Skocz do zawartości

Związki duchowe


Suhaila
 Share

Polecane posty

ZWIĄZKI DUCHOWE

 

Osobista wibracja urodzenia człowieka dodana do wibracji urodzenia drugiej osoby wskazuje cele związku duchowego. Mogą one mieć aspekt korzystny lub ryzykowny, ale to już wyjaśnia analiza imion i nazwisk.

Dodając cyfry urodzenia różnych osób we wszelkich rodzajach związków można się dowiedzieć, jakie cele mamy z nimi wspólnie osiągnąć. Łączące się energie i talenty główne, na jakie wskazuje wibracja urodzenia każdego człowieka, mają swoją wymowę, przyczynę i skutek, którym można już samemu pokierować w pozytywnym kierunku.

W ten sposób można dokonać analizy związku z matką, ojcem, partnerami osobistymi, zwykłymi znajomymi, z dziećmi, dziadkami, innymi krewnymi, przyjaciółmi, znajomymi, a nawet współpracownikami.

Oczywiście szczegółowa analiza imion i nazwisk dokładniej wskaże, czy z wybraną osobą łączy nas korzystny, czy ryzykowny związek, czyli na ile jest konieczne zachowania specjalnej czujności i ostrożności w postępowaniu z dana osobą. Jednak ogólny sens i cel każdego związku można określić poprzez sumę energii urodzenia, jaką tworzymy z różnymi osobami.

Interesującym może być badanie zmiany celów związku rodzinnych w przypadku każdej zmiany jej składu, bo ktoś umarł, ktoś się urodził, założył rodzinę, wrócił do rodziny po rozpadzie małżeństwa lub wyprowadził się, aby mieszkać odrębnie. Wszelkie zmiany składu domowników wpływają na wspólne cele pozostałych ze sobą osób. Każda z tych zmian energii wymaga więc na nowo dopasowania i zrozumienia powstałych układów. Niektóre wyprowadzają ludzi z tarapatów, a inne w nie wpędzają, jeśli członkowie rodziny nie zrozumieją rodzaju zaistniałych zmian. To między innymi może tłumaczyć rozpad małżeństw z wieloletnim stażem po odejściu z domu dzieci. To także może czasem powodować konflikty w rodzinie, w której ktoś umarł, albo się urodził. Zmiana rodzaju wspólnej energii może być dla kogoś szokiem zmiany celów takiej wspólnoty. Łatwiej jest uznać zachodzące zmiany wspólnej energii wtedy, gdy suma wibracji urodzenia nie zmienia się zbyt radykalnie z parzystej w nieparzystą lub odwrotnie.

Np. małżonkowie są urodzeni z wibracją 1 i 4, tworząc razem nieparzystą wibrację 5 (radości, beztroski, zabawy), a tu rodzi się dziecko z wibracją 3 i zmienia ten wesolutki układ energii w wibrację 8, czyli cyfrę parzystą, która wciąga ich w swoje znaczenie i sprawia, że zabezpieczenie finansowe i zdrowotne rodziny stanie się najważniejsze. Nie będzie to proste, aby zaakceptować taką zmianę. Dla osoby urodzonej z wibracją 1 będzie to bowiem układ rodzinny wydającym się blokadą, hamowaniem, ograniczeniami, niewolnictwem, bo dla tej osoby jej własne cele i cele rodziny stają się wibracją energetyczną, oznaczana cyfrą 9. W tym układzie osoba urodzona jako 4, szybciej zrozumie rodzaj zmiany wspólnej energii rodziny, jako 8, bo dla niej samej oznacza to wibrację 3, czyli cud, spełnienie marzeń, ale też ochronę lub zagrożenie związku. Zanim oboje małżonkowie przestaną oceniać powstałą zmianę z własnego punktu widzenia, a zaczną łączyć wspólne cele rodziny, mogą się czuć mocno zdezorientowani. Jedynka musi zrozumieć, że wcale nie jest osaczona, a Czwórka oszukiwana.

W długoletnich związkach, gdy w rodzinie było kilkoro dzieci, które dorośleją i odchodzą z domu, takich zmian energii wspólnoty rodziny jest proporcjonalnie więcej. Już sama ich ilość i częstotliwość sprawia, że zanim rodzina ochłonie i dostosuje się do zmiany, już następuje kolejna. Będący ciągle razem członkowie rodziny, przeżywają wstrząsy tej energii i czasem uznają za przekraczają ich wytrzymałość. Dzieje się tak dlatego, że od chwili odejścia z domu pierwszego dziecka, nie uznali samych siebie za związek bazowy i niezmienny, ale usiłowali nadążać za powstającymi zmianami układu rodzinnej energii. I tu wychodzi też stara prawda, że bazową i stabilizującą energią są małżonkowie, ponieważ dzieci odejdą z domu wcześniej lub później. Dlatego utrzymywanie dla nich związku kończy się czasem bardzo źle.

