Skocz do zawartości

Liczba dnia urodzenia


Suhaila

Polecane posty

WIBRACJA DNIA URODZENIA

 

WIBRACJA No. 1

dzień urodzenia: 1,10,19, 28

 

Ta wibracja obdarza silną energią, która popycha do przodu, pomaga ufać we własne siły, być ambitnym, aktywnym, posiadać autorytet, ale może także wyzwolić egoizm i zarozumiałość.

 

Jeśli urodziłeś się pierwszego dnia miesiąca(1)

Jesteś intelektualistą; niezależnym, logicznym, umiejącym panować nad sobą, obdarzonym silną osobowością. Przybywasz na ziemię wyposażony w nieprzeciętny umysł, jesteś pełen inicjatywy, potrzeby swobodnej ekspresji i rozwijania swoich talentów. Twoją wadą może być brak umiejętności współdziałania z innymi.

pozytywnie: jesteś aktywny, ambitny, gdyż czujesz, że posiadasz wszystkie niezbędne atuty, by osiągnąć sukces. Twoim żywiołem jest ogień, a więc twoje ego będzie ekspansywne. Twój sposób bycia naznaczony jest pewną agresywnością. Jesteś błyskotliwy, masz predyspozycje przywódcze.

negatywnie: duma, zarozumiałość, arogancja, wybuchowość, potrzeba dominacji, lenistwo, niezdecydowanie i uzależnienie. Nie uda ci się w tym życiu wykorzystać tego, czego nauczyłeś się w poprzednich wcieleniach.

 

Jeśli urodziłeś się dziesiątego dnia miesiąca(10)

Umiesz się „pokazać", masz zdolność prowadzenia wielu spraw naraz. Jest to liczba odrodzenia poprzez wysiłek. Twoja aktywność skierowana jest na przeobrażanie jednych form w inne. Masz predyspozycje przywódcy, wynalazcy i nowatora.

pozytywnie: będziesz umiał dojść tam, gdzie inni nawet nie mają odwagi próbować. Masz łatwość zmiany stylu życia. Będziesz miał dużo okazji, możliwości wyboru, gdyż w poprzednich wcieleniach przeszedłeś przez wiele doświadczeń. Teraz przybywasz, by w pełni zrealizować swój los.

negatywnie: twoje życie może być chaotyczne, gdyż masz zbyt wiele planów i sprzecznych koncepcji. Łatwo się irytujesz, jesteś niezdecydowany, wiecznie w ruchu, brak ci umiejętności relaksu. Możesz się czuć osamotniony, gdyż wiele osób jest od ciebie zależnych, lecz niewiele z nich będzie skłonnych ci pomóc. Wyniosłość i arogancja mogą ci przeszkodzić w utrzymaniu mocnej pozycji w twoim środowisku.

 

Jeśli urodziłeś się dziewiętnastego dnia miesiąca(19)

Liczba Karmiczna 19/1 (por. Długi Karmiczne). Przybywasz obciążony wewnętrzną pamięcią z któregoś z poprzednich wcieleń, gdy byłeś tyranem, kimś nadużywającym władzy, egoistą i zarozumialcem. Obecne życie może przynieść doświadczenia, które albo przypominają tamte — aby je świadomie skorygować, albo zapewniają ci przeżycia twoich poprzednich „ofiar", przynosząc sytuację podporządkowania, nieśmiałość, zahamowanie ekspresji osobowości.

pozytywnie: wielka umiejętność koncentracji i pragnienie niezależności. Dużo silnej woli i ogromny potencjał twórczy.

negatywnie: — dziś euforia, by nazajutrz pogrążyć się w depresji. Aby wybrnąć z błędnego koła własnych emocji, trzeba uczyć się je rozpoznawać, nazywać. Jesteś nieobliczalny i poddajesz się sile własnych instynktów. Brak ci wspaniałomyślności, szacunku dla innych i poczucia rzeczywistej niezależności.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego ósmego dnia miesiąca ( 2 )

Przyjacielskość, wrażliwość i jednocześnie moc, która przynosi sukces materialny. Liczba opieki i odrodzenia.

pozytywnie: masz szczęście w miłości i sprawach materialnych. Jesteś osobą uczuciową, ciepłą, przyjacielską i komunikatywną — będziesz popierany i wspomagany przez innych we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Posiadasz niezwykłą odwagę. Nie umiesz żyć ani pracować samotnie.

W życiu małżeńskim jesteś wierny i lojalny.

negatywnie: brak ci wytrwałości i silnej woli. Jesteś osobą tchórzliwą i leniwą. Jeśli tego nie zmienisz, całe twoje życie będzie wypełnione przeciwnościami w sferze zarówno uczuciowej, jak i materialnej. Masz trudności w rozpoznawaniu swoich potrzeb emocjonalnych oraz skłonność do ograniczania wolności innych.

 

WIBRACJA No. 2

dzień urodzenia: 2, 11, 20,29.

 

Wibracja ta przynosi wrażliwość, uczuciowość, wyobraźnię, smak artystyczny, chęć współpracy, potrzebę przyjaźni i życia rodzinnego.

