Skocz do zawartości

Klątwa i złorzeczenie


Suhaila

Polecane posty

Złorzeczenia - klątwy

 

Nie którym się wydaje ,że to są mity , bajki i nie ma czegoś takiego jak klątwa [ złorzeczenie ] a jednak ...

Klątwa -Złorzeczenie to jest taka energia bardzo złośliwa , która człowiek kieruje do danej osoby ,świadomie czy też nie wszystko zależy od sytuacji .

Przyjmijmy ,że znamy kogoś z naszego grona bądź tez nie , osobę która np. zabiła dziecko , matkę czy ojca innej rodziny bądź tez naszą .Co się dzieje w naszych głowach ,myślach , słowach ..otóż poznajemy sprawcę tego bardzo złego czynu ,spotykamy ja na swej drodze i krzyczymy głośno bądź w myślach życzę Ci śmierci , obyś się w piekle poniewierał, czy niech Cie piekło pochłonie itdddd...... w ten sposób wysyłacie zła energię w tą osobę co za tym idzie , tej osobie zaczyna się źle dziać .Wszystko co posiadała [ł] zostaje mu zabrane [dzieci nie chcą z nim rozmawiać , zona bierze rozwód , rodzice się go wyprali ] zostaje sam .Ale nie wiecie o tym ,że rzucenie klątwą [złorzeczeniem ] nie kończy się na nim samym , otóż to idzie pokoleniowo czyli jego dzieciom [ itd] również w życiu zaczyna się tak samo w życiu nie układać jak jemu.

Klątwa [ złorzeczenie] nie ma tego do siebie ,że zostaje tylko i wyłącznie odbicia na tej osobie na której to zostało rzucone.

Zła energia ,którą wysyłamy w innych ludzi ma potężna siłę .

Powinniśmy się dobrze zastanowić nad słowami jakie czasami pod wpływem gniewu , złości ,irytacji wysyłamy [ mówimy]

 

Bo nie tylko klątwy [ złorzeczenia ] puszczamy złą energię w złoczyńców ,ale również w nasze dzieci , rodziców , dziadków , braci ,siostry itd..

Dajmy przykład taki jak;

pokłóciliście się z rodziną [ bratem] kłótnia mogła być błaha ,ale my zawsze chcemy mieć rację bądź tez brat powiedział coś co nas mocno zabolało .

Teraz co my z tym robimy ;otóż złościmy się , rzucamy słowami jak 'a niech go koń kopnie' lub a niech on z...e...n..i...e...[ zrozumieliście słowo to...powiązane jest ze śmiercią ] itd.... w zależności jak bardzo jesteśmy źli lub odwrotnie jak bardzo on jest zły [brat ,bo również może być sytuacja odwrotna] rzucamy klątwę [ złorzeczenie ] .

Po jakimś czasie umiera jeden z nich , bądź zaczyna chorować i źle się dzieje w jego rodzinie ''a dlaczego ??? bo rzuciliśmy klątwę [ złorzeczenie ] i chcieliśmy aby źle się działo bo nas skrzywdził .

Taki proces wysyłania złej energii ma niestety odbicie w naszym życiu .

To ,że zaczynamy cierpieć , chorować , rozwodzimy się nie tylko ma podłoże

problemu niedbalstwa o swoje zdrowie czy związek i zdarzeń traumatycznych w naszym życiu ,ale także rzuceniem klątwy [ złorzeczenia ].

Nie raz nie dwa ,ale ile razy słyszy się jak matka morduje swoje własne dziecko , czy tez już w łonie matki nienawidzi tego dziecka , mówiąc ''po co się urodziłeś '' po co Cię noszę ''po co przyszyłeś na świat itdd.... to już w takim momencie wysyła ona złe energie dziecku . To właśnie maleńkie dziecko już od samych narodzin zaczyna mieć problemy w zdrowiu , czy tez w późniejszym życiu jako nastolatek , nie umiejący się komunikować z innymi rówieśnikami , niektórzy zaczynają go napiętnować , śmiać się z niego co ciągnie się latami bądź też taka osoba młoda nie wytrzymuje presji i robi sobie krzywdę .A dlaczego ? bo matka już w łonie go przeklęła i nic się temu dziecku nie udaje w życiu ,jego psychika jest bardzo słaba i czasem nie wytrzymuje napięcia kończąc swoje życie .Nie ważne ,że gdzieś tam po kilkunastu latach jednak mamusi się odwróciło i pokochała swoje dziecko ,zapominając co mówiła gdy dziecko było maleńkie i tak została rzucona klątwa.

Dlatego bardzo ważne jest , abyśmy starali się nigdy nie mówić takich słów ,które ranią czy życzą innej osobie coś złego ,nawet jak dla nas jest to tragedia i niezrozumiałe czyny danej osoby.

Wiele ezoteryków powie Wam ,że ciężko jest zdjąć klątwę z człowieka .

Staraj się nie przeklinać , życzyć drugiemu człowiekowi co Tobie nie miłe .

Wybaczać, mimo iż to trudne ,.

Jest też takie powiedzenie ,

Czyniąc zło drugiej osobie ,zło powróci podwójnie w Twoją stronę .

Chyba nie tego pragniecie od życia i ludzi.

Co mnie zainspirowało do napisania tego tematu ;

A mianowicie rozmowa z wróżbitą Erykiem , jak też bardzo mądre słowa powiedział mi Mag [ osoba zajmująca się magią ] tak tak czasami my też korzystamy z usług wróżek -wróżbitów .

Zrozumcie ,że słowa mają bardzo wielką moc , dobrą czy złą ale moc ogromną .

 

WYSYŁAJCIE POZYTYWNĄ ENERGIĘ

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądre słowa, choć co niektórym trudno się wyzbyć złych emocji i słów w gniewie. Mówimy, to, czego nie myślimy. Co więc daje moc tym słowom? Siła ekspresji wypowiedzianych słów, silne emocje? Czemu nie działa tak dobro-życzenie?

Staram sie nie złożeczyc, choc czasami nerwy puszczaja.

Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...
Czemu nie działa tak dobro-życzenie?

Działa, ale może nie zwracamy na to uwagi, przyjmując za coś normalnego. Im więcej dobra, tym lepiej, a każde nowe dobro jest dla nas oczywistością. A jak wydarzy się złe, to już zmieniamy swoje podejście.

Tak jak i z błędami. Robiąc błąd, od razu zostanie on wychwycony przez innych, nawet jeżeli w trakcie zrobiliśmy wiele dobrych czynów.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...