Podobnie będzie z firmą, w której następują częste zmiany pracowników. Jej bazą stabilizacyjną jest energia, łącząca członków zarządu. Zmiany składu zarządu firmy nie powinny być zatem nieprzemyślane i zbyt częste.

Każda grupowa energia wymaga stabilizacji energetycznej, co do celów wspólnego działania.

W grupie jest zawsze jakiś zespół dominujący ( w rodzinie - małżonkowie, a w firmie zarząd), który tworzy energią stabilizacyjną. Ta grupa podstawowej energii jest zatem najważniejsza! Nie znaczy to wcale, że skład rodziny lub zespołu pracowników w firmie nie ma znaczenia. Chodzi raczej o to, że grupa bazowa powinna się wspierać wobec zmian, które są naturalne. Razem trzeba się dopasować do ogólnej energii, bo jeśli każdy zareaguje na te zmiany zbyt osobiście, to sama baza przestanie stanowić rodzaj energetycznego stabilizatora z wszelkimi tego skutkami.

Podałam tu przykłady zbiorczej energii rodziny lub firmy oraz ich bazy, ale powiązania energetyczne człowieka z innymi są znacznie szersze, bo dotyczą układów towarzyskich, przyjaźni, dalszych krewnych, sąsiadów itd.

Szokiem i dyskomfortem, może być dla każdego przechodzenie tego samego dnia od związków, tworzących wibracje parzyste w nieparzyste, czy doskonałe lub odwrotnie. Efektem dążenia do stabilizacji energetycznej celów jest u człowieka to, że wybierze grupę, którą potrafi zaakceptować i czuć się w niej szczęśliwym. Z tego powodu mąż lub żona, syn, córka i inni mogą „uciekać” w pracę lub do znajomych, albo krewnych i przyjaciół, z jakimi tworzy bardziej komfortowe energetycznie związki i cele.

 

Cele związków w skrócie

1To związek bardzo nowoczesny, otwarty na zmiany i mogący osiągać wielkie sukcesy pod warunkiem wspólnego działania.

 

2Jest związkiem uczuciowym, opartym na emocjach i sentymentach. Wymaga bardzo dużo delikatności oraz wzajemnej uprzejmości i szczerości.

 

3Osoby tworzące taki związek powinny się wzajemnie inspirować, by tworzyć piękniejszą rzeczywistość. Wspólnym celem powinna stać się ochrona przed złą energią, czaronowidztwem, oszustwami.

 

4W tym związku trwa nieustanna nauka cierpliwości w wyciąganiu wniosków, aby mogły powstawać realne i perfekcyjne dzieła, mogą się stawać wzorem do naśladowania.

 

5To bardzo dynamiczny związek, będący rodzajem „Koła Fortuny”. Od partnerów wymaga spontaniczności i pełnej ufności.

 

6Jest związkiem ponadczasowym, utrwalającym tradycje środowiskowe. Od partnerów wymaga wierności, lojalności i wyrozumiałości.

 

7Związek duchowy oraz intelektualny. Wymaga od partnerów unikania wzajemnego osądzania, oskarżania oraz zachowania tego samego poziomu i kierunku rozwoju. Może powodować krzywdy, kiedy między partnerami nastąpi rozbieżność w filozofii życia.

 

8W tym związku partnerzy mają za zadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadą bywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jest ważniejsza.

 

9Osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać.

 

11Jest to związek doskonały. Wspólnym celem jest wzajemne dodawanie sił, dla triumfu otwartych i szlachetnych serc. Partnerzy są mocnymi i samodzielnymi osobowościami. Powinni wzajemnie szanować swój indywidualizm. Osiągają triumf miłości, więzi i szlachetności. Zanim to nastąpi, to czasem toczą między sobą walkę.

 

22Taki związek mogą stworzyć osoby z doskonałą wibracją urodzenia. Jego celem jest miłość ponadwymiarowa, czyli karmiczna, która powinna przetrwać wszelkie nieporozumienia, oraz życiowe doświadczenia.

 

33Osoby tworzące taki związek, mają własne wibracje doskonałe lub dotyczące osób wysoko rozwiniętych duchowo. Dlatego potrafią dokonywać istnych cudów, przemieniać rzeczywistość i wykreować lepsze czasy dla siebie oraz innych. Walcząc ze sobą, mogą rujnować siebie i innych czarnowidztwem i złorzeczeniami.

 

44To wyjątkowo rzadkie związki. Samo spotkanie tych ludzi można uznać za cud i zbawienie. Razem chronią istnienie ponad wymiarami. Walka między nimi, jest mało prawdopodobna. Oboje kierują się wyższymi imperatywami.

 

źródło:e-numerologia.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...