Skocz do zawartości

Anielska Wyrocznia


Suhaila
 Share

Polecane posty

Anielska wyrocznia

Kart jest 36

Ogólnie jeśli ktoś zaczyna pracować z kartami Anielskimi to nie polecam na początek tych kart gdyż ich zrozumienie jest dosyć trudne.

 

Archanioł Metatron

JESTEM W HARMONII ZE ŹRÓDŁEM WSZELKIEJ DOBROCI , MIŁOŚCI I TWÓRCZOŚCI

Metatron jest znany jako pierwszy i ostatni spośród archaniołów oraz różnorodnie nazywany;Kanclerz Nieba, Anioł Przymierza a także król Aniołow.Jego niebiańską funkcją jest nadzorowanie dokumentowania wszystkich naszych uczynków w Księdze życia.

Powierzone jest mu wspieranie ludzkości życia i oddziaływanie jako pomost pomiędzy boskością a ludzkością .

MOŻEMY SZUKAĆ JEGO RADY

poprzez prośbę o wsparcie w znalezieniu właściwej miary każdego działania ,które podejmujemy w zyciu .Na pierwszym poziomie oznaczać będzie wspieranie nas w odnajdywaniu równowagi pomiędzy tym ,co dajemy innym ,a tym co dajemy sobie.

To umożliwia nam zachować zdrowe granice i w ten sposób utrzymać jasne odczuwanie jażni ,zatem konieczne jeśli odnosimy sukces w spełnieniu naszego potencjału w obrębie świata form.

METATRON POTRAFI POMAGAĆ

W ODNALEZIENIU WŁAŚCIWEJ MIARY W MIŁOŚCI , PRACY, ODPOCZYNKU

tak abyśmy żyli w równowadze,zdrowym życiem ,wzbogaceni o harmonię i łagodne usposobienie.

Pomaga nam ponadto gdy musimy dołożyć wszelkich starań i trudu , by wykonać jakąś pracę czymkolwiek ona jest; POCZĄWSZY OD POPRAWY RELACJI MIĘDZYLUDZKICH W PRACY, UTRATY WAGI AŻ PO ODRZUCENIE UZALEŻNIAJĄCYCH LUB SZKODLIWYCH NAŁOGÓW W PEŁNI SAMODZIELNIE LUB WSPÓLNYM WYSIŁKIEM.

Możemy modlić się do Archanioła Metatrona

o wspieranie wysiłków a także o pomoc w znalezieniu odpowiedniej miary naszego tworzenia i działania .

Mamy tez możliwość prosić Metatrona w medytacji o wiedzę kiedy ''dość i wystarczy'' lub kiedy potrzebujemy zrobić coś więcej dla samych siebie czy innych.

 

Archanioł Michał

BRONIĘ SPRAWIEDLIWOŚCI I PRAWDY ,ŻYJĘ DZIĘKI SWOJEJ PRAWOŚCI.

Jest Archaniołem ,którego wzywamy w naszych zmaganiach z przeciwnościami .Pomaga odnaleźć światło wewnątrz nas samych .

Jest patronem policjantów, żołnierzy i małych dzieci, czuwa również nad pielgrzymami i podróżującymi.

Jest wojownikiem światła , Księciem Anielskich Armii , który walczy dla prawości oraz sprawiedliwości , dając przewodnictwo wszystkim tym ,którzy w trudnych sytuacjach poszukują samych siebie

Michał przynosi również cierpliwość i szczęście .

Nazywany jest dobroczynnym Aniołem Śmierci ponieważ przynosi wyzwolenie i nieśmiertelność .Jest Aniołem Sądu Ostatecznego I Mierzenia Dusz .

Michał jest uważany za największego spośród wszystkich aniołów .Niejednokrotnie znany jako Dzierżący Klucze Nieba i Pierwszy Wśród Aniołów , Książe Teraźniejszości ,Anioł Skruchy , Prawości, Miłosierdzia i Uświęcenia , Anielski Książę Izraela , Opiekun Jakuba, i Anioł Gorejącego Krzewu.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO MICHAŁA

, BY POMÓGŁ NAM PANOWAĆ NAD ZŁEM W NAS.

KIEDYKOLWIEK GRZĘŹNIEMY ,ON UDZIELI WSPARCIA , PODNOSZĄC NAS NA DUCHU W LEPSZYM WYOBRAŻENIU ŻYCIA .

Jego zadaniem jest prowadzić i chronić nas przed niesprawiedliwością i pomagać otworzyć serce ku temu co nieprzemijające i stałe.

PROSIMY GO O WSPARCIE W KAŻDEJ SYTUACJI , W KTÓREJ CZUJEMY SIĘ BARDZO OBCIĄŻENI LUB OSAMOTNIENI , A TAKŻE GDY BRAKUJE NAM SIŁ.

 

Archanioł Gabriel

PRZESŁANIE MIŁOŚCI BRATERSTWA I WOLNOŚCI CZYNI MNIE PEŁNYM.

Jest posłańcem Bożego Słowa .

Jego imię znaczy Bóg Jest Moja Mocą. Zapowiada tajemnicę wcielenia wszystkich dusz , zanim się urodzą i nauczą o uzdolnieniach i zadaniach ,jakie czekają nas w tym świecie. Jest świętym patronem małych dzieci , które zatrzymało się w rozwoju lub zostało zranione i które potrzebuje miłości .

Słowami miłości i czułości prowadzi ku uwolnieniu naszego wewnętrznego dziecka .Jego wiodąca dłoń jest tam zawsze ,po to by chronić w nas ,co naturalne i czyste.

Znany jako Najwyższy Ambasador Człowieczeństwa , Anioł Objawienia , Przynoszący Dobra Nowinę , Sprawiedliwości i Miłosierdzie

Jest Aniołem Radości i Ducha Prawdy.

Pomaga w poszukiwaniu mądrości naszej cielesności i w poznawaniu osobistej prawdy. W pełni respektuje odmienność każdej osoby.

Wspiera nas byśmy żyli prawdą w pełni jej mocy , szanuje nasze talenty i zdolności .Pomaga znaleźć odwagę życia głęboką wiedzą zawartą w nas samych , która respektuje pochodzące od Boga uzdolnienia. Gabriel pomaga także odnosić sukcesy w określaniu własnych możliwości i pełnym wyrażaniu siebie.

ISTOTĄ DARÓW GABRIELA JEST UKSZTAŁTOWANIE NASZEJ SIŁY I PRZEŚWIADCZENIA, że każdy może mieć swój wkład w budowanie duchowego człowieczeństwa w bardzo prosty sposób , poprzez istnienie , którym jesteśmy.

DAJE MOC POZNAWANIA PRAWDY W SYTUACJACH, W których istnieje konflikt pomiędzy tym, co wiemy , i tym co istotnie reprezentuje prawda.POMAGA ZOBACZYĆ TO ,CO dla nas prawdziwe w każdej sytuacji ,w której nasz wygląd i intuicja są powołane ,aby nimi kierować i prowadzić .

GABRIEL OŚWIETLA DROGĘ KU PRAWDZIE NASZYCH SERC I pomaga ujrzeć , czym jest właściwa droga prowadząca ku wyższemu dobru i wielkiej radości.

 

Archanioł Rafael

JESTEM WZMOCNIONY I UZDROWIONY MOCĄ BOŻEJ MIŁOŚCI

Rafael jest odpowiedzialny za uzdrowienie Ziemi i jej mieszkańców .

Rafael ma wiele różnorodnych znaczeń ;Nadzorca Wieczornych Wiatrów, Opiekun Drzewa Zycia w Rajskim Ogrodzie , Anioł Skruchy ,Modlitwy, Miłości Radości I Światła.

Jest Aniołem Uzdrowienia ,Nauki i Wiedzy ,jest także nazywanym Aniołem Opatrzności , który czuwa nad całą ludzkością .

Jego imię znaczy ;Boski Uzdrowiciel ;lub Boże Uzdrowienie

Rafael jest duchowym źródłem wszelkiej terapii i posłańcem Boga , który przynosi uzdrowienie wszystkim poszukującym integralności.

Jego rolą jest ostateczne i absolutne uzdrowienie wszelkich nieszczęść , które powracają do Źródła .

RAFAEL WSPIERA NAS W UZDRAWIANIU CIAŁ ,UMYSŁÓW I SERC.

POMAGA OSIĄGNĄĆ ZDROWIE I DOSKONAŁOŚĆ .

Oferuje pomoc każdemu kto cierpi i pragnie uzdrowienia , i w jakiejkolwiek możliwości ukojenia bólu.

Otwiera nasze serca na uzdrowienie ,prowadzi do uzdrowicieli , terapeutów i doradców , którzy uczynią to, co dla nas najlepsze.

Kiedy bierzemy większą odpowiedzialność za poprawę własnego zdrowia ,on udziela poparcia uzdrowicielowi będącemu w zasięgu każdego z nas w celu przywrócenia pełnej witalności.

