Skocz do zawartości

Rd, 9k, Pb - przebieg relacji


Akarris

Polecane posty

Witajcie

Jakiś czas temu zapytałem karty jak przebiegnie relacja z pewną osobą i wyszły karty:

 

Rydwan, 9 kielichow, Paź Buław

 

Rydwan - wskazuje na związek na odległość. Mogą nastąpić jakieś komplikacje.

 

9 kielichow- wielkie zadowolenie, 

sugeruje, by nie zamykać się w sobie i nie słuchać jedynie najbliższych nam osób, ale raczej rozejrzeć się dokładniej, poważnie potraktować uwagi krytyczne i nie rozgrzeszać swoich nieudanych posunięć,

pewna odwaga do wysłuchania gorzkich prawd, wzajemna pomoc w trudnych sytuacjach,

 działanie wymaga oczywiście wysiłku, ale poniesione koszty szybko się zwrócą. Okaże się, że przyczyny problemów, które się pojawiły, rzeczywiście pochodziły z naszej strony i dość łatwo będzie je naprawić,

działanie trochę w samotności, pomagae niejako z ukrycia, w sposób bezinteresowny i bez rozgłosu. To dodatkowo wzmaga wokół nich aurę tajemniczości.

 

Paź buław - osoba o ogladzie towarzyskiej, bardzo aktywna, czasem aż za bardzo, ktoś tajemniczy, nie jesteśmy w stanie poznać jego prawdziwych intencji, 

W towarzystwie kart pomyślnych rzeczywiście intencje i chęci są nawet prawdziwe, szczere, na szczęście znajdujemy się jeszcze w dość bezpiecznym miejscu i nasze zaufanie nie poszło za daleko. To słuszne, gdyż zawsze trzeba mieć dystans do przesadnie prostych oraz niezawodnych recept, ktoś kto ma możliwość obrony.

 

Co o tym myślicie? :)

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2020 o 13:40, Mistiko napisał:

jak przebiegnie relacja z pewną osobą

pytałeś o czas, bo czytam to jako jednorazowe (nie wiem dlaczego w czasie przeszłym) wyjazd, zadowolenie, zamiar i nic dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2020 o 19:42, SowAna napisał:

pytałeś o czas, bo czytam to jako jednorazowe (nie wiem dlaczego w czasie przeszłym) wyjazd, zadowolenie, zamiar i nic dalej

Mi chodzi o czas przyszły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...