 

Jeśli urodziłeś się drugiego dnia miesiąca(2)

Masz potrzebę spokoju, harmonii i czułości. Jesteś osobą dyskretną i emocjonalną. Ta cyfra związana jest z żywiołem Wody, a więc ofiarowuje ci bogatą wyobraźnię. W poprzednim wcieleniu poszukiwałeś oświecenia duchowego przez medytację, co rozwinęło twoją intuicję, którą możesz się posłużyć w obecnym życiu.

pozytywnie: cierpliwość, towarzyskość, uczynność, umiejętność mediacji, ostrożność. Najważniejsze dla ciebie jest realizowanie się w grupie. Masz talenty artystyczne, które zostały rozwinięte w poprzednim życiu.

negatywnie: bezproduktywne marzycielstwo, nerwowość, nadwrażliwość, rozproszenie, niedotrzymywanie przyrzeczeń, skrajny introwertyzm, hipokryzja.

 

Jeśli urodziłeś się jedenastego dnia miesiąca(11)

Jesteś jedną nogą na Ziemi, drugą w innym wymiarze — musisz jednak znaleźć swój punkt równowagi. Masz magnetyczną osobowość, błyskotliwą inteligencję, wyjątkową intuicję i zdolności przywódcze. Jesteś wymagający w doborze przyjaciół.

pozytywnie: wielkie ideały, inspiracja, oryginalność. Intuicja, wyższa inteligencja, nieprzeciętna wrażliwość. Determinacja.

negatywnie: ekstremalne stany uczuciowe, pogarda dla mniej inteligentnych od ciebie, życie na marginesie. Jesteś ekscentryczny, nerwowy i konfliktowy.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego dnia miesiąca(20)

Szybkie życie, wczesna dojrzałość wewnętrzna, duża odwaga i magnetyzm. Osiągnąłeś rzadko spotykany poziom rozwoju wewnętrznego i jesteś skłonny dzielić się swym darem z innymi. Realizujesz się w przyjaźni, małżeństwie. Masz duże poczucie sprawiedliwości i zdolności medyczne.

pozytywnie: poczucie bezpieczeństwa znajdziesz poprzez rodzinę, przyjaciół i kontakt z przyrodą. Umiesz dobrze zrozumieć innych, gdyż nie sądzisz po pozorach. Masz silnie rozwiniętą intuicję i umiejętność zakorzenienia się w rzeczywistości materialnej.

negatywnie: kłopoty ze zdrowiem, jeśli cała energia będzie zużywana dla innych, którzy zechcą wykorzystywać twoją skłonność do pomocy i poświęcenia.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego dziewiątego dnia miesiąca(29)

Intuicja, inspiracja, cierpliwość, harmonia. Jesteś osobą niezwykle atrakcyjną dla otoczenia, skłonną do współdziałania, wnikania w osobowość drugiego człowieka i jego problemy.

pozytywnie: — współpraca, ale raczej w sensie intelektualnym. Musisz nauczyć się precyzyjnie określać swoje cele i trzymać się ich. Jesteś łatwy we współżyciu, gdyż umiesz stworzyć atmosferę ciepła i spokoju. Lubisz i prowokujesz wyzwania w życiu, na które zresztą odpowiadasz z wielką siłą wewnętrzną.

negatywnie: ważne jest, byś stworzył zrównoważony dom, który pomoże ci osiągnąć stabilizację. W przeciwnym razie będziesz wciąż zaczynać od zera, gdyż jesteś zbyt niecierpliwy, nerwowy i źle inwestujesz energię.

 

WIBRACJA No. 3

dzień urodzenia: 3,12, 21, 30

 

Wibracja ta zapowiada lekkie życie i obdarza łatwością komunikacji, czyni ludzi ekstrawertycznymi, uprzejmymi, czarującymi, a nawet uwodzicielskimi.

 

Jeśli urodziłeś się trzeciego dnia miesiąca(3)

Ekspresja, komunikacja, talenty artystyczne. Ważne jest, byś w tym życiu odkrył swoje twórcze powołanie i aby twoja energia nie została niepotrzebnie rozproszona.

pozytywnie: zarażasz innych radością życia, co usuwa przeszkody na twojej drodze. Jesteś popularny i niezwykle wszechstronny.

negatywnie: trwonisz energię i marnujesz talenty, jesteś zmienny, powierzchowny, skłonny do emfazy.

 

Jeśli urodziłeś się dwunastego dnia miesiąca(12)

Nie próbuj brać na barki wszystkich problemów tego świata, nie trać energii na źle pojęte poświęcenie. Twój trafny sąd i zalety towarzyskie są niezwykle cenione przez otoczenie. To ty proponujesz styl życia w twoim środowisku i dyktujesz modę. Ważne jest, abyś był aktywny i — przede wszystkim — miał cel w życiu i kończył to, co zostało zaczęte.

pozytywnie: duża inteligencja i wyobraźnia, konserwatyzm, wierność, lojalność. Masz dużą potrzebę okazywania miłości i chętnie przyjmujesz zobowiązania wobec innych.

negatywnie: zaślepienie iluzją spowoduje, że staniesz się niewolnikiem innych. Staraj się widzieć świat, jakim jest naprawdę. Swoje talenty i zalety charakteru sprzedajesz tanio i nieodpowiednim osobom.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego pierwszego dnia miesiąca(20)

Liczba sukcesu. Posiada to wszystko, co „trójka", lecz w zwielokrotnionej postaci. Jesteś osobą, która w poprzednich wcieleniach rozwinęła wielką siłę duchową, co w obecnym życiu przejawia się jako konsekwencja w realizacji swoich celów.

pozytywnie: z łatwością dostrzegasz pozytywną stronę wszystkiego, gdyż masz zaufanie do życia. Dlatego też twoje towarzystwo jest cenione. Współpartner będzie cię traktował bardziej jak przyjaciela (przyjaciółkę) niż jak kochanka (kochankę). Podróże na wieś pomogą ci utrzymać równowagę emocjonalną.

negatywnie: uważaj, by emocjonalna huśtawka nie pochłonęła całej twojej energii. Jeśli obowiązki rodzinne będą traktowane jak przymus, przeszkodzi to w harmonijnym rozwoju twojej osobowości.