Pomaga dostrzec uzdrawiające lekcje nieszczęścia i zrozumieć , czego ból potrafi nas nauczyć o nas samych.

KIEDY WYBIERAMY DROGĘ ZDROWIA ,JEGO DUCH PROWADZI DO OSIĄGNIĘCIA MAKSIMUM ZDROWIA.

Kiedy przekształcamy zranione umysły i serca ,zbliżamy się ,by dotknąć skrzydła Rafaela i zyskać dostęp do Jego Boskich Darów .

Jest zawsze dostępny ,prowadzi nas do doskonałości i równowagi.

Potrzebujemy tylko sobie tego życzyć

 

Archanioł Uriel

BOSKIE ŚWIATŁO PROMIENIUJE Z GŁĘBI JESTEM ODWIECZNIE PROMIENNY MIŁUJĄCY I MĄDRY.

Uriel ,którego imię oznacza Światło Boga ,jest aniołem przynoszącym rodzajowi ludzkiemu wiedzę i zrozumienie Boskości.

Był rozmaicie nazywany; Płomień Boga , Anioł Teraźniejszości i Anioł Zbawienia, jest znany jako Książe Światła .

Jest tez Aniołem Skruchy ,pomaga zrozumieć prawo karmy , które przekazuje w bardzo prosty sposób mówiąc;że zbieramy to co zasieliśmy.

Uriel pomaga także zrozumieć jak działa Boska Łaska i daje nam świadomość ,że wszyscy jesteśmy objęci Bożą miłością.

Przypuszcza się .że jest najbardziej spostrzegawczym spośród wszystkich aniołów. Często przedstawiany z płomieniem wiedzy na dłoni , który pociąga ludzkość ku zdrowiu i pomyślności.Jeśli ta wiedza jest nadużywana wówczas Uriel jest tym co przynosi Bożą Karę .

Pomaga zrozumieć dlaczego wszystkie rzeczy są takie jakie są. Uczy nas zaufania do Boskiego planu ,więc kiedy sprawy podążają w złym kierunku ,potrafimy wiedzieć ,że ostatecznie wydarzają się dla wyższego dobra i wspaniałej radości.

POMAGA INTERPRETOWAĆ NASZ WEWNĘTRZNY GŁOS I SNY.

PROWADZI ku zrozumieniu najgłębszej natury i ku wzięciu większej odpowiedzialności za własne życie.

Z jego przewodnictwem , jako istoty duchowe , mamy możliwości zrealizowania swojego twórczego potencjału .WSPIERA NAS W POSZUKIWANIU WEWNĘTRZNEGO ŚWIATŁA ,byśmy stawali się niczym słońce ,kiedy wyrażamy pełnię miłości i piękna nas samych.

 

Anioł STRÓŻ [Dzieci]

CZCZĘ TKWIĄCE WE MNIE DROGOCENNE DZIECKO ,PODTRZYMUJĘ I PIELĘGNUJĘ WSZELKIE NOWE POCZĄTKI

Anioł Stróż który strzeże wszelkie nowe dusze inkarnacje się ma ziemskim palnie , WSPIERA MATKI DZIECI PRZY NARODZINACH.

Jest także przewodnikiem i opiekunem wszystkich tych ,którzy pomagają w podejściu do niemowląt i małych dzieci.

KAŻDE NOWO NARODZONE DZIECKO I MŁODZI LUDZIE SĄ BŁOGOSŁAWIENI , CHRONIENI I UMIŁOWANI PRZEZ NIEGO.

Anioł ten także asystuje przy każdym początku , przy nowym projekcie lub nowej relacji.

Ta ochrona jakkolwiek jest nowa i narażona na ataki, pomaga kształcić i podtrzymywać młodość , która dojrzewa , by stać się silną i pogodną.

Cokolwiek nowe jest teraz w twoim życiu , może być pobłogosławione przez miłość i być pod czujną opieką tego anioła.

Poprzez modlitwę do Anioła Stróża Dzieci możemy wyrazić swoją wdzięczność i radość z cudu ,jakim jest nowe życie.

MOŻEMY PROSIĆ O PRZEWODNICTWO I OPIEKĘ DL;A WSZYSTKIEGO CO W NAS MŁODE I DELIKATNE, możemy prosić o błogosławieństwo dla naszych rodzin, przyjaciół i tego co łączy się z pracą , również dla tych z którymi mamy codzienne zwyczajne kontakty .

Wszystko co młode i delikatne w nas ,bezbronne lub wymagające opieki , zasługuje na błogosławieństwo tego wyjątkowego Anioła Stróża .

Będzie to pomocne w chronieniu w nas tego co niewinne i czyste.

To wewnętrzne dziecko , które pragnie akceptacji i umiłowania ,jest uznane przez twojego Anioła Stróża .

ANIOŁ STRÓŻ POMAGA NAWIĄZAĆ KONTAKT Z NASZYM WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM , które jest samotne lub niekochane .

Potrafi również uzdrowić głębokie rany , brak miłości lub nawet duże nadużycia .

MOŻEMY PROSIĆ ANIOŁA STRÓŻA ,by pomógł nam uwolnić ból , smutek i trudne wspomnienia z przeszłości i odnaleźć uzdrowienie dla duszy.

Anioł oferuje opiekę dla wszystkich początków , koniecznych dla wzrostu i dojrzewania .Jest tym ,który daje pokarm potrzebny ,by osiągnąć siłę i poczuć stabilność w nowych sytuacjach .

To pozwala delikatnym kwiatom każdego nowego początku na ukorzenienie i trzymanie się pewnego gruntu.

 

Anioł Stróż [ Młodości]

DZIELĄC SIĘ ZAPAŁEM , HUMOREM I RADOŚCIĄ , OCHRANIAM I SZANUJĘ SWOJEGO MŁODZIEŃCZEGO DUCHA

Ten Anioł nie tylko jest przewodnikiem i opiekunek młodych ludzi ,ale także ma baczenie na to co młodzieńcze w każdym z nas.

Jest to do przewidzenia ,że zarówno ludzie ,jak i projektanci są w młodości omylni.

Dlatego zostały stworzone w celu zaciekawienia i doświadczenia .Potrzebujemy przestrzeni w naszym życiu , w której nie zawsze czynimy właściwie.

Anioł ten daje nam możliwość poczucia ,że popełnienie błędów jest [bezpieczne .Pomaga indywidualnie i w grupie odkryć właściwą drogę wykonania czegoś , patrzenia ponad tym procesem ,chronić witalność ducha i entuzjazm serca.

Anioł Stróż Młodości daje naszemu młodzieńczemu duchowi zgodę na niezwykłość i chęć zabawy , przecieranie ścieżek wzrostu ,ekspresji i rozwoju .

Zachęca do kreatywności i umiejętnego przywództwa oraz aktywowania młodzieńczego entuzjazmu.

Anioł ten szanuje delikatność młodości i ofiaruje chwile wytchnienia od obciążeń wynikających z podejmowania życiowych decyzji i od cierpienia wynikającej z konsekwencji uczynionego błędu .

Beztroski i szczęśliwy duch jest tym co ten Anioł Stróż karmi w każdym z nas.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO ANIOŁA STRÓŻA MŁODOŚCI O POBŁOGOSŁAWIENIE NAS I UDZIELENIE NIEZMIENNEJ ŚWIADOMOŚCI TEGO ,CO MŁODZIEŃCZE I ZABAWNE.

Możemy prosić o odczuwanie ekscytacji i entuzjazmu wobec nowych projektów. Możemy prosić o pobłogosławienie młodzieńczej elastyczności ,wówczas nasz duch pozostaje młody i jesteśmy zdolni do o wiele łatwiejszego wzniecenia radości życia. Niewinność młodości wierzy w dobro i zaraża entuzjazmem to ,co nazywamy dobrymi uczynkami .

Anioł kształtuje ten entuzjazm i wspiera sensowność naszej życiowej zabawy.

 

Anioł Stróż [młodzieńczej miłości]

PRZYJMUJĘ MIŁOŚĆ Z WDZIĘCZNOŚCIĄ .JESTEM OTWARTY ,A JEJ PIĘKNO CZYNI MNIE PIĘKNYM.

To Anioł ,który przypatruje się młodzieńczej miłości i pomaga nadać nowym, delikatnym związkom piękna i słodyczy .To również Anioł , który wspiera w nas poczucie bezpieczeństwa w związkach i umożliwia zaufać naszej umiejętności przejawiania myśli i uczuć otwarcie i swobodnie .Asystuje we wzmocnieniu poczucia własnej wartości i zachęca do zażyłości z ludźmi , którzy nas doceniają i dostrzegają nasze światło i piękno.

PROSIMY TEGO ANIOŁA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I OCHRONĘ PRZED LUDŹMI , KTÓRZY SZKODZĄ I MANIPULUJĄ LUB KTÓRZY SĄ NIEZDOLNI ,BY DZIELIĆ SIĘ SOBĄ W OTWARTY I UCZCIWY SPOSÓB.

