W tym okresie przyszła pora na zbiory, zbierzesz owoce swoich wyborów i decyzji podjętych w poprzednich latach życia. Przyjdzie czas na świętowanie oraz oddanie się bardziej przyziemnej stronie życia.

Podświadomość - Moc (odwrócona) Brak siły, lęki, obawy, coś co nie pozwoli Ci iść dalej, co Cię blokuje i przez co nie możesz w pełni zrealizować swoich planów. Może także ciągle jesteś w pewnym stopniu od kogoś zależna, żyjesz i robisz tak jak ta osoba chce, nie myślisz o sobie, przekładasz dobro tej osoby nad własne. Brak wiary we własne możliwości, umiejętności, w siebie. Niesprecyzowane oczekiwania, marzenia. Ta karta może oznaczać, że obwiniasz się za coś, co kiedyś miało miejsce - jakiś wypadek, wydarzenie, bolesne dla Ciebie lub kogoś z Twojego otoczenia.

Świadomość- Rydwan dążenie do sukcesu, wspinanie się po szczeblach kariery. Nastawienie na sukces. Jesteś rozsądna, dynamiczna, zrównoważona. Nadświadomość - Księżyc Ukryte talenty, mocne strony - przede wszystkim cechuje Cię duża intuicja, wyobraźnia, pomysłowość, kreatywność. Potrafisz dochować tajemnicy, inni mogą na Tobie polegać, byłabyś dobrą terapeutką, potrafisz słuchać, odpowiednio rozmawiać z ludźmi, wspierać ich i podnosić na duchu. Jesteś wrażliwa, romantyczna.

 

Na razie tyle, postaram się resztę dopisać na dniach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ismenko kochana ;* Nie spodziewałam się aż tak szczegółowej charakterystyki. Dziękuję <kwiatek>

 

Czytając ją, bardzo wiele się zgadza, prócz tej mody w dzieciństwie :) Nie byłam typem strojnisi, moja mama dbała o to żebym 'wyglądała" ja sama jakoś nie przywiązywałam do tego uwagi :) Na pokłady artystyczne zaczęłam zwracać uwagę już w wieku dorosłym. W dzieciństwie byłam nieco "przyblokowana" ;) Duże znaczenie na pewno w całym moim życiu odegrała ta Moc odwr. Dzieciństwo faktycznie było udane, znacznie trudniejsze było dorastanie ;)

 

Dziękuję serdecznie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) Hmm, w takim razie, Cesarzowa w dzieciństwie, będzie właśnie, to oznaczać - wpływ eleganckiej kobiety, dbanie i troskliwa opieka rodziców/rodzica nad Tobą.

 

Misja - Koło Fortuny- misja, to uświadomienie sobie, że nic w życiu nie jest stałe, wszystko się zmienia, kręci niczym koło. Jeżeli dziś jest praca, to jutro już jej może nie być, wszystko jest zmienne, nic nie trwa wiecznie. Nasze życie, to ciągłe zmiany, smutki, radości, kłopoty, problemy, ale i nadzieje. Koło, to też informacja, że to co wysyłamy, do Nas wraca. Dodatkowo powinnaś dążyć do wcześniej obranych celów, nawet jeżeli spotykają Cię problemy, na drodze pojawiają się przeszkody, to nie możesz rezygnować, tylko nadal próbować. Szukać innego wyjścia, sposobu, możliwości. Takie cechy jak : wytrwałość, determinacja, koncentracja i odwaga, stale powinny Ci towarzyszyć.

Środki do realizacji misji - Cesarz - dobre zorganizowanie, dyspozycyjność, pracowitość. Smykała do interesów, dobre kontakty z ludźmi, komunikatywność - nawiązywanie nowych, trwałych, ciekawych znajomości. Siła charakteru, wiara, odpowiedzialność. Dzięki swoim zdolnością, możesz pomagać innym, walczyć o ich prawa, nie poddawać się w tych działaniach, ani nie zniechęcać, gdy coś nie wyjdzie, lub, gdy okaże się, że Twoja pomoc była niewystarczalna. Zdrowy rozsądek, tyle samo brać co i dawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

--

(9) karma, kim byłam 8 - 3 = 5 Kapłan

(10) co robiłam 21 - 8 = 13 Śmierć

(11) lekcja = 13 - 5 = 8 Sprawiedliwość

-----

(15) jak odrobić lekcje karmiczna 5 + 13 + 8 - 10 = 16 Wieża

(17) komfort karm. 8 + 18 = 26 - 22 = 4 Cesarz

(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie 8 + 4 = 12 Wisielec

 

Jeżeli chodzi o płeć, to Kapłan, wskazuje na płeć męską. Mogłaś być żołnierzem lub, chyba nawet bardziej pasuje - lekarzem, przebywającym na wojnie. Napatrzyłaś się na ból i cierpienie, nie bałaś się śmierci, wiedziałaś, że to coś nieuniknionego, przed czym nie da rady uciec. Zajmowałaś się osobami rannymi, chorymi, cierpiącymi, dodatkowo mogłaś pomagać w grzebaniu zmarłych. Lekcja w tamtym wcieleniu - Nasuwa mi się taka myśl, że to czym się zaczęłaś zajmować, było czymś wcześniej spowodowane, jakimś osobistym wydarzeniem, które bardzo Cię dotknęło. Stąd pomysł, wybór drogi lekarza. Może w ten sposób chciałaś naprawić swoje błędy. Poprzez pomoc innym, tak naprawdę pomagałaś sobie.