 

Jeśli urodziłeś się trzydziestego dnia miesiąca(30)

Jesteś wierny i nie tolerujesz zdrady. Twoje życie wewnętrzne jest głębokie i bogate. Masz wielkie możliwości i twoje środowisko to docenia.

pozytywnie: ochrona przed chorobami. Jesteś wykształcony, masz naturę poznawczą i towarzyską. Jeśli skoncentrujesz się na swoim celu, z pewnością osiągniesz zasłużony sukces.

negatywnie: trwonisz talenty, czas i pieniądze.

 

WIBRACJA No. 4

dzień urodzenia: 4,13, 22,31

 

Wibracja ta zapewnia równowagę, solidność, stabilność, gotowość do wysiłku i pracy, ale także upór spowodowany ograniczeniami tej liczby, który może prowadzić do buntu i zahamowania rozwoju. „Czwórka" jest zwykle punktualna, wspaniałomyślna, wierna i uporządkowana.

 

Jeśli urodziłeś się czwartego dnia miesiąca(4)

Jesteś solidny, aktywny, pracowity i wytrwały. Masz pragmatyczny stosunek do rzeczywistości, nie dajesz się zwieść iluzji. Budujesz solidny fundament, na którym z czasem stanie potężny gmach.

pozytywnie: nie znosisz nieszczerości. Jesteś spokojny i zrównoważony, kojąco działasz na otoczenie.

negatywnie: lenistwo, upór i egoizm.

 

Jeśli urodziłeś się trzynastego dnia miesiąca(13)

Liczba Karmiczna (por. Długi Karmiczne). Posiadasz niezwykłą umiejętność rozpoczynania od nowa po gwałtownym załamaniu się poprzedniej sytuacji. Żyjesz z podświadomą pamięcią z poprzedniego wcielenia, gdy byłeś leniwy, możesz więc być zmuszony do wytężonej pracy lub przeciwnie, do powtórzenia doświadczenia lenistwa, unikając wszystkiego, co wymaga wysiłku i jest pożyteczne.

pozytywnie: jesteś geniuszem pracy i wytrwałości. Wzbudzasz zaufanie, jesteś niezawodny.

negatywnie: z powodu lenistwa idziesz przez życie najłatwiejszą drogą.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego drugiego dnia miesiąca(22)

Inspiracja, olbrzymi potencjał twórczy. Masz dar planowania i realizacji na ogromną skalę.

pozytywnie: misja specjalna w obecnym życiu. Obowiązek przestrzegania praw. Masz naturę głęboką, lecz skomplikowaną, co utrudnia ci zrozumienie samego siebie. Ogromny talent, który wymaga koncentracji wysiłków i -specjalizacji. Potrafisz rozwiązać problemy nierozwiązywalne dla innych.

negatywnie: nie umiesz żyć „na pół gwizdka", a więc gdy cierpliwość się wyczerpie, zachowujesz się ekstremalnie. Depresja, zamknięcie w sobie, sam na sam ze swoimi nie wyeksploatowanymi talentami. Masz nieustającą pretensję do innych i obwiniasz ich za swoje niepowodzenia.

 

Jeśli urodziłeś się trzydziestego pierwszego dnia miesiąca(31)

Lubisz wysiłek, możesz być przesądny i działać pod wpływem irracjonalnych pobudek. W poprzednich wcieleniach wykształciłeś znakomitą pamięć i dużą siłę witalną.

pozytywnie: nie porzucasz łatwo swych pomysłów. Powinieneś wyznaczyć sobie granice w życiu, gdyż tyle wkładasz energii we wszystko, co robisz, że musisz umieć się zatrzymać.

negatywnie: życie wypełnione walką i kłótniami. Nieumiejętność dostrojenia się do innych, nerwowość.

 

WIBRACJA No. 5

dzień urodzenia: 5,14, 23

 

Wibracja 5 skłania do nieustających zmian. Potrzeba przygód, doświadczeń, ciekawość poznawcza, co może doprowadzić do rozproszenia energii. Jest to liczba magnetyzmu i uwodzicielstwa, lecz także wiedzy wewnętrznej i nadzmysłowej.

 

Jeśli urodziłeś się piątego dnia miesiąca(5)

W poprzednim życiu wykształciłeś umiejętność perswazji, obecnie twoim najważniejszym darem jest dar słowa. Jesteś towarzyski, elastyczny, otwarty, ciekawy, wszechstronny i inteligentny. Liczba miłości i protekcji.

pozytywnie: umiesz przystosować się do zmian. Nadajesz swojemu życiu tempo, jakiemu trudno sprostać innym. Najlepiej czujesz się w podróży, a twoje wnętrze jest dla ciebie bogatym źródłem inspiracji.

negatywnie: jesteś ekspansywny i tyranizujesz otoczenie. Jesteś zdekoncentrowany, nastawiony tylko na zewnątrz, nie umiesz znaleźć w sobie oparcia.