Możemy także prosić go wsparcie ,kiedy czujemy się się bezbronni lub niepewni oraz asystowanie nam , kiedy spotkamy kogoś z kim chcemy się związać .Pomaga nam podjąć ryzyko , gdy czujemy ,że ktoś jest tego wart ,ale być może jest nieśmiały lub powściągliwy.

Ten ANIOŁ JEST PRZEWODNIKIEM INDYWIDUALISTÓW W DRODZE KU POTENCJALNYM PARTNEROM , POMAGA IM POCZUĆ SIĘ ATRAKCYJNYMI DLA LUDZI , KTÓRZY BĘDĄ SZANOWAĆ ICH INDYWIDUALNOŚĆ I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA, oraz pozwolą im wyrazić prawdziwe odczuwanie siebie w uprzejmy ,łagodny sposób.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ

do Anioła Stróża [ Młodzieńczej Miłości] kiedykolwiek wstępujemy w związek i potrzebujemy wsparcia ,oraz pewności ,że jest to dla naszego dobra najwyższego. Możemy wyzwać anioła zawsze gdy nasze obecne związki utknęły lub straciły świeżość i wymagają ożywienia.

Jest to Anioł Stróż , który błogosławi i wzmacnia ducha miłości oraz pomaga odnaleźć rozkosz seksualność każdemu z nas .Prosimy go o opiekę i ochronę najbardziej intymnych związków i utrzymanie miłosnych relacji w bezpiecznej odległości od sił negatywnych , które mogą być destruktywne ,oddzielające lub w jakiś inny sposób mogą chcieć wedrzeć się do naszych najdelikatniejszych związków..

 

Anioł Stróż [ Młodzieży]

OTRZYMUJĘ PRZEWODNICTWO I OCHRONĘ ,KIEDY ZACZYNAM WŁASNĄ DROGĘ W ŻYCIU.

Ten Anioł Stróż opiekuje się wszystkimi ludźmi rozpoczynającymi własną drogę życiową .Jest to czas kiedy zdrowe wychowanie dzieciństwa zaczyna przynosić rezultaty .Jest to również czas ufności ,że podejmujemy korzystne wybory życiowe. Anioł ten potrafi sprawić , by decyzje były uczciwe i czyste , wzmacniając nasze szanse wzrostu i budowania. Prowadzi ku właściwemu wyborowi pracy , gdzie nasze talenty będą docenione ,a także ku właściwym partnerom , którzy potrafią dać nam miłość i wsparcie potrzebniej osiągnięciu pełni naszych możliwości.

Jest to Anioł , który pomaga zachować poczucie humoru , kiedy rzeczy wydają się biec w złym kierunku , gdy czujemy że straciliśmy wspaniałą okazję .Od tego Anioła możemy także otrzymać zapewnienie że zawsze jesteśmy na właściwej drodze ku urzeczywistnieniu celu naszego życia.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO ANIOŁA STRÓŻA ,BY UKAZAŁ WŁAŚCIWA DROGĘ DO CELU NASZEGO ŻYCIA. MOŻEMY PROSIĆ O POCIESZENIE ,KIEDY ZNOSIMY STRATĘ CZY ROZDZIELENIE LUB GDY CZUJEMY SIĘ ZRANIENI ALBO PRZYGNIECENI PRZEZ SYTUACJĘ ŻYCIOWE I PRAGNIEMY ODNALEŹĆ ZACHWIANĄ WRODZONĄ WIARĘ.

Ten Anioł błogosławi i opiekuje się się nami ,kiedykolwiek czujemy ,że potrzebujemy więcej zaufania lub pewności i pocieszenia,ale również gdy jesteśmy samotni lub niepewni tego ,co powinniśmy zrobić dla naszego dobra.

Możemy prosić o nadzieję i zaufanie wszędzie tam ,gdzie możemy odnaleźć samych siebie.

 

Anioł Stróż [Dojrzałości]

PRZYJMUJĄC ODPOWIEDZIALNOŚĆ BUDUJĘ TEŻ SWOJĄ SIŁĘ

Anioł ten pomaga podejmować rozważne mądre decyzje mające na celu osiągnięcie szczęścia i pomyślności naszych podopiecznych ,czyli gdy jesteśmy wychowawcami ,opiekunami lub rodzicami.

Anioł Stróż Dojrzałości pomaga i pozwala kierować się wysokim stopniem odpowiedzialności wobec tego kim chcemy być lub jak chcemy by nasze życie wyglądało.

Dodaje siły ,kiedy czujemy ,że ciężar decyzji jest zbyt ciężki do udźwignięcia i wspiera nas w poszukiwaniu właściwych odpowiedzi dotyczących kwestii , które wprowadzają nas w zakłopotanie ,a z którymi jesteśmy konfrontowani w codziennej pracy , jak w naszych związkach.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO ANIOŁA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ,PRZEWODNICTWO I WSPARCIE ORAZ MĄDRE I INTUICYJNE STEROWANIE KURSEM NASZEGO OKRĘTU PRZEZ MIELIZNY I WICHRY ŻYCIA.PROSIĆ O PROWADZENIE KU MIŁOŚCI I RADOŚCI.

Możemy pytać się czy nasze decyzje wynikają z miłości , czy nie opierają się z miłości do władzy.

.Możemy również prosić o przewodnictwo w byciu uważnym na potrzeby młodych lub mniej odpowiedzialnych ludzi powierzonych naszej opiece. Anioł ten pomaga odnaleźć pokój i mądrość , które przychodzą wraz z dojrzałością .Możemy prosić o odwagę w doskonaleniu mądrości i o umiejętność posługiwania się się mocą ,tak byśmy jej nie nadużywali.

Anioł ten błogosławi nas z największym szacunkiem dla poczucia naszej godności i siły charakteru , by próby i życiowe trudności nie stawały się ciężarem ,ale raczej wzmacniały nasze najistotniejsze zalety i pozwalały nam być promiennymi , duchownymi istotami.

 

Anioł Stróż [Zdrowia]

MOJE PODSTAWY WOBEC SAMEGO SIEBIE PEŁNE SĄ MIŁOŚCI I AKCEPTACJI .

Jest Aniołem , który strzeże naszego szczęścia. Poprzez jego opiekę jesteśmy zdolni podejmować właściwe decyzje na temat dróg, którymi idziemy przez życie.

MOŻEMY PROSIĆ O POMOC W PROWADZENIU ZDROWEGO STYLU ŻYCIA , KTÓRY WSPIERA NASZĄ POMYŚLNOŚĆ I SZCZĘŚCIE .

Możemy prosić o witalność w czynieniu tego wszystkiego ,co kochamy ,a także byśmy byli wypełnieni energią w wykonaniu tych wszystkich zadań , których się do nas wymaga.

Anioł ten nie tylko wspiera nasze fizyczne zdrowie ,ale zachęca do duchowej i emocjonalnej pomyślności .Prowadzi zdrowie nadchodzi z równowagi umysłu ,ciała i ducha i ten anioł potrafi prowadzić nas ku odnalezieniu tej pełni. Strzeże nas i chroni od czynników wywierających niezdrowy wpływ.

JEŚLI PRAGNIEMY POLEPSZENIA NASZEGO ZDROWIA POPRZEZ jakieś ćwiczenie , spożywanie całościowego i odżywczego pokarmu lub organizowanie zdrowotnych urlopów i wakacji , wówczas ten anioł zachęca nas do wspólnej zabawy.Jesteśmy inspirowani do odprężającego stylu życia .

KIEDY JESTEŚMY SCHOROWANI , JEST TO ANIOŁ ,KTÓRY OPIEKUJE SIĘ NAMI I BŁOGOSŁAWI Z MIŁOŚCIĄ NASZE LECZENIE I LEKARSTWA POMAGAJĄC W UZDROWIENIU I ODZYSKANIU SIŁ ORAZ WITALNOŚCI. Anioł ten zawsze zważa na to byśmy nie stali się osłabieni w wyniku przeciążających spraw.

Możemy skierować modlitwy do Anioła Stróża Zdrowia

o pobłogosławienie nas dobrym zdrowiem i uleczenie z każdego fizycznego, emocjonalnego lub duchowego bólu na jakie możemy cierpieć.

Prosimy go, by obdarzał nas witalnością i szczęściem wówczas naj;lepiej będziemy potrafili zrealizować projekty i zadania ,które nas zajmują.

 

Anioł Stróż [ Twórczości ]

TWÓRCZA ENERGIA SPŁYWA KU MNIE IM CZĘŚCIEJ POSTANAWIAM WYRAŻAĆ SWOJE UCZUCIA.

