Skocz do zawartości

Zapytaj Archanioła


Suhaila

Polecane posty

Wyrocznia archaniołów

 

Nie wiesz, komu zaufać? Chcesz sprawdzić, czy przyjaciel rzeczywiście jest lojalny? Zapytaj niebiańskich posłańców o interesujących cię ludzi.

 

Archaniołów gotowych odpowiedzieć na twoje pytanie jest siedmiu; to Michael, Jofiel, Chamuel, Gabriel, Rafel, Uriel i Zadkiel. Napisz ich imiona na siedmiu jednakowych karteczkach, wrzuć je do miski lub woreczka i potrząśnij. Potem zamknij oczy, pomyśl o człowieku, o którego chcesz zapytać archaniołów, i wylosuj jedną kartkę. Nie otwierając oczu, połóż ją przed sobą.

 

Zobacz, jaki archanioł przyniósł ci poradę, zwróć też uwagę, jak położyłaś kartkę.

✑ Jeśli imię anioła jest na wierzchu, przeczytaj o jasnej stronie charakteru interesującego cię człowieka. To ona dominuje!

✑ Jeśli kartka została odwrócona, weź pod uwagę ciemną stronę. Niestety, osoba, o którą pytasz, nie jest bez skazy…

 

■ Archanioł Michael

Strona jasna: człowiek, o którego pytasz, jest waleczny i mądry. Dba o dom i bliskich mu ludzi. To bardzo roztropny tradycjonalista, unika nowinek. Możesz polegać na jego uczciwości.

Strona ciemna: na pierwszy rzut oka uroczy i szczery, tak naprawdę zapatrzony w siebie egoista. Dla własnej wygody potrafi manipulować ludźmi. Jego problem to też uleganie pokusom.

 

■ Archanioł Jofiel

Strona jasna: to osoba niezwykle inteligentna, stawiająca na wiedzę i rozsądek. Można jej zaufać i warto pytać o radę w kwestiach finansowych.

Strona ciemna: rozsadza go niecierpliwość. Wiecznie szuka swego miejsca na ziemi, ale nie umie wykorzystać swoich atutów. Lepiej nie powierzać mu zadań wymagających dokładności.

 

■ Archanioł Chamuel

Strona jasna: kocha głęboko, nie tylko bliskich, ale cały świat. Ma wielkie serce, jest pełen ciepła. Idealny opiekun osób starszych. Wspaniały partner lub doradca w kwestiach miłości.

Strona ciemna: jego relacje z ludźmi są płytkie i pozorne. Wchodzi w nie, gdyż po zdobyciu kolejnych znajomych wzrasta jego poczucie wartości. Próżny egoista – nie warto mu ufać.

 

■ Archanioł Gabriel

Strona jasna: kocha dzieci, w duszy też czuje się dzieckiem. Lubi poznawać świat, rzeźbić, malować, śpiewać. Ma świetny gust. Doskonały doradca w sprawach sztuki i wystroju domu.

Strona ciemna: może i doradzi ci w kłopotach, ale nie licz, że będzie to dobra rada. Jest on bowiem chaotyczny i niezorganizowany, ulega emocjom. Jego sądy są powierzchowne.

 

■ Archanioł Rafael

Strona jasna: dusza towarzystwa. Zaraża swoją radością, jest wesoły i spontaniczny. Można na nim polegać, nigdy nie zawiedzie przyjaciela w potrzebie, możesz mu się wypłakać na piersi.

Strona ciemna: często brak mu wiary we własne możliwości, ale bywa też niezwykle uparty. Potrafi bez uprzedzenia zrywać znajomości, kiedy tylko pozna kogoś bardziej interesującego...

 

■ Archanioł Uriel

Strona jasna: seksowny uwodziciel o słodkim głosie i wyglądzie. Hojny, obsypuje prezentami. Miły kompan do zabawy, którą często sam organizuje. Świetny kumpel na wakacyjne wypady.

Strona ciemna: to wolny ptak, skacze z kwiatka na kwiatek. Może łatwo wpadać w gniew i być uzależniony od hazardu. Nie warto na niego liczyć!!

 

■ Archanioł Zadkiel

Strona jasna: bardzo ważna jest dla niego sprawiedliwość i uczciwość. Nigdy nie oszuka, a prawdę powie, choćby nie była do końca wygodna i miła.

Strona ciemna: bywa leniwy, ciężko doprosić się u niego o odwzajemnienie jakiejś przysługi. Zależy mu głównie na pieniądzach.

 

źródło: gwiazdy mówią

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...