 

Jeśli urodziłeś się czternastego dnia miesiąca(14)

Liczba Karmiczna (por. Długi Karmiczne). Jesteś twórczy, awanturniczy, możesz się czuć nie rozumiany przez innych. Obecne życie skonfrontuje cię z kategorią wolności; będziesz uczył się jak zachować własną wolność i nie ograniczać wolności innych. Twoje najważniejsze wyzwania to — nauka głębokiej

refleksji, znalezienie równowagi materialnej i odkrycie swego powołania. Nie będzie to łatwe, gdyż jesteś wszechstronny i lubisz zmiany.

pozytywnie: rozumowanie jest przyziemne, za to duch buja wysoko. Nie znosisz kłamstwa. Musisz dojść do równowagi między podświadomością a świadomością, między intelektem a duszą. Musisz rozpoznać swoje rzeczywiste potrzeby i przestać ulegać złudnym pragnieniom.

negatywnie: ogromna nerwowość, jeżeli nie pozwolisz swemu umysłowi na odpoczynek. Impulsywność stanie się przyczyną problemów emocjonalnych, zdrowotnych i materialnych.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego trzeciego dnia miesiąca(23)

Liczba maga, uzdrawiającej energii magnetycznej. Zapewnia sukces i uznanie zdobyte dzięki pomocy innych, którą zawsze otrzymujesz. Masz naturę czułą, harmonijną oraz potrzebę bycia uczynnym. Umiejętnie porozumiewasz się z płcią przeciwną.

pozytywnie: niezwykle pociągająca osobowość, lecz nieobliczalna. Musisz, się czuć wolny, by być wierny. Jesteś wrażliwy, rozumiejący.

negatywnie: jeśli życie nie rozwija się tak, jak tego pragniesz, siłą narzucasz mu swe warunki. Uważany jesteś za egoistę, surowego i niebezpiecznego furiata.

 

WIBRACJA No. 6

dzień urodzenia: 6,15, 24

 

Wibracja 6 przynosi równowagę, dynamizm, smak estetyczny, szacunek dla rodziny, potrzebę harmonii i odpowiedzialność.

 

Jeśli urodziłeś się szóstego dnia miesiąca(6)

Jesteś osobą zdolną do wielkich uczuć, lubisz i umiesz się bawić, kochać, działać i czuć się odpowiedzialny.

pozytywnie: altruista, obowiązkowy, dobry, wspaniałomyślny, oryginalny.

Nie tolerujesz gwałtowności ani brutalności, dajesz więcej niż dostajesz, zapewniasz poczucie bezpieczeństwa i wzbudzasz zaufanie u innych.

negatywnie: długo będziesz szukać swego ideału. Zaznasz wzlotów i upadków i poznasz smak cierpienia. Nie znosisz krytyki własnej osoby, obowiązki wydają ci się nie do zniesienia, masz skłonność do depresji.

 

Jeśli urodziłeś się piętnastego dnia miesiąca(15)

Jesteś magnetyczny, demonstracyjny. Zmienny kochanek, zdolny do oszustw. Interesujesz się magią.

pozytywnie: w poprzednich wcieleniach wypracowałeś siłę wewnętrzną, która obecnie przejawia się jako charyzma. Zawsze znajdujesz się w odpowiednim momencie na odpowiednim miejscu. Uczysz się dużo poprzez swoje własne doświadczenia. Chcesz i umiesz dzielić swe życie między rodzinę, pracę i zainteresowania. Pasja i duży potencjał twórczy.

negatywnie: zarozumiałość, lenistwo, zazdrość, nieczystość intencji, złość, łakomstwo i skąpstwo. Musisz pohamować swe ambicje.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego czwartego dnia miesiąca(24)

Jesteś osobą energiczną, aktywną, masz silnie rozwinięty zmysł artystyczny. Jesteś zdolny do poświęceń z miłości. Możesz spotkać w swym życiu pomoc ze strony kobiety.

pozytywnie: pociągają cię piękne i dobre rzeczy i jesteś gotów pracować, by je zdobyć. Najwięcej uczysz się poprzez obserwację. Rodzina i dom zajmą dużo miejsca w twoim życiu. Twoja partnerka (partner) powinna być cierpliwa, gdyż skaczesz z tematu na temat. Przestrzegasz praw i przepisów.

negatywnie: chcesz zdominować tych, których kochasz.

 

WIBRACJA No. 7

dzień urodzenia: 7,16, 25

 

Wibracja ta przynosi inteligencję, zdolność obserwacji, analizy i wyciągania wniosków. Mądrość, filozoficzny stosunek do życia, idealizm. Może prowadzić do mistycyzmu lub — w ekstremalnych przypadkach — do zbrodni.

Jeśli urodziłeś się siódmego dnia miesiąca(7)

Jesteś inteligentny, refleksyjny, lojalny, masz silnie rozwiniętą intuicję i głęboki intelekt. Pragniesz spokoju, zgody, mądrości. Masz filozoficzny stosunek do życia, skłaniasz się ku zagadnieniom mistycznym i świat wartości materialnych ma dla ciebie niewiele powabu.

 

pozytywnie: lubisz się uczyć, cenisz stabilizację, rozmyślania i ład. Masz umysłowość analityczną, jesteś zdolny do rozważań na dużym poziomie abstrakcji.

negatywnie: musisz relaksować się i medytować. Brak ci siły wewnętrznej, jesteś więc pozbawiony zdolności współodczuwania.