Ten Anioł opiekuje się naszymi talentami i wspiera w umiejętności wyrażania siebie. Konsekwentnie stawia w sytuacjach poszerzające nasze horyzonty. Zachęca do uczynienia świata piękniejszym i radośniejszym. Jest to anioł , który stymuluje nasze zmysły do postrzegania pięknych kolorów, inicjowania świetnych projektów , słuchania pięknej muzyki i czytania obfitujących w bogactwo Boga książek.

Kreatywność czerpie z niekończących się form. Inspiruje nas do wyrażania radości życia w pięknym i zadbanym wszechświecie .

Nasze twórczość powinna odnaleźć te formy w sposobie ubierania się , przyrządzaniu naszych pokarmów , w wystroju domu lub uprawianiu ogródka.Niech będzie to to wyrażanie poprzez malowanie ,taniec, muzykę lub pisanie.

Z ANIELSKA POMOCĄ MOŻEMY BYĆ KREATYWNI PRZEZ CAŁY CZAS.

Anioł ten inspirujące do przekształcenia i transformowania głębi naszego istnienia do tych form , które najlepiej odpowiadają wyrażaniu szczególnych talentów oraz wyobraźni.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO ANIOŁA O PROWADZENIE KU ODNALEZIENIU TEGO ,CO PIĘKNE ,CAŁOŚCIOWE I PRAWDZIWE W NAS SAMYCH I O TOP BYŚMY DOPUŚCILI NASZE WYRAŻANIE SIEBIE ŚWIADOMIE .MOŻEMY MODLIĆ SIĘ O ŁASKĘ DZIELENIA SIĘ WŁASNĄ INDYWIDUALNOŚCIĄ ŁAGODNIE I PEWNIE , BO WYRAŻANIE TEGO ,KIM JESTEŚMY ,JEST NASZYM WKŁADEM W POMYŚLNOŚĆ KAŻDEGO WOKÓŁ.

Im bardziej jesteśmy skłonni do wyrażania tego ,kim jesteśmy ,tym bardziej pomagamy uczynić tę planetę miejscem pięknym i pełnym radości.

 

Anioł Stróż [ Rozwoju Duchowego]

STAJE SIĘ DUCHOWYM PO PROSTU STAJĘ SIĘ SOBĄ .

Podstawowym celem naszej ziemskiej inkarnacji to rozwój jako istot duchowych .Jest to Anioł ,który chroni rozwój duchowy w ciągu całego życia stając w obronie naszych dusz. Anioł ten błogosławi wszelką działalność , która karmi naszą opiekuńcza duszę ,faktycznie oznacza to rzeczy ,które sa dobre i pełne szacunku dla nas samych .Pomaga odkryć to, czego potrzebujemy ,by rozpoznając fakt ,że jesteśmy kochani i umiłowani . Jesli tego czego pragnie nasza dusza ,jest zabawa wówczas anioł ten będzie nas zachęcał do jasności i być może ujrzenia towarzystwa dobrych przyjaciół ,a także przeżycia chwil pełnych radości.

Anioł ten kieruje ku małym przyjemnością ,które pomagają troszczyć się o nasze potrzeby i wartości samodzielnie.

Zachęca do ujrzenia odpowiedniego znaczenia nas samych i naszego punktu widzenia co nas wzmacnia i odżywia.

Anioł ten gwarantuje ,że mamy możliwość wybrać rodzaj działania i ludzi ,którzy bedą wspierać nasz rozwój duchowy .Błogosławieni z miłością ,wtedy czujemy łaskę w duszy i pozwalamy w sercach zaświecić słońcu.

MOŻEMY OFIAROWAĆ MODLITWĘ DO ANIOŁA STRÓŻA ROZWOJU DUCHOWEGO I WÓWCZAS JESTEŚMY PROWADZENIU KU TYM LUDZIOM I TYM KSIĄŻKOM , KTÓRE MAJA NAJWIĘKSZĄ ZDOLNOŚĆ KSZTAŁTOWANIA NASZEGO ROZWOJU DUCHOWEGO.MOŻEMY PROSIĆ O ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE , BY BYĆ ZDOLNYM DO ZESTROJENIA SIĘ Z WŁASNYMI UCZUCIAMI.

Możemy potrzebować ciszy i spokoju ,by usłyszeć wewnętrzny głos i poznać pragnienia naszych serc.Modlimy się ,aby ,ci którzy uczą duchowych prawd ,posiadali otwarte serca i byli współczujący wobec tych którzy szukają przewodnictwa i rozwoju.

PROSIMY TEGO ANIOŁA O POBŁOGOSŁAWIENIE POSZUKUJĄCYCH MISTRZÓW , BYŚMY MOGLI ZROZUMIEĆ ,ŻE WSZYSCY JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ.

Anioł ten uczy znaczenia wiary i zachęca są podtrzymywania wiary w dobroć życia , nawet jeśli rzeczy przemijają ,a my jesteśmy targani wątpliwościami

 

Anioł Stróż [ Służby]

OFIARUJĘ NAJLEPSZE ZDOLNOŚCI I DOBRĄ WOLĘ , ULEPSZAJĄC SWOJE MIEJSCE WE WSZECHŚWIECIE

Ten Anioł troszczy się i błogosławi wszystkich którzy służą tych ludzi , którzy czują w swoich ,że chcieli pomóc uczynić Ziemię spokojniejszym i bardziej owocnym miejscem dla nas wszystkich. Dla tych którzy naprawdę wierzą ,że to ,co autentycznie ma znaczenie , to sprawić by reszta z nas otrzymała naprawdę potrzebne rzeczy .Anioł ten ofiaruje energię ,inspirację ,połączenie i bogactwo , tak by wykonana naszymi dłońmi praca była jak najlepsza.

Te służebne działania mogą pojawić się w drodze cywilnych lub rządowych czynności ,a także mogą być wyrażone gorąca miłością i troska wolontariuszy ,ludzkie gesty którzy pomagają i terapeutów .Niech przyjmują proste ludzkie gesty od ludzi , którzy ofiarują pomoc ;rzeczywiście każdy kto ofiaruje ludzkie wsparcie w taki czy inny sposób ,może mówić ,że czyni posługę.

Ci ludzi są pobłogosławienie poprzez docenienie i uznanie ,że ich służba wprowadza zmiany w życiu innych.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO ANIOŁA STRÓŻA SŁUŻBY ,BY POMÓGŁ ODNALEŹĆ WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE BOGACTWO , BYŚMY BYLI ZDOLNI DZIELIĆ SIĘ W NAJLEPSZY SPOSÓB ,UDZIELAJĄC WSPARCIA LUDZIOM MŁODYM I STARYM ,SŁUŻĄC ŚWIĄTYNIOM I KOŚCIOŁOM ORAZ ANGAŻUJĄC SIĘ W PODEJMOWANIE DECYZJI NASZYCH WSPÓLNOT I RZĄDÓW.

Służba to droga na której możemy współdziałać z całym społecznościami i uczynić prawdziwą i trwałą ofiarę dla dobra innych ludzi.

 

Anioł Książę Południa

ZNIKA WSZELKI BÓL I NAPIĘCIE GDY UNOSZĘ SIĘ W BEZMIARZE BOSKIEJ MIŁOŚCI.

Anioł ten ofiaruje przewodnictwo we wszystkich aspektach naszej materialnej rzeczywistości .Błogosławi zmysły , tak abyśmy mogli w pełni doświadczać świata wokół nas poprzez fizyczne ciało .

Używamy żywiołów ziemskich do ugruntowania naszej duchowości w świecie formy co umożliwia nam manifestowanie wyższych nadziei i realizowanie marzeń.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO ANIELSKIEGO KSIĘCIA POŁUDNIA O POBŁOGOSŁAWIENIE NASZEJ ZMYSŁOWOŚCI I WSPARCIE W MATERIALIZOWANIU MARZEŃ. Anioł ten także błogosławi nas spokojem ciała ,tak abyśmy byli wolni od stresu i napięcia , bardziej zdolni do przezywania przyjemności .

Kiedy czujemy się dobrze w naszych ciała tworzy się dobra energia , która jest uzdrawiająca dla nas samych i tych którzy są wokół nas.

Anioł Południa zachęca nas do wsłuchania się w swoje ciało i traktowania samych siebie z szacunkiem .

ANIOŁ MOŻE POMÓC NAM POWSTRZYMAĆ NIEWŁAŚCIWE ZWYCZAJE ,KTÓRE OSŁABIAJĄ CIAŁO. .

 

Anioł Książę Północy

CZCZĘ SWOJĄ NIEPOWTARZALNOŚĆ Z RADOŚCIĄ I WDZIĘCZNOŚCIĄ .

Pozytywne myślenie ni rozumienie pozwala nam wyrazić wolność i indywidualność .Ten Anielski Książe pomaga zakomunikować innym nasze pomysły i wspiera w formułowaniu racjonalnego planu życia.