Jak odrobić lekcję karmiczną - Wieża - Dalej, poprzez pomoc innym, poprzez dostrzeżenie ich bólu, cierpienia i podanie im pomocnej ręki. Możliwe, że bardzo pomocna będzie nauka szybkiego przystosowania, determinacja w działaniu, budząca się siła, hart ducha w obliczu tragedii oraz przede wszystkim całkowite pogodzenie się z tym co nieuniknione. Dodatkowo zmiana systemu wartości, zmiany w sobie, wyzwolenie z toksycznych lub w pewnym stopniu ograniczających Cię więzów. A także przewartościowywanie swojego życia i uwolnienie się ze skostniałych poglądów, czy też przełamanie stereotypów w myśleniu i działaniu.

Jak uzyskać komfort karmiczny - Cesarz - Na pewno pomocne będzie kontrolowanie swoich emocji przez rozsądek. Wykazanie się odwagą, przebojowością, wyjście z inicjatywą, zaproponowanie czegoś nowego i wprowadzenie tego do swojego życia. Ważna może być również umiejętność dokonywania wyborów, sprawiedliwa ocena sytuacji, logiczne myślenie. Oraz służenie dobrą radą, wsparcie okazywane innym, bezinteresowna pomoc szczególnie słabszym od siebie.

Jak pracować z misją na obecne wcielenie - Wisielec - Misja, to Koło Fortuny. Jak z nią pracować, tutaj jest Wisielec - Ciesz się życiem, to przede wszystkim :) Doceniaj, to co masz, dostrzegaj szczęście nawet w najmniejszych rzeczach, bo to co masz dziś, jutro możesz stracić. Nie ma czasu na zadumę, popadanie w marazm, tylko przeciwnie - rozwijaj się, inwestuj w siebie i w swój rozwój - intelektualny, duchowy. Po raz kolejny - nie bój się zmian, dąż do swoich pragnień, realizuj marzenia, słuchaj intuicji. Pomimo problemów, przeszkód staraj się znaleźć inne rozwiązanie, nie poddawaj się, ale cały czas walcz.

 

(12) harmonia/komfort = 10 + 4 = 14 Umiarkowanie

(13) wnętrze 3 + 11 + 18 = 32 - 22 = 10 Koło Fortuny

(14) na zewnątrz 21 + 7 + 18 = 46 - 22 - 22 = 2 Kapłanka

 

Harmonia, w obecnym wcieleniu - Umiarkowanie - Poprzez udany związek partnerski, znalezienie szczęścia w miłości, poznanie partnera, który będzie pod każdym względem spełniał Twoje oczekiwania. A także poprzez, kolejny raz - rozwój duchowy, dbanie o siebie, realizowanie swoich celów, rozwijanie zainteresowań. Dodatkowo, pomocna może być silna wola, determinacja, chęć zwycięstwa, podjęta walka. Wykazanie się cierpliwością. Pamiętaj, że wszystkiego na raz nie można mieć, dlatego przeanalizuj swoje cele, plany i dąż do nich za koleją. Zawsze kończ, to co zaczęłaś. Jeżeli masz jakieś niedokończone sprawy z przeszłości - postaraj się je zakończyć i raz na dobre zamknij przeszłość, skup się na tym co tu i teraz.

Wnętrze - Koło Fortuny - Tutaj przejawia się dużo wątpliwości, są chwile, kiedy zaczynasz wątpić w swoje siły, możliwości. Mogą pojawić się czarne myśli, martwienie na zapas, zbyt szybkie kończenie zaczętych spraw, ponieważ wizja klęski jest silniejsza. Możliwe wewnętrzne rozdarcie: z jednej strony uważasz, że doskonale poradzisz sobie ze zmianami i śmiało możesz do nich dążyć, a z drugiej pojawia się lęk, przed tym co nieznane. Chociaż masz świadomość, że musisz lub powinnaś dążyć do zmian, że one muszą być, to mimo to, szybko i chętnie nie zabierasz się do tego. Wiesz, że możesz osiągnąć sukces w sferze materialnej i finansowej - możesz do tego dążyć.

Na zewnątrz - Inni postrzegają Cię jako osobę, która jest dyskretna, potrafi dochować powierzonej tajemnicy. Wiedzą, że można na Ciebie liczyć, nie odmówisz im udzielenia pomocy. Lubią z Tobą przebywać, rozmawiać, szukać u Ciebie wsparcia, dobrej, pomocnej rady. Uważają Cię za osobę opiekuńczą, troskliwą, wyrozumiałą, otwartą na ludzi, kochającą przyrodę i zwierzęta. Mają świadomość, że masz dużą wiedzę.Nieliczni mogą postrzegać Cię jako osobę posiadającą wiedzę tajemną, kogoś kto interesuje się tym, co niedostrzegalne, nie pojęte dla zwykłych ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismena, jesteś niesamowita! :) Nie spodziewałam się, że zrobisz mi cały portret, tak dokładnie. Dziękuję Ci bardzo ;*

Wszystko się zgadza. Cała ja. :) Dużo się z tego, co pisze Chrzanowska, pokrywa się też z moją astrologią urodzeniową.

W tym wcieleniu nadal realizuję się przez pomaganie. Z tym lekarzem w poprzednim wcieleniu - to może być prawda... Jakoś zawsze mnie ciągnęło do ciężkich sytuacji i do pomagania innym w kryzysach.

 

Masz u mnie przysługę kochana :) Daj znać, jak coś będziesz potrzebowała <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ma za co, najważniejsze, że mogłam pomóc, a jak się zgadza, to super :) :) Czyli wygląda na to, że to wcielenie, jest kontynuacją tamtego.

Skoro zaczęłam, to nie było innej opcji, jak tylko skończyć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...