 

Jeśli urodziłeś się szesnastego dnia miesiąca(16)

Liczba Karmiczna (por. Długi Karmiczne). Jesteś filozofem, odnosisz się do świata z rezerwą i nie przywiązujesz się do niczego. Interesujesz się wiedzą tajemną. Żyjesz z nie uświadomioną pamięcią kochanka—motyla z poprzednich wcieleń. W tym życiu albo powtórzysz dla przypomnienia i zrozumienia podobne doświadczenia, albo zrozumiesz swą lekcję dzięki pro­blemom uczuciowym i rodzinnym.

 

pozytywnie: w poprzednim życiu została rozwinięta wiedza wewnętrzna, duch. W obecnym życiu pociąga cię wydobycie tej wiedzy na światło dzienne. Mimo chłodnej natury przyciągasz ludzi, gdyż jesteś odpowiedzialny i umiesz błyskawicznie podejmować słuszne decyzje.

negatywnie: niecierpliwość doprowadzać będzie do konfliktów z otoczeniem. Klęska moralna lub materialna.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego piątego dnia miesiąca(25)

Masz w sobie dużo magnetyzmu, jesteś mądry, zdolny do głębokiej refleksji, szczery, lubisz samotność. Masz łatwy dostęp do podświadomości i skłonność do mistycyzmu. Możesz mieć problemy z materialnym zabezpieczeniem bytu. By zwyciężyć w drugiej połowie życia, musisz walczyć w pierwszej.

pozytywnie: w poprzednim wcieleniu rozwijałeś umysł i gromadziłeś wiedzę, natomiast zaniedbałeś uczucia. Jesteś otwarty, miły i łatwy we współżyciu. Jesteś poszukiwaczem prawdy, czasem nie rozumianym przez otoczenie. Dużo zmian w życiu.

negatywnie: lenistwo i marnotrawienie energii. Beznadziejna sytuacja materialna. Niemoralność.

 

WIBRACJA No. 8

dzień urodzenia: 8, 17, 26

 

Ta wibracja przynosi sukces materialny, władzę, umiejętność realizacji własnych celów, korzystną agresywność i chęć dominacji.

Jeśli urodziłeś się ósmego dnia miesiąca ( 8 )

Zmierzasz do przodu, cenisz postęp, jesteś produktywny, twoim celem są sukces i pieniądze i znajdujesz środki, by osiągnąć to, czego chcesz. Przyciągasz do siebie innych i jesteś przekonywający, co pomaga ci zrealizować swój cel.

 

pozytywnie: możesz odgrywać ważną rolę w społeczeństwie lub w świecie interesów. Posługujesz się żelazną logiką i wymagasz dowodów wiarygodności, zanim zaangażujesz się w cokolwiek.

negatywnie: jesteś interesowny i żądny władzy. Twoje zainteresowanie wartościami materialnymi czyni cię przesadnie pragmatycznym i ograniczonym.

 

Jeśli urodziłeś się siedemnastego dnia miesiąca(17)

Jesteś uroczy i uwodzicielski, odważny i przedsiębiorczy. Masz zapewnioną „opiekę bogów".

pozytywnie: w poprzednich wcieleniach posiadłeś bogactwo materialne i duchowe. Dzięki swej logice i zdolności koncentracji pozostajesz spokojny i jednocześnie wrażliwy. Jesteś lojalny i można na ciebie liczyć. By zmienić swoje postanowienie, musisz mieć mocne argumenty i dowody, że warto.

negatywnie: naiwność, która może doprowadzić do depresji.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego szóstego dnia miesiąca(26)

Jesteś wspaniałomyślny, wrażliwy, darzysz szacunkiem innych. Jesteś przywiązany do przeszłości, która stanowi dla ciebie oparcie.

 

pozytywnie: masz zdolności przywódcze, energię i zdolność realnej oceny rzeczywistości. Dzielisz się chętnie swą wiedzą, a twoje obowiązki będą głównie dotyczyły rodziny i spraw zawodowych.

negatywnie: musisz nauczyć się pohamować impulsywność i niecierpliwość, w przeciwnym razie będziesz miał problemy na planie fizycznym, materialnym lub uczuciowym. Życie postawi cię wobec ekstremalnych sytuacji, abyś nauczył się ufać samemu sobie.

 

WIBRACJA No. 9

dzień urodzenia: 9,18, 27

 

Wibracja ta przynosi ogromną wspaniałomyślność i otwarty umysł. Jest to liczba misjonarzy i ludzi wybitnie utalentowanych. Może przynieść sławę tym, którzy mają szlachetne ideały.

 

Jeśli urodziłeś się dziewiątego dnia miesiąca(9)

Jesteś szczodry, utalentowany, wykształcony. Bogate życie emocjonalne do lat 29. W poprzednim wcieleniu poprzez trudności i cierpienie wykształciłeś odwagę i determinację. W tym życiu dużo będzie spotkań i różnorodnych doświadczeń, które jak bumerang posłużą do powrotu wdzięczności za altruizm z poprzednich wcieleń.

 

pozytywnie: zdobędziesz mądrość, a wraz z nią osiągniesz sukces. Jesteś bardzo uczuciowy, w związku z drugim człowiekiem dajesz bez oczekiwania na nagrodę.

negatywnie: nie zajmuj się zanadto problemami innych. Zachowaj energię dla siebie, nie rozdawaj bez opamiętania swej wiedzy i współczucia, dziel się tylko z tymi, którzy naprawdę tego potrzebują.