Jasność myśli pozwala nam być odpowiedzialnymi w dysponowaniu energią i mądrymi w dzianiu.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO ANIOŁA KSIĘCIA PÓŁNOCY O WNIKLIWE POBŁOGOSŁAWIENIE NAS I O POMOC W KONCENTRACJI NASZYCH MYŚLI. MOŻEMY TAKŻE MODLIĆ SIĘ O ZDOLNOŚĆ LEPSZEGO WYRAŻANIA MYŚLI , TAK BY JE OBJAŚNIĆ I UCZYNIĆ ŁATWIEJSZYMI W ZROZUMIENIU I ZAAKCEPTOWANIU PRZEZ INNYCH.

Pomaga włączyć nowe idee ,które mogą być trudne do przyswojenia lub koncepcji , które są obce naszemu systemowi wierzeń.

Pomaga nam zachować otwartość umysłu i rozwijać swoje pomysły na życie oraz pomysły dla wszechświata.

PROSIMY ANIOŁA O POBŁOGOSŁAWIENIE NASZEJ UMIEJĘTNOŚCI TRANSFORMOWANIA NEGATYWNEGO MYŚLENIA W UZDRAWIAJĄCE ,POZYTYWNE MYŚLI ,KTÓRE ODZWIERCIEDLAJĄ WYSOKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.

Prosimy o myśli pozytywne i jasne ,które pomogą patrzeć ponad mrokiem sytuacji w przyszłości jasną i wypełnioną dobrymi myślami wobec nas i tych których kochamy.

Pomaga nam Anioł w bieżącym rozwoju i ewolucji intelektualnej.

 

Anioł Książę Wschodu

OCZYSZCZAM UMYSŁ, POTWIERDZAJĄC WŁASNĄ WARTOŚĆ I KONSEKWENTNIE WYBIERAJĄC MIŁOŚĆ

Nasze uczucia są mocne i elementarną siłą , która potrafi uwolnić z uwięzi wielką falę emocji.

Uczucia są niewyrażone ,burza się i tworzą swoją własne nieuświadomione szarpnięcia , ewentualnie chcą być wyrażone i uwolnione. Z drugiej strony ,kiedy jesteśmy otwarci na uczucia emocje płyną niczym woda. To czego poszukujemy ,to równowaga , w której jesteśmy świadomi naszych uczuć i potrafimy również je wyrażać.

Anioł Książę Wschodu pomaga i prowadzi nas ku doświadczeniu bogactwa uczuć i odnalezieniu dla nich właściwego i kreatywnego ujścia.

Anioł ofiaruje wsparcie i pocieszenie , których potrzebujemy , by doświadczyć i wyrażać nasze uczucia. Gdy to czynimy jesteśmy pełnio ożywieni , płyniemy w głównym nurcie życia .

Kiedy pozwalamy uczuciom płynąć ,wówczas ofiarowujemy samym sobie dar uwolnienia i umocnienia swojej jaźni , by być naprawdę sobą.

Za każdym razem gdy wyrażamy smutek lub gniew ,ignorujemy swoją osobowość ,rozwijamy się i dojrzewamy. Prawdziwe samo-upoważnienie może się wydarzyć jednak tylko wówczas ,gdy damy sobie zgodę na uczucia.

Są one nieodłączną częścią naszej istoty i anioł ten PRAGNIE ,byśmy czuli się z nimi bezpiecznie .

ANIOŁ POMAGA ZAAKCEPTOWAĆ WŁASNE UCZUCIA ,OTWORZYĆ SERCE ,POCZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE W WYRAŻANIU SIEBIE I SWOICH NAJGŁĘBSZYCH UCZUĆ.

 

Anioł Książę Zachodu

RZECZYWISTOŚĆ WOKÓŁ SIEBIE TWORZĘ Z MYŚLAMI O CZYSTEJ MIŁOŚCI I DOBROCI .

Dzięki intuicji jesteśmy zdolni poznać swoją wewnętrzną prawdę. Jest nieracjonalna i przychodzi z głębin nas samych , które były prawdopodobnie naszym pierwszym poziomem zrozumienia .

Jest prekursorem racjonalnego myślenia , bardziej kojarzona z funkcją uczuć .Jest zdolnością poznania prawdy z głębi nas samych .

Jest prawdziwą i w pewnym sensie natychmiastową ścieżką postrzegania rzeczywistości siebie i innych.

Anioł Książe Wschodu umożliwia zbieranie informacji , których możemy później użyć z korzyścią dla naszego rozwoju i procesu tworzenia.

Nieświadomie używamy intuicji za każdym razem , kiedy widzimy ,że coś lub ktoś jest dla nas dobry lub ,że jesteśmy bezpieczni.

Możemy wyostrzyć naszą świadomość tej funkcji poprzez wyostrzenie postrzegania i praktykowanie wsłuchania się w wewnętrzny głos.

MODLIMY SIĘ DO ANIOŁA O OTWARCIE SIĘ NA MOŻLIWOŚCI INTUICJI I WEWNĘTRZNEJ WIEDZY , A TAKŻE O POMOC W UŻYWANIU TEGO DARU.

Oznacza to ,że potrzebujemy być otarci na rozpoznawanie własnych emocji wobec ludzi i świata wokół nas.

MOŻEMY PROSIĆ ANIOŁA O POMOC W ROZPOZNANIU , CZY ŚCIEŻKA NASZEJ PROJEKCJI ,CZYLI NASZA WEWNĘTRZNA WIZJA ,JEST JASNA I CZYSTA.

Anioł ten ofiaruje nam realizację jednego z wrodzonych talentów , jeśli tylko dokonamy wyboru przyłączenia go do naszej jaźni.

 

Anioł Pokoju

OTWIERAM SWOJE SERCE I SPOCZYWAM W POKOJU BOSKIEJ MIŁOŚCI

Anioł Pokoju jest kanałem energii , której potrzebujemy, by rozwiązywać konflikty i paradoksy.Pomaga prowadzić życie zgodnie z naszymi potrzebami i pragnieniami , stwarza możliwości rozkwitu na ścieżce pełnego pokoju , abyśmy mogli odnaleźć miłość i akceptację samych siebie . pokój stwarza możliwości życia w sposób ,który jest zgodny z naszym naturalnym rytmem i szanuje nasz potencjał talenty i zdolności.

Nieraz uwalniając podstawowe lęki związane z fundamentalnymi przeżyciami , zaczynamy się uczyć ufności w dobroć życia . wielu z nas może osiągnąć ten poziom rozwoju , gdy dojrzeje lub kiedy jest wystawionych na działanie kryzysu , bólu lub straty , tylko po to ,by dojść do wniosku ,że ma się dobrze i jest w głębi siebie nienaruszalnymi. W środku jaśniejemy pokojem i to może być zniszczone lub umniejszone przez warunki zewnętrzne. Możemy dokonać identyfikacji z tą częścią nas samych , kiedy otwieramy serca przed Aniołem Pokoju.

Czasem odczuwamy zdecydowany konflikt wewnętrzny , nasze życie zmierza do uchwycenia głębokiego sensu pokoju i porządku , który pozwala się rozwijać jako wyjątkowym i twórczym istotom , którymi jesteśmy. Tak się dzieje tylko gdy jesteśmy spokojni ,że naprawdę potrafimy być twórczy .

Inaczej jesteśmy zamknięci w nieustannym przeżywaniu bolesnych urazów.

Możemy wysyłać modlitwy do Anioła Pokoju , by przyniósł pokój naszej planecie , pokój naszym rodzinom i przyjaciołom i ,co ważne ,pokój dla nas samych , byśmy mogli rozwiązać problemy i paradoksy ,wobec których stoimy.

W ten sposób możemy dopiero odpocząć z przekonaniem ,że mamy istotny udział w tworzeniu ,a ponadto wartościowe i wielkie pole do zabawy.

Możemy prosić tego anioła o spokój umysłu , serca oraz duszy i wtedy stajemy się wewnętrznie uspokojeni , słabiej reagując na zewnętrzne konflikty.

Ten anioł prowadzi nas ku zdrowym sytuacjom i ludziom , którzy umożliwiają nam życie w pokoju . Pokój ten jest trwały i samowystarczalny , a my możemy z niego czerpać siły , kiedykolwiek tego potrzebujemy. Anioł Pokoju ofiarowuje swoje dary za każdym razem , gdy jesteśmy w stresie i napięciu . Będzie otulony swoim płaszczem pocieszenia , byśmy trwali w pokoju ze sobą.

