Skocz do zawartości

Proszę o interpretację


PeggyCarter

Polecane posty

Witam, od 2 dni śni mi się były partner, który mnie rzucił. W pierwszym śnie wraca do mnie, w kolejnym znowu mnie rzuca i w ostatnim też mnie rzuca. Zanim to robi przywozi mnie na mszę do kościoła gdzie przed wejściem muszę zostawić moje buty. Był przez chwilę ze mną w kościele gdy się modliłam a potem zniknął o okazało się, że chce wrócić do domu beze mnie. Odnajduję go a on mówi, że na jakimś weselu w rodzinie z jego strony nie będę siedzieć przy stoliku dla rodziny tylko przy barze. Postanawiam jechać razem z nim do domu. W trakcie jazdy z rozmowy wynika, że już nic dla niego nie znaczy i mnie rzuca a ja daję mu do zrozumienia, że go kocham. W nerwach skręcam mu kierownicę i powoduje stłuczkę ale bez żadnych skutków - nie ma uszkodzeń i jedziemy dalej bez zatrzymania. 
Proszę o interpretację. Nie wiem czy ten sen jest spowodowany tęsknotą za nim i uczuciem porzucenia czy może oznaczać coś więcej.
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo częste, a nawet napisałabym, że "normalne" po rozstaniu. Tym bardziej, gdy w to wszystko wchodzi smutek, ból, powrót do wspomnień, tęsknota, analizowanie tego co było i co mogłoby jeszcze być, gdyby... Przeżywasz to wszystko, a to ma wpływ na Twoją podświadomość, a następnie na sny. Doświadczasz tak naprawdę wszystkiego, bo Twój ból miesza się z tęsknotą, miłość z nienawiścią, dlatego w jednych snach on będzie z Tobą, a w kolejnych pojawi się rozstanie.

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowanie samochodem we śnie, to kierowanie swoim życiem, skoro to on kieruje, to prawdopodobnie to on jest w Twoim życiu ważniejszy niż Ty i nie wazne, ze się rozstaliscie, bo chodzi o mysli i emocje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...