 

Jeśli urodziłeś się osiemnastego dnia miesiąca ( 18 )

Masz niezwykle chłonny i otwarty umysł, jesteś wszechstronny i gotów przystosować się do każdych okoliczności. Nie jest ci także obcy zmysł do interesów. Chętnie prowadzisz interesy innych lub kierujesz ich życiem. Równocześnie jest to liczba złudzenia, iluzji.

 

pozytywnie: masz niezwykłe umiejętności, by prowadzić innych i kierować ich losem. Do 29 roku życia napotkasz wiele sytuacji, w których musi się sprawdzić twoja odwaga i mądrość. Matka lub żona odgrywają ważną rolę w twoim życiu. Być może będziesz musiał się opiekować osobą biedną, chorą lub starą.

negatywnie: brak stabilizacji emocjonalnej powoduje nadmierną irytację i krytykanctwo. Pamiętaj, że mur, który wybudujesz dla ochrony swego ego, stanie się dla ciebie więzieniem.

 

Jeśli urodziłeś się dwudziestego siódmego dnia miesiąca (27)

Jesteś odpowiedzialny, masz ogromną energię, jesteś zdolny do realizacji wielkich przedsięwzięć i poważany dzięki swym przymiotom. Nie wprowadzaj w swoje życie zbyt surowych ograniczeń.

 

pozytywnie: bogata wyobraźnia, aktywny umysł. Nie odsłaniaj przed byle kim swych pragnień. Niewykluczone, że pierwsza połowa życia zostanie zakłócona przez problemy emocjonalne.

negatywnie: masz skłonność do krytykowania innych. Musisz zrozumieć, że wady, które widzimy u innych, są naszymi wadami odbitymi w lustrze.

 

źródło: N.Czermińska

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień urodzenia kształtuje nie tylko nasz los i charakter, wpływa również na to, jacy jesteśmy w miłości - gwałtowni czy łagodni, żarliwi czy powściągliwi. Sprawdź, czego możesz oczekiwać po "drugiej połowie"...

JEŚLI ON ALBO ONA URODZILI SIĘ:

 

1 dnia miesiąca: Nie licz na romantyczną, wyrozumiałą miłość i codzienną troskę o dom. Raczej - na dobry, urozmaicony seks. Raz zaskoczy cię pełnym szaleństwa oddaniem, innym razem - zimnym egoizmem. Kalendarium całego waszego życia podporządkowane będzie zawsze potrzebom, nastrojom i osobistym celom tej osoby.

 

2. Troskliwością i czułością może zagłaskać na śmierć. O najbliższych dba bardziej niż o siebie, lecz w zamian żąda wsparcia we wszystkim, poodejmować najbłahszych nawet decyzji, co może w końcu zadusić i partnera, i związek. W seksie potrzebuje długiej gry wstępnej oraz pewności co do wierności kochanka.

 

3. Uwielbia gadać i... zdradzać. W każdej sferze życia żąda totalnej wolności. Nie ma zahamowań, gdy chodzi o ciało, lubi się tulić i całować publicznie. Im częściej uprawia seks, tym większy ma na niego apetyt. Jedność dusz to obce jej pojęcie.

 

4. Poważny(a), odpowiedzialny(a) domator(ka) przy wyborze partnerki(a) nie zwraca uwagi na urodę, lecz na rozsądek i umiejętności praktyczne. Seks lubi planować tak samo dokładnie jak wydatki - najlepiej we własnym łóżku, wczesnym wieczorem, by wyspać się porządnie przed kolejnym dniem pracy.

 

5. Energia go (ją) rozpiera w każdej sferze życia. To niestrudzony, pełen fantazji kochanek(ka), dla którego seks jest rodzajem twórczej ekspresji. Zatracanie się w miłości, uczuciowe eksperymenty z obiema płciami - oto jego (jej) żywioł. Nikt nie wie, co naprawdę myśli i czuje.

 

6. Łatwo go (ją) poderwać, stwarzając iluzję, że miłość to czułe słówka, spacery przy księżycu i co dzień szampan do kolacji. Ten ktoś kocha kochać i kocha siebie w roli zakochanego. Do udanego seksu wystarczą mu miłe kłamstewka i przyjacielska relacja z kochankiem(ką).

 

7. To ktoś bardzo wrażliwy, kto kocha prostolinijnie i naiwnie jak dziecko. Warunkiem udanego seksu jest głęboka więź duchowa z partnerem. Ale nawet gdy jest z kimś po ślubie, potrzebuje do życia osobnego terytorium - kąta, pokoju, czasem nawet osobnego mieszkania.

 

8. Za młodu próbuje miłość kupić, a gdy odkryje, że ta prawdziwa nie jest do kupienia, może wpaść w szał lub obsesję i... osiągnąć w adorowaniu ukochanego(ej) prawdziwe mistrzostwo. Kochankiem jest ostrym, lubiącym w łóżku dominować i eksperymentować.

 

9. Kocha ludzi uduchowionych, nad którymi chętnie roztacza - nieraz nieco nachalną - opiekę. Zazwyczaj kieruje się w życiu - również erotycznym - zasadami etyki albo jakiejś religii, co prowadzi do ograniczeń i zahamowań.