 

Anioł Łagodności

CZUJĘ SIĘ ŁAGODNY I SPOKOJNY , KIEDY AKCEPTUJĘ TO, KIM JESTEM

Anioł Łagodności tańczy z nami , gdy jesteśmy zaangażowani w codzienne konflikty i walki . Zyczy nam spokoju łagodności i będzie często pobudzą marzenia do stwarzania wizji tego, jakie powinno być nasze życie , jeśli tylko ośmielimy się na to już teraz wewnątrz siebie. Będzie zawsze zachęcał do uwolnienia się od walki i konfliktu . Dzieje się to poprzez zmianę nastawienia i ponowne ukształtowanie naszego postrzegania sytuacji lub osoby. Dar łagodności przychodzi wówczas , kiedy oddaliliśmy się od walk i zaniechaliśmy zła . Jest to dar , który może ulec zachwianiu od czasu do czasu ,ale gdy go raz doświadczyliśmy ,już zawsze będziemy pragnąć go w swoim życiu.By próbować osiągnąć ten stan , możemy brać udział w duchowych i ezoterycznych praktykach . Prawdziwa łagodność niczym pokój jest dla nas zawsze tam ,gdzie zwalniamy tempo naszego życia i możemy doświadczyć naszych uczuć i melodii jedności ze Źródłem .

Zanosimy modlitwy temu aniołowi , by dał nam poczuć smak łagodności , abyśmy mogli dokonać koniecznych modyfikacji i zmian do życia wprost z wnętrza naszego istnienia.

Łagodność oznacza ustępowanie z miejsca i uwolnienie Jaźni po to , by żyć w prawdziwej zgodności z Wyższym Ja .

Możemy modlić się o osiągnięcie tego duchowego stanu , który oznacza pewność , że wszechświat to życzliwe i bezpieczne miejsce i że naprawdę do niego przynależymy.

Kiedy akceptujemy nasza jedność ze Źródłem , możemy stać się spokojni w czasie kryzysu , zmiany i straty.

Ta jakość przychodzi z duchowym nastawieniem , które rozpoznaje , że wszystko jest takie jakie powinno być i że jesteśmy we właściwym miejscu , wykonując właściwe czynności.

To oznacza zaniechanie nastawienia , które stoi na przeszkodzie w byciu szczęśliwym .To także znaczy uwolnienie emocjonalnego bólu , który wiódł nas do przekonania ,że życie musi być kręte i najeżone.

Modlimy się do Anioła Łagodności otwierają kanał dla Boskiej miłości przenikającej nasze całe życie. Prowadzi nas ku życiu z głębi i obfitości samego środka , by nie zachwiały nami trudne sytuacje .Prosimy o wsparcie w eliminowaniu przeszkód powodujących zamęt na drodze do łagodności .Możemy także prosić anioła , by pomógł poczuć ,że zasługujemy na życie na ścieżce łagodności , tak by nasze cele mogły być osiągnięte ze spokojem i łaską .

 

Anioł Harmonii

ŻYJĘ W HARMONII ,KIEDY JESTEM W JEDNOŚCI ZE ŹRÓDŁEM

Anioł Harmonii dzieli się z nami swoją łaska , kiedy postanowimy żyć harmonijnym życiem . Zycie w równowadze uruchamia wiele kwestii .Ma aspekt fizyczny , który może byc odnaleziony w wybranym i zamieszkiwanym przez nas naturalnym środowisku. Ma również stan emocjonalny , otwarcia , uczciwość i integralność , które przynieśliśmy do naszego życia.Żyjemy w harmonii po części , kiedy akceptujemy zależność od Ziemi , która nas odżywia i wspiera nasze życie Trwamy w harmonii z własnymi uczuciami , kiedy dajemy im przestrzeń , w której będę dla nas istotne.

Zycie w harmonii z samym sobą oznacza ,że szanujemy własne , wyjątkowe talenty. Kiedy żyjemy w harmonii z uniwersalną prawdą , poszukujemy możliwości ofiarowania tego , co mamy najlepsze ,i przyjmowania z otwartością serca. Zycie w harmonii jest jak stan energetyczny , w którym możemy doświadczyć istnienia w optymalnej płynności. Oznacza to ,że chcemy dobrego , zdrowego pokarmu wzbogacającego nasze ciało i unikamy wszelkich form nadużywania szkodliwych substancji.

Pragniemy mieć dostateczny odpoczynek jako regularną podstawę i wykonać pracę , która zarówno jest twórcza , jak i satysfakcjonująca pod względem emocjonalnym.

Zabawa odpoczynek , prawdziwi przyjaciele , piękno i duchowe przebudzenie to wszystko istotne składniki w prawdziwe harmonijnym życiu .

By żyć w harmonii z naszą najgłębszą naturą ,należy być zgodnym z uniwersalna prawdą . Te prawdy egzystują we wszystkich religiach i pośród wszystkich kultur od zarania dziejów . Są one ugruntowane w etycznym kodzie , który respektuje godność i indywidualność.

Żyjemy w harmonii ,kiedy podczas procesu uwalniania pozwalamy odejść przeszłości i złu. Trzymanie się negatywnej energii to podstawa braku równowagi znanego pod pojęciem choroby. Ostatecznie odnajdujemy wdzięczność w sercach dla wszelkiego dobra , które było nam dane .

Wdzięczność zawsze będzie dawać poczucie ,że żyjemy w harmonii.

Apelujemy do Anioła Harmonii o udzielenie pomocy w poszukiwaniu właściwej drogi do jedności , możemy także prosić o wsparcie we właściwym traktowaniu wszystkiego ,czego się od nas oczekuje , by uczynić życie bardziej radosnym i kreatywnym. Harmonia jest balansem pomiędzy planem duchowym , emocjonalnym i fizycznym.

 

Anioł Swobody

ZAWSZE MAM SWOBODĘ WYBORU MIŁOŚCI, NIEZALEŻNOŚCI I TWÓRCZOŚCI.

Anioł Swobody błogosławi nas i wspiera w realizacji duchowej, boskiej wolności wewnętrznej. Oferuje niebywałe dary, kiedy pozwalamy wolności stanowić integralną część naszego życia. Potrzebujemy jedynie poczuć pragnienie doświadczenia wolności, a anioł ten za każdym razem będzie asystował nam w rozpoznawaniu tego. Pomoże zrozumieć, że wolność jest tym, czym my jesteśmy. Jest wiele aspektów wolności i Anioł Swobody pokaże nam różnorodność dróg, na których potrafimy dzielić się tym darem. To może oznaczać wolność od przymusu ziemskiej egzystencji. Ale może również oznaczać głębokie doświadczenie tego, kim jesteśmy w samej swej istocie i to jest bardziej świadome od tego, kim jesteśmy w samej swej istocie i to jest wolność stania się tym, kogo ten anioł daje naszej świadomości. Możemy się modlić do Anioła Swobody, by otworzył nasze serca i umysły na pojęcie wolności. Możemy odkryć, że w wyniku tego pragniemy spojrzeć na naszą umiejętność komunikowania swoich potrzeb lub głośno zacząć mówić do samych siebie, by ułatwić sobie przejście do wolności. Zdarza się, że jesteśmy pozbawieni daru wolności. Wówczas potrzebujemy czasu, by zintegrować doświadczenia i pozwolić odejść starym wzorcom, które wiązały nas z wyrobionymi osądami na temat tego, jakie życie powinno być. Zawsze mamy wolność wyboru, w jaki sposób chcemy przejść przez życie : związani ze starymi ideami albo otwarci na nieograniczone formy ekspresji. Im więcej wolności, tym łatwiej dajemy sobie zgodę na radosne i niczym nieograniczone wyrażanie siebie. Zanosimy modlitwy do Anioła Swobody, by usnął przeszkody, które ograniczają naszą ekspresję, zdrowie i radość. Prosimy o to, abyśmy posiadali umiejętność karmienia naszej wolności, ale nie nadużywania jej np. w drodze samobójstwa. Prosimy, by ludzie wszędzie mieli zgodę na dokonanie aktu wyboru daru wolności. Anioł ten pracuje subtelnymi, zachęcającymi metodami. Wysyła Światło i odwagę, by zaspokoić naszą tęsknotę do wolności. Poszukiwanie przez nas ścieżki wzrostu i rozwoju nie są nigdy daleko. Pomaga nam to przyswoić świadomość z głębi naszej duchowości jako dusz wolnych i godnych możliwości, by wyrażać same siebie.

