Skocz do zawartości

Seksualność w numerologii


Suhaila

Polecane posty

Seksualność w numerologii

 

Jak wiele mówią numerki o seksualnym temperamencie? Sprawdź sama.

Czy data narodzin określa, kto będzie doskonałym kochankiem? Tak.

Czy wiesz, że data urodzenia niesie w sobie zakodowane informacje o tym, jaką naturę przejawić może twój potencjalny kochanek?

 

W numerologii, która interpretuje talenty zapisane w dacie urodzenia do określenia temperamentu potrzebujemy wykonać kilka prostych rachunków: - po pierwsze: sumujemy wszystkie cyfry zapisane w dacie narodzin: np.: 14.05.1982 = 1+4+0+5+1+9+8+2= 30= 3+0=3, w taki sposób określamy główna Numerologiczną Drogę Życia.

 

To najistotniejsza numeryczna wiadomość, którą uzupełnia jeszcze wibracja dnia urodzenia: w przykładzie jest to 14=1+4=5, miesiąc urodzenia do 28 roku życia wpływa aktywnie na nasze potrzeby i upodobania, przykładowy maj przynosi wibrację energicznej i impulsywnej 5. Silny wpływ ma na nasze ukierunkowanie także suma dnia i miesiąca urodzenia: 14 + 05 = 1+4+0+5=10=1+0=1

 

O kogo warto zabiegać?

Z kim przeżyć ognisty romans?

 

Z największą wyobraźnią kochają się kokieteryjne 3, doskonale tańczą i uroczo błyszczą w towarzystwie. Osoby, które są numerologiczną drogą życia 3 te, które urodziły się 03,12,21,30 dnia miesiąca i te które urodziły się w marcu i w grudniu. Posiadają w sobie wielki urok osobisty, łatwo adoptują się do zmian i szybko przywdziewają skórę kameleona.

 

Najgorętsi kochankowie to ogniste 5, dzikie pełne przygody, ryzykanci, i ekstremiści, którzy potrafią zorganizować baldachim w jurajskiej jaskini, albo proponują chwile przyjemności w pontonie, wyjmując z kieszeni truskawki i szampana. Potrafią zaskakiwać i trzymać w napięciu, lubią eksperymentować. Wszyscy urodzeni 05,14,23 dnia miesiąca i urodzeni w maju, oraz ci których dzień narodzin i miesiąc dają sumę piątki niosą w sobie gorący i szalenie atrakcyjny potencjał, pełen wewnętrznej psychologii i wielkiego magnetyzmu.

 

Casanova i gejsza, połączenie najbardziej uwodzące, najbardziej niezwykłe i najbardziej podniecające, to połączenie 3 i 5. Tam gdzie miesiąc urodzenia i droga życia jest tym połączeniem lub droga życia i dzień narodzin, tam gdzie łączy się dzień i miesiąc Np.: 03 maja, 05 marca mamy do czynienie z wyjątkową kumulacją sypialnianych talentów, z psychologiczną głębią, urokliwą osobowością, kokieteryjną sztuką uwodzenia i wielką otwartą wyobraźnią.

 

Tajemnicze i pociągające, silne i powściągliwe są osoby, które charakteryzuje 7 i 8. Mogą zabłysnąć intelektem i urokami swego ciała. Mają silną osobowość i zazwyczaj wielką wiedzę, słabszy jest jednak ich kontakt z własnymi emocjami. Dotyczy to wszystkich którzy urodzili się 07,08,16,17,25,26 dnia miesiąca, wszystkich urodzonych w lipcu i sierpniu, oraz tych którzy są numerologicznymi 7 i 8.

 

Czułostkowe i wrażliwe, pieszczotliwe, romantyczne i sentymentalne są numerologiczne 2 i 6, potrafią pogłaskać, przytulić, wysłuchać i okazać empatyczne zrozumienie. W naturze ich leży odpowiedzialność. Wszyscy urodzeni 02,06,11,15,20,24,29 dnia miesiąca ci, którzy urodzili się w lutym i czerwcu są szczególnie uczuciowi i emocjonalnie wrażliwi.

 

Wytrwali i konsekwentni, często wyrafinowani, dbają o szczegóły, takie są numerologiczne 4, potrafią zaskoczyć kosztownym prezentem, zwykle mało wylewni w słowach i dający czynami do zrozumienia jak wielka jest ich namiętność. Wszyscy urodzeni 04,13,22,31 dnia miesiąca i urodzeni w kwietniu, mają do zaoferowania wierność i głębokie zasady.

 

Temperamentne z dużym zasobem energii, otwarte na nowatorskie rozwiązania są numerologiczne 1 i 9, aktywne i wolne duchem, posiadają w sobie urok przywódcy i przewodnika. Lubią mieć rację i plan do zrealizowania, inspirują i intrygują, często zaskakują. 9 doskonale tańczą. Wszyscy, którzy urodzili się 01,09,10,18,19,27,28, ci którzy narodzili się w styczniu i w październiku SA szalenie inspirujący. Osoby urodzone we wrześniu powinny przeżyć 9 związków lub romansów zanim zdecydują się na stałego partnera.

 

Z taką wiedzą możesz planować kolejne noce. Niech będą one niezapomnianym przeżyciem, pełnym ekstazy.

 

Ciekawostka: Postrzeganie ejdetyczne to kod dostępu do używanego systemu pamięci, który wyrażają ruchy gałek ocznych.

 

* Jeśli twój partner często spogląda w górę i w prawo to lubi używać wyobraźni, namów go na to abyście sobie trochę pofantazjowali.

* Jeśli często spogląda w górę i w lewo to lubi słuchać i oglądać coś, co jest już namacalne, zadbaj wiec o nastrojową muzykę i zachęcający film.

* Jeśli często spogląda w dół i w lewo korzysta z kinetycznego systemu zapamiętywania. Zaproponuj mu masaż rozluźniający, wspólną kąpiel i wymasuj stopy lub głowę.

* Jeśli najczęściej spogląda w dół i w prawo ma najaktywniejsze zmysły węchu i smaku. Tu sprawdza się stara rada "przez żołądek do serca".

 

źródło: Małgosia Brzoza numerolog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...