 

10. Łącząc w sobie pragmatyzm z duchowością, poszukuje partnera inteligentnego, o szerokich zainteresowaniach i dużej fantazji. W życiu, jak i w łóżku, to osoba z wyobraźnią, ale konsekwentna zawsze doprowadzi partnera tam, gdzie chce.

 

11. Bystry(a) i uduchowiony(a), często zmienia partnerki(ów), bo szuka "omnibusa" - specjalisty od praktycznej strony życia, a zarazem dowcipnego towarzysza biesiad, czułego i wrażliwego w łóżku. Uwaga! Osoba urodzona 11. potrafi latami trwać w miłości platonicznej lub w "białym małżeństwie".

 

12. Jest człowiekiem przepełnionym czułością i empatią, zawsze stawiającym na pierwszym miejscu potrzeby i życzenia ukochanego(ej). Często kosztem marzeń i potrzeb własnych, także w sferze seksu.

 

13. Miły, wrażliwy i wyrozumiały, otwarcie mówi o uczuciach i wymaga tego od partnerki(a). Równocześnie to osoba praktyczna i obowiązkowa. Do satysfakcji seksualnej nie potrzebuje wielkich uniesień - wystarczy klimat zrozumienia i przyjaźni.

 

14. Lubi dobrą zabawę w towarzystwie ciekawych, doświadczonych życiowo ludzi, od których może się czegoś uczyć. Szuka partnera(ki) myślącego, oczytanego, potrafiącego go wesprzeć mądrą radą. Lubi seks pikantny, acz nieskomplikowany. Częściej kieruje się rozumem niż sercem, brak mu łóżkowej fantazji.

 

15. W jego relacjach z partnerką(em) wielką rolę odgrywają dotyk i ruch - np. lubi tańczyć, trzymać się za ręce, głaskać i być głaskany. Podstawowym "narzędziem" w łóżku jest dla niego mapa sfer erogennych kochanków. Interesuje go wyłącznie romantyczna, wielka miłość.

 

16. Dużą wagę przywiązuje do estetyki, a więc także - do wyglądu i stroju partnera. Do dobrego seksu potrzebuje pięknej scenerii, miłych słówek i... prezentów. Nie oczekujcie po nim wierności.

 

17. Karmiczna potrzeba wygodnego, dostatniego życia sprawia, że zakochuje się w osobach, które stać na stołowanie się w restauracji, podróże, luksusy. Ma ogromne potrzeby seksualne, które zaspokaja, nie bacząc na partnera.

 

18. Myśli o sobie, że jest członkiem jakiejś elity, źle znosi "powrót do rzeczywistości" i krytykę. Lubi żyć na pokaz, mówić publicznie o życiu intymnym, kontrolować swój związek. W łóżku: im więcej ludzi i pomysłów, tym lepiej.

 

19. Nie dba o dobra materialne, w związku z ukochanym(ą) szuka ponadczasowych wartości. Nie interesuje go (jej) miłość fizyczna pozbawiona więzi duchowej. Gdy spotka swą "drugą połówkę", trudno dorównać mu (jej) w łóżku.

 

20. Życie z drugą osobą pragnie dzielić we wszystkich jego przejawach, a obowiązki dzielić równo. Niekiedy uzależnia się od ukochanego(ej). Bywa nadwrażliwy(a) i humorzasty(a), czego efekt natychmiast widać w łóżku, gdzie - niezależnie od płci - zachowuje się subtelnie i nieśmiało.

 

21. Z jednym adoratorem(ką) tańczy, z drugim jada, z trzecim idzie do kina, a sypia... we własnym łóżku. Dopóki nie pozna kogoś o tak silnym instynkcie rodzicielskim, jaki sama posiada. Wtedy chętnie założy spokojną rodzinę, a seks stanie się prawie obojętny.

 

22. Marzy o głębokich, trwałych uczuciach. To wspaniały "materiał" np. na żonę marynarza. Wierząc w wierność i nieskalaną miłość partnera(ki), sama (sam) także nigdy go (jej) nie zdradza; seks potrafi zastąpić listami i rozmowami przez telefon.

 

23. Flirtowanie - owszem, ślub - nigdy w życiu! Ten pan czy pani chętnie poderwie miejscową piękność lub odbije przystojnego męża przyjaciółce, ale w każdym przypadku zabawa trwa krótko. Nieustannych podniet potrzebuje również w łóżku - przed stosunkiem lubi wykąpać się np. w szampanie lub oblać czekoladą.

 

24. Opieka nad wszystkimi wokół powoduje, że wciąż brakuje tej osobie czasu na miłość i seks. Pragnie, by łączyła go (ją) z żoną (mężem) więź duchowa. Jeśli takiego kogoś nie spotka, potrafi żyć z kimkolwiek, a seks traktuje jak obowiązek.

 

25. Ciągnie go (ją) do stanu duchownego, ponad wszystkie miłości przedkłada miłość boga. Szuka uczuć idealnych, wysublimowanych, rodem ze świata fantazji.

 

26. Sercem i ciałem kocha równie pięknie. Stworzony(a) do pomagania innym, chętnie wybierze na partnera kogoś, kto działa charytatywnie. Dużą wagę przywiązuje do wyglądu - w łóżku lubi zwiewne stroje.

 

27. Kochliwy(a), namiętny(a), uwielbia, gdy partnerka zaspokaja jego (jej) kaprysy. Myśli o sobie, że pod każdym względem jest "naj". Do łóżka idzie najchętniej ze stałym partnerem.