 

Anioł Ufności

UFAM BOSKIEJ MOCY DOBROCI I MIŁOŚCI, BY MNIE STRZEGŁA I PROWADZIŁA

Anioł Ufności współpracuje z naszym Wyższym Ja, by pomóc nam wyrazić i rozwinąć pełne zaufania nastawienie do życia. To zaufanie może się zamanifestować, kiedy jesteśmy niezdecydowani, szarpiemy się pomiędzy byciem złym, cynicznym lub niszczycielskimi, a tym, aby być istotami pozytywnymi i pełnymi wiary w to, że nasze najwyższy dobro i największa radość są urzeczywistnione. Anioł ten oferuję ducha miłości którego koniecznie potrzebujemy, by zaufać i naprawdę, afirmować życie. Zaufanie może spowodować całkowitą odmianę w jakościowym doświadczaniu życiu. Umiejętność zaufania jest zasadniczym składnikiem szczęścia i spokoju, inaczej nasza energia będzie stale zajęta czymś z góry podejrzanym, wątpliwym i pełnym obaw. Zaufanie daje nam odwagę pójścia naprzód lub podejmowania ryzyka, którego nie moglibyśmy przyjąć, odczuwając brak ważnego do życia składnika wzrostu i duchowości. Anioł Ufności pomaga każdemu cenić doświadczenie i ufać własnemu postrzeganiu. Jedynie poprzez słuchanie wewnętrznej mądrości możemy wzmocnić zaufanie, którego tak bardzo potrzebujemy, by iść dalej przez życie. Kiedy uczymy się ufać w dobroć życia, mamy więcej radosnego czasu i bardziej wartościowe kontakty z innymi ludźmi. Chociaż to może brzmieć dziwnie, zaufanie odbija się na wszystkich naszych wyborach, od relacji z ludźmi, jakie tworzymy, do kariery zawodowej i pracy, jaką wybieramy, właściwie nawet aż po rodzaj ubrań, jakie nosimy. Kiedy nie mamy zaufania, zawsze będziemy nosić ze sobą parasol i wybierać najbezpieczniejsze, najmniej śmiałe sposoby robienia czegoś, pełni lęku w sercu, że popełnimy jakiś błąd. Tylko wówczas gdy ośmielimy się zaryzykować, by stanąć w obronie tego, co czujemy, i by zaufać wewnętrznemu odróżnianiu dobra od zła ostatecznie rozwiniemy poczucie życiowego mistrzostwa. Możemy temu aniołowi zanosić modlitwy, by pomógł nam zaufać w wewnętrzny zmysł postrzegania. Możemy prosić o wzajemne zaufanie, tak abyśmy mogli poczuć się bezpiecznie w wyrażaniu miłości i wzajemnej opieki. Anioł ten pragnie, by nasze doświadczenie życia było zdrowie i odżywcze. Nic bardziej nie nadwątli duszy, aniżeli przebiegłość lub zdrada.

 

Anioł Wiary

WIERZĘ ,ŻE DOBROĆ I RADOŚĆ SĄ MOJE , TERAZ I ZAWSZE

Gdy trudności życiowe ciążą, możemy odnaleźć wiarę, że wszystko pójdzie dobrze. Ta wiara utrzymuje nas przy życiu w najtrudniejszych chwilach. Możemy się czasami potknąć i zagubić, lecz wiara w to, że wszystko dzieje się dla najwyższego dobra, może wznieść nas ponad wątpliwości i rozpacz. Wiara to przekonanie, że o cokolwiek poprosisz Boga, już jest to na twojej drodze. Wiara to akceptacja niepewności, a także mocne przekonanie, że wszystko w końcu przychodzi. W czasach natychmiastowego zaspokajania potrzeb odczuwamy brak okazji, by wyrazić wiarę, z wyjątkiem sytuacji, gdy nadchodzi poważny kryzys. Wiara jest czymś, co tylko my sami możemy wybrać dla własnego rozwoju; nikt nie może nam tego dać, nawet gdyby powiedział, jak się w tym doskonalić. Ludzie mogą o tym mówić i opisywać swoje własne doświadczenia, ale zasadniczo przychodzi to do każdego z nas z głębokiego wewnętrznego połączenia z samym sobą. Życie jest naprawdę bardzo proste, kiedy mamy wiarę. Możemy pójść za głosem serca i żyć zaangażowanym i znaczącym życiem, wierząc, że realizujemy plan. Unosimy się ponad własne ograniczone ego, by mieć wiarę, że wszechświat jest życzliwy i kochający, że jesteśmy częścią katalizatora, który zmienia świat na lepsze. Wiara pomaga cierpliwie oczekiwać światła w chwilach, gdy widzimy przed sobą jedynie ciemność. Jest to zasadniczy składnik życia - mieć wiarę, że cokolwiek jest nam przeznaczone, jest to zawsze dobre. Wiara to stale pogłębiająca się wiedza, że jesteśmy kierowani, kochani i chronieni w każdym czasie. Potrzebujemy jedynie oddać się tej miłości i pozwolić, by cel naszego istnienia został spełniony. Możemy modlić się do Anioła Wiary, aby pomógł nam odnowić wiarę w proces życia. To pomoże zaakceptować te kwestie, których nie jesteśmy w stanie zmienić, jak również wszystko to, co zostało nam dane, aby rozwinąć i uszlachetnić nasze życie. Ostatecznie będzie nas nieść poprzez trudne chwile i pomoże wzniecić miłość do siebie i całej ludzkości. Anioł Wiary pomoże nam przerzucić most pomiędzy tym materialnym, doczesnym życiem a planem duchowym.

 

Anioł Pojednania

NIECH SIĘ W PEŁNI POGODZĘ Z TYM ,CO ZOSTAWIŁEM ZA SOBĄ

Anioł Pojednania stwarza nam okazję, by uprzątnąć stary i bezużyteczny bagaż przeszłości. Poprzez pojednanie z przeszłością uwalniamy smutki, zranienia i urazy, które są niczym kłody pochłaniające naszą energię. Potrzebujemy witalności, by żyć tu i teraz i nie zanurzać się w starych urazach. Anioł Pojednania pomaga zintegrować przeszłość z obecną rzeczywistością. Pozwala ujrzeć prawdy duchowe, abyśmy mogli uczyć się od przeszłości. Tą drogą nawet bolesne doświadczenie możemy odczytać na nowo jako pozytywny krok na ścieżce rozwoju. Anioł ten zawsze łagodzi przejście od przeszłości do teraźniejszości i stwarza sytuację, które pomogą zaakceptować rzeczy takimi, jakie one są. Czy było to coś, co uczyniliśmy innym lub sobie, czy też było to coś, co nam się zdarzyło, Anioł Pojednania pomoże pogodzić się z przeszłością. Ten proces uwalniania przeszłości pomoże wybawić swoją duszę. To uwalnia energię, którą zasilamy nasze uczucia wobec minionych sytuacji i ludzi. Kiedy jesteśmy ograniczeni przez smutek, osierocenie, krzywdy lub gorycz, faktycznie niszczymy witalność i radosne przeżywanie każdego tu i teraz. Przeszłość jest kamieniem milowym pozwalającym przechodzić przez rzekę ku pełni, jeśli w porę dostrzeżmy tę ścieżkę. Możemy zanosić modlitwy Aniołowi Pojednania, by pomógł nam przyjąć przeszłość taką, jaka była, i uwolnić nasze myśli od tego, jak powinno było być. Możemy prosić, by lekcje z przeszłych doświadczeń pomogły nam się rozwijać jako uzdrowionym dorosłym ludziom, potrafiącym śmiało kroczyć ku radości dnia dzisiejszego. To da nam zarówno przyjemność, jak i mądrość. Prosimy, żeby ten anioł dopomógł nam zintegrować przeszłość z obecnym życiem, pełnym radości i spełnienia. Prosimy o przewodnictwo w uwalnianiu przeszłości i akceptowaniu, że możemy zawsze zacząć od początku. Pojednanie nie polega na zmianie czegoś, co nie może być zmienione. Dotyczy raczej transformacji naszego postrzegania, jaka ta przeszłość była i jak obecnie możemy rozwijać i wzmacniać siebie poprzez dokonywanie pozytywnych wyborów.

 

Anioł Miłosierdzia

BOSKIE MIŁOSIERDZIE DAJE MI ŁASKĘ BYCIA DELIKATNYM I AKCEPTUJĄCYM

Anioł Miłosierdzia proponuje nam Miłość Boga jako żywej rzeczywistości. Kiedy znaleźliśmy się w nieprzyjemnej sytuacji i nagle zmienia się energia lub okoliczności, to jesteśmy pobłogosławieni przez Anioła Miłosierdzia. Stale jesteśmy wspierani w odmianie swoich myśli i nastawienia poprzez pomoc Miłosierdzia Bożego. Doświadczenie Miłosierdzia może sie przejawiać w drobnych, delikatnych sytuacjach. Może nadejść podczas rozmowy telefonicznej z przyjacielem w chwili, kiedy jesteśmy zrozpaczeni, lub poprzez łagodny wzrost zaufania w sytuacji, w której nie mamy wielkiej pewności siebie. Może się rozwijać na różnych ścieżkach, których nie kontrolujemy lub na których działamy pod wpływem naszych świadomych umysłów. Możemy na przykład spotkać osobę, która odmieni nasze życie. Możemy być akceptowani lub odrzucani w pracy albo na studiach. Po refleksji zaczynamy rozumieć zdumiewające konsekwencje, że był to punkt zwrotny naszego życia. W tym rozumnym świecie można to oczywiście nazwać zbiegiem okoliczności. Ja jednak wolę przyjąć to jako dari Anioła Miłosierdzia, który pracuje nad tym, by uczynić nas spełnionymi w życiu. To, co świadomość przewodnictwa i interwencji przynosi, to zrozumienie nicnierobienia. Mam na myśli to, że nie musimy się starać i naciskać, by stać się szorstcy lub karzący wobec siebie, ponieważ sprawy i tak zakończą się nie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Zaufanie do Bożego Miłosierdzia jako anielskiego daru umożliwia całkowity i pełny udział we własnym życiu. Możemy się modlić do Anioła Miłosierdzia o życiową aktywność. Bez kontroli zdarzeń możemy przyjąć, że miłosierdzie jest nam ofiarowywane stale i że możemy poddać się Źródłu. Możemy przyjąć dar miłosierdzia poprzez bycie czułymi i łagodnymi wobec siebie i innych. Kiedy jesteśmy nieświadomi miłosierdzia, wówczas dominujemy i kontrolujemy, depczemy na odcisk, żyjąc na poziomie ego, a także otwierając się na wysokie poziomy konfliktów. Ścieżka akceptacji proponuje nam miłosierdzie jako dar miłości bezwarunkowej. Miłosierdzie prowadzi nas poprzez burzliwe ścieżki i wznosi na nowe poziomy świadomości, gdzie żyjemy w pełnym świetle Bożej Miłości

