Skocz do zawartości

Ćwiczenie 3. - Relacje z Panią M.


Syrena

Polecane posty

dama karo dama kier 8 pik as trefl

 

Byłyście dobrymi znajomymi , przyjaciółkami jednak cos mogło sie stac w waszej relacji co sprawilo ze nastapiło między wami oddalenie, . Macie do siebie żal, już nie jest tak miedzy wami jak wcześniej. Pokonanie problemów jest możliwe , możecie zaczac od nowa, wyjaśnić sobie wszystko ale tylko wtedy gdy obie bedziecie tego chcieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 pik, 9 trefl, król kier

 

Nie utrzymujecie raczej kontaktów z powodu być może niewłaściwego podejścia do życia Pani M. Jest między Wami sporo żalu i złości. Ty całkowicie zamknęłaś się na tą osobę i zaczęłaś się poświęcać swojemu życiu i układasz własną rodzinę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trefl as trefl j pik

 

Myślę,że wcześniej relacje między Wami były bardzo pozytywne ..była przyjaciółką..jak to mówią:"inni odejda ona z

pewnoscia zawsze pozostanie" .Coś Was poróżniło..masz do niej żal,zawiodłaś się.Czy na obecną chwilę nie utrudnia Ci w życiu poprzez niewłasciwe zachowanie..słowa.

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

10 trefl(o), walet pik,9 pik

Także uważam, że wczesniejsze relacje były ok. Niestety zawiodła Cię, być może w czymś oszukała. I przez to doszło do poważnej kłótni.

Myślę, że pozbierałaś się po tym wydarzeniu-i bardzo dobrze;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wszyscy macie racje. Rzeczywiście byłyśmy bardzo blisko i rzeczywiście zostałam oszukana i wykorzystana. Przede wszystkim ja zerwałam kontakt i nie mam ani chęci, ani potrzeby do tego wracać. Dziękuje za wzięcie udziału i przepraszam, że dopiero teraz weryfikacja. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio, masz powody do radości odczytałaś karty bardzo dobrze, a ja się pozbierałam i rozdział zamknęłam - takie doświadczenia też są potrzebne w życiu, więc ja nie ubolewam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...