 

28. W miłości lubi wszystko, co nowe, nie przegapi okazji do zdrady. Seks traktuje wesoło i beztrosko. Ale jeśli się zakocha, zadręcza partnera(kę) nieustannym domaganiem się dowodów miłości.

 

29. Wciąż chce słyszeć od bliskiej osoby słowa zachwytu i wdzięczności, choć jemu samemu (jej samej) bardzo trudno mówić o uczuciach. Gdy uda się komuś naprawdę otworzyć jego (jej) serce, staje się fantastycznym kochanką(iem).

 

30. To ktoś pogodny, wolny duchem, lubiący zmiany i podróże, ale trochę sentymentalny. Partnerów szuka wśród ludzi, z którymi jest o czym porozmawiać. Kocha piękne słowa. Najlepszym wstępem do seksu są dla niego (niej) zwierzenia, czułe szepty.

 

31. Potrzebuje swobody, nie znosi obowiązków i szuka partnera, który będzie to tolerował. W łóżku jest namiętnym i niestrudzonym kochankiem(ką), ale jeśli planuje ślub - prócz harmonii ciał szukać będzie również porozumienia dusz.

 

źródło: kobieta.pl

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
11. Bystry(a) i uduchowiony(a), często zmienia partnerki(ów), bo szuka "omnibusa" - specjalisty od praktycznej strony życia, a zarazem dowcipnego towarzysza biesiad, czułego i wrażliwego w łóżku. Uwaga! Osoba urodzona 11. potrafi latami trwać w miłości platonicznej lub w "białym małżeństwie".

 

Tą bystrość to nie mnie oceniać <bezradny> rzeczywiście interesuję się swoim rozwojem osobistym - na wielu płaszczyznach na raz . Dodatkowo wszystkie moje związki były raczej krótkotrwałe - chyba mam zbyt duże wymagania co do swoich potencjalnym partnerów :P

więc większość się zgadza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam się 18 dnia miesiąca i z tego co wyczytałam tutaj wiele rzeczy się zgadza a reszta zobaczymy z czasem .

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam się 18 dnia miesiąca i z tego co wyczytałam tutaj wiele rzeczy się zgadza a reszta zobaczymy z czasem .

18, to z podsumowania 9. Możesz mieć skłonność np. do szybkiego kończenia spraw, relacji itp.,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam się 18 dnia miesiąca i z tego co wyczytałam tutaj wiele rzeczy się zgadza a reszta zobaczymy z czasem .

18, to z podsumowania 9. Możesz mieć skłonność np. do szybkiego kończenia spraw, relacji itp.,

Myślę że mam tą skłonność, jeśli coś zaczynam to doprowadzam to do samego końca, szybko je kończę, a co do relacji no cóż moje znajomosci nie trwają zbyt dlugo , ludzie pojawiają się w moim życiu na jakiś czas, na chwilę chciałabym mieć jakąś przyjaciółkę lub bratnia duszę.

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam się 16 dnia miesiąca, zgadza się bardzo dużo. Ta karma miłości i rodziny mnie wykończy <placz><dobani>;)

Do tego mój mąż jest 30 z dnia urodzenia, też dużo się zgadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest prawda. Szczegolnie jesli chodzi o impulsywnosc i nerwowosc. Ale nie moge usiedziec na (d...) zanim nie zrozumiem o co w czyms tam chodzi, jaki jest glwony motyw dzialania, itp. I nawet kiedy powtarzam, odpusc, odpusc.. nie umiem... nie wiem jak.

 

Jesteś twórczy, awanturniczy, możesz się czuć nie rozumiany przez innych. Obecne życie skonfrontuje cię z kategorią wolności; będziesz uczył się jak zachować własną wolność i nie ograniczać wolności innych. Twoje najważniejsze wyzwania to — nauka głębokiej refleksji, znalezienie równowagi materialnej i odkrycie swego powołania. Nie będzie to łatwe, gdyż jesteś wszechstronny i lubisz zmiany.

pozytywnie: rozumowanie jest przyziemne, za to duch buja wysoko. Nie znosisz kłamstwa. Musisz dojść do równowagi między podświadomością a świadomością, między intelektem a duszą. Musisz rozpoznać swoje rzeczywiste potrzeby i przestać ulegać złudnym pragnieniom.

negatywnie: ogromna nerwowość, jeżeli nie pozwolisz swemu umysłowi na odpoczynek. Impulsywność stanie się przyczyną problemów emocjonalnych, zdrowotnych i materialnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Moja 15/6 z dnia urodzenia pokrywa się z drogą życia męża. I jest jeszcze jedna pani z tym dniem. Poczytałam o liczbach i wiecue co? U męża ta 1ka z dnia jest realem tak prawdziwyym, że rozumiem już swoją samotność. Obie mamy nauczyć JEGO czegoś ale to nie jest możliwe bo się blokuje. Młot i kowadło. On szuka miłości idealnej, wielkiej ale taka nie istnieje. Zbudował sobie życie obok naszego. To bardzo trudne. Liczba małżeństwa 3 też dużo wnosi i tłumaczy. Zawsze jest ktoś jeszcze między nami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
  • 11 months later...

Urodziłem się 9 dnia miesiąca, nie wszystko się zgadza. Nie jestem uduchowiony, religijny, nie jestem również zafiksowany na jednym i drugim punkcie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...