 

Anioł Przebaczenia

POSTANAWIAM PRZEBACZYĆ WSZYSTKIM , KTÓRZY W PRZESZŁOŚCI MNIE ZRANILI

Anioł Przebaczenia zachęca nas i podpowiada, jak patrzeć na urazy z przeszłości w nowym świetle. Zyskujemy szacunek dla samych siebie oraz mądrość, kiedy pozwalamy odejść przeszłości i wybaczyć tym, którzy nas zranili. W przeciwnym wypadku trwamy w przekonaniu, że jesteśmy ofiarami, bez żadnej możliwości zmiany swojego życia. Wybaczenie zakłada, że przebaczamy złe zachowanie, ale nie oznacza, że koniecznie mamy lubić ludzi, którzy tego dokonali. Oznacza to jednak, że wybaczając innym, uwalniamy swój gniew i urazy. Kiedy przebaczamy, pozostajemy w lekkości światła i z dobrymi myślami o sobie. Bez tego nie mamy żadnej możliwości prawdziwego wzmocnienia. Ciągle wierzylibyśmy, że inni popełniają wobec nas błędy i że zawsze będziemy nosić tamte urazy. To gryzie od środka, tworzy choroby. Dokonujemy nadużycia i niesprawiedliwości na samych sobie poprzez rozsiewanie negatywnych uczuć wokół siebie. Wybaczenie uwalnia nas i pomaga otworzyć się na głębszy kanał relacji z ludźmi. Możemy potrzebować wsparcia, by wybaczyć, i Anioł Przebaczenia daję nam łaskę odnalezienia w swoim sercu czułości i delikatności, a także odwagi w proszeniu o pomoc, kiedy wybaczenie wydaję się zbyt trudnym zadaniem. Wybaczenie pomaga nam być wrażliwym na uzdrowienie i miłość. Kiedy wybaczamy, wzmacniamy poczucie własnej wartości, ponieważ rzeczywisty punkt prawdziwej mocy pozostaje jedynie w nas. Jesteśmy skuteczni, mówiąc, że już nie pragniemy być ofiarą nadużycia, zdrady albo jakiejkolwiek innej formy negatywności, która hamuje nasze szczęście. Wybaczanie niczym przyznanie się jest tym, co pomaga wyrosnąć na szczęśliwych i zdrowych ludzi. Możemy prosić Anioła Przebaczenia, by pokazał nam drogę do uwolnienia zarzutów i zaleczenia ran. Jest to nasza prawdziwa chęć uwolnienia się od ciężaru negatywności, która zapoczątkuje proces uzdrowienia. To uwolnienie daje nam okazję oczyszczenia innych aspektów naszego życia, w których mogą być ukryte urazy i smutki blokujące radość. Poprzez prośbę, skierowaną do Anioła Przebaczenia o pomoc w uwolnieniu naszego zła, umożliwiamy rozpoczęcie procesu gojenia się ran.

 

Anioł Cudu Miłości

CUD MIŁOŚCI NAPEŁNIA MNIE ŻYCIEM

Anioł Cudu Miłości proponuje każdemu możliwość uznania Bożej miłości w głęboko znaczący i intymny sposób. Dla jednego może to być poprzez rodzicielstwo, dla innego może się odbywać na drodze duchowej lub w terapeutycznej wspólnocie braci i sióstr, dla jeszcze innych może nadejść poprzez głęboko osobiste związki. Każdy obdarzony jest możliwością cudu miłości i jako wyjątkowym jednostkom będzie nam dany cud Bożej miłości na wyjątkowych ścieżkach, które są dla nas doskonałe. Dokonujemy wyboru po to, by otworzyć serca, tak byśmy mogli chłonąć tę miłość. Kiedy wybieramy miłość, aniołowie obejmują nas i wypełniają nasze serca łaskawością Bożej Miłości. Ten cud miłości najlepiej wyraża się w ludzkich relacjach; jego święta miłość oferuje najpiękniejsze refleksje na temat naszych związków z innymi ludźmi. Możemy zanosić modlitwy do Anioła Cudu Miłości, by pobłogosławił nas tym najciemniejszym darem. Możemy być wchłonięci i oczyszczeni z całego zła, tak więc niech nasza umiejętność miłowania i zachowania tej miłości stale się rozwija. Miłość jest taka cenna; to największy skarb. W jakiejkolwiek formie przychodzi, możemy to miłować, uważając, by nie potraktować jej niewłaściwie jako z góry przyznanej. Im bardziej utrzymujemy w czystości swoje wnętrze, tym mniej będziemy skalani lub odsłonięci na działanie złych energii. Miłość jest tak wyjątkowa, że możemy jedynie czcić i być wdzięczni Źródłu za możliwość jej doświadczenia. Kiedy pozostajemy w czystości, pracujemy nad sobą, bierzemy odpowiedzialność za nasze projekty u utrzymywanie pozytywnego nastawienia, stajemy się coraz bardziej i bardziej zdolnymi na przyjmowanie Bożej miłości. Cuda są nam ofiarowane przez Ducha Świętego. Są dostępne dla każdego. Jedyna rzecz, o którą jesteśmy proszeni, to być gotowymi na ich przyjęcie. Jesteśmy proszeni o oczyszczanie serc i otwarcie dusz na przyjęcie daru miłości. Możemy się modlić do Anioła Cudu Miłości, by był naszym przewodnikiem, kiedy stajemy się świadomi, że to jest to, co prawdziwie wieczne w życiu. Poznanie miłości wewnątrz nas samych jest także odkryciem miłości, która istnieje wokoło. Miłość Boża nie ma żadnych granic. Przenika całą żywą substancję i może być doświadczana we wszystkim.

 

SERAFINI

Aniołowie ,którzy jesteście Twórcami i Rządzącymi Kształtującymi i Nadzorującymi , którzy Opiekujecie się i Chronicie płodną Ziemię

I wszystko co stworzył Ojciec Niebieski .

Przywołujemy dobre ,silne , dobroczynne

Anioły Ojca w Niebie i Matki Ziemi

Anioły SWATAŁA

ANIOŁY NIEBA

ANIOŁY WÓD

ANIOŁY ROŚLIN

ANIOŁY DZIECI Świtała

ANIOŁY WIECZNEGO BOSKIEGO TWORZENIA

Wielbimy Anioły, które jako pierwsze wsłuchiwały się w myśli i nauki

Ojca Niebieskiego

z których Anioły stworzyły nasiona narodów.

Serafini związani są z esencją tworzenia .W moim świetle są twórcami cudów .Przekazują boska energię do tworzenia substancji pierwiastkowej z której powstaje życie , a które przenika cały wszechświat. Są znani jako Aniołowie Cudu Miłości .Nieustannie proponują każdemu z nas miłość bezwarunkową .

Wspierają i namawiają , abyśmy rozwijali się duchowo , osiągając ,najwyższy stopień rozwoju ,aż staniemy się jednym z tworzących duchu Źródła .

Serafini proponują każdemu , kto szuka,błogi stan połączenia w jedno ze Źródłem , sposób na udoskonalenie i dostrojenie naszych wibracji do najwyższych poziomów świadomości .Mogą na przykład dać cud znakomitych nauczycieli i mistrzów , którzy mogą być cielesnymi , jak i nie cielesnymi istotami. Ci nauczyciele sami mają kontakt ze Światłem i poprzez różne sposoby oczyszczania wypalili w sobie śmieci zła, poddając się jedności życia.

Serafini ciągle przypominają o cudzie miłości , o tym jak ta miłość odnawia i wypełnia nas swoją cudowną energią .Pomagają uzdrawiać ból odosobnienia i straty , uświadomić sobie ,że miłość jest wieczna i zupełnie niepodzielna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...