Skocz do zawartości
Wróżby i tarot - kartylosu.pl

LICZBA EKSPRESJI - jak obliczyć?


Suhaila

Polecane posty

LICZBA EKSPRESJI

 

LICZBA EKSPRESJI, czyli umiejętność wyrażenia siebie, wynika z zestrojenia duszy i ciała, z harmonijnego przepływu między impulsem i jego realizacją. Stanowi o sposobie, w jaki możemy funkcjonować na zewnątrz, czyli w związkach intymnych, w pracy, w grupie i w społeczeństwie. Liczba Ekspresji wyznacza tym samym zakres i charakter poszukiwanych doświadczeń, takich, które mogą doprowadzić nas do wzbogacenia świadomości.

 

Liczbę Ekspresji jest sumą wartości numerycznych liczb Duszy i Realizacji Intymnej.

 

Obliczenia:

Aby obliczyć LICZBĘ EKSPRESJI, najpierw musisz obliczyć Liczbę Duszy i Liczbę Realizacji Intymnej. Wskazówki jak to zrobić, znajdziesz tutaj:

Oblicz Liczbę Duszy viewtopic.php?f=97&t=989

Oblicz Liczbę Realizacji Intymnej viewtopic.php?f=97&t=988

 

Gdy, dokonałeś już potrzebnych obliczeń, teraz musisz je do siebie dodać, czyli Liczbę Duszy dodaj do Liczby Realizacji Intymnej. W ten sposób otrzymasz LICZBĘ EKSPRESJI

 

Przykład:

Liczba Duszy 2

Liczba Realizacji Intymnej 4/13

 

2+4/13= 6/15

W przypadku, gdy mamy do czynienia z podliczbami (liczby dwucyfrowy), najpierw dodajemy do siebie cyfry (2+4), a następnie, pierwszą cyfrę dodajemy do podliczby (2+13).

 

6/15 = LICZBA EKSPRESJI

 

Charakterystyka:

LICZBA EKSPRESJI 1

pozytywnie: wyrażasz się jako szef, ktoś, kto kieruje innymi, organizuje, dyryguje. Jesteś ambitny, twórczy, przedsiębiorczy, energiczny. Jeśli umiesz się realizować i eksploatować swe talenty, ludzie chętnie podążają za tobą.

negatywnie: egoista, egocentryk, tyran, samotnik. Zawsze ostatni, nieudacznik.

 

LICZBA EKSPRESJI 2

pozytywnie: umiesz współpracować, chętnie wchodzisz w spółki, wspólne przedsięwzięcia. Umiesz się podporządkować, rozumiesz i potrzebujesz drugiego człowieka. Zwykle żonaty (mężatka). Czuły, uczuciowy, delikatny, wrażliwy dyplomata, dyskretny, pacyfistyczny, wyrozumiały i wspaniałomyślny.

negatywnie: uległy, podatny na wpływy, niewolniczo podporządkowany. Nadwrażliwy, dajesz się ponieść emocjom.

 

LICZBA EKSPRESJI 3

pozytywnie: ekstrawertyczny, towarzyski, przyjacielski, lubiany za wdzięk i talent konwersacji. Z wiekiem zyskujesz pewność siebie. Łatwo się dostosowujesz do ludzi i do sytuacji. Jesteś twórczy, czasem niepowtarzalny i nowatorski.

negatywnie: gadatliwy, rozproszony, zarozumiały, sztuczny. Wzorujesz się na innych. Samotny i zagłębiony w siebie.

 

LICZBA EKSPRESJI 4

pozytywnie: wyrażasz się przez pracowitość, zrównoważenie, zdecydowanie. Nie boisz się pracy wymagającej wysiłku. Uczciwy, lojalny, cierpliwy, praktyczny, racjonalny. Umysł analityczny.

negatywnie: melancholijny, surowy, zamknięty i ograniczony, konserwatywny, sztywny.

 

LICZBA EKSPRESJI 5

pozytywnie: otwarty, komunikatywny, ciekawy świata, nastawiony na rozwój wewnętrzny. Wchodzisz w nowe doświadczenia bez obawy, a nawet prowokujesz je. Podróżnik, poszukiwacz, umiejący sprostać swym różnorodnym zainteresowaniom, czarujący, uwodzicielski.

negatywnie: nieodpowiedzialny, zmienny, kapryśny, nieostrożny i niebezpieczny. Możesz dać się wciągnąć we wszelkiego rodzaju nałogi i doświadczenia seksualne.

 

LICZBA EKSPRESJI 6

pozytywnie: głowa rodziny, szef klanu, grupy. Odpowiedzialny, świadomie zaangażowany. Będziesz dążył do stworzenia wokół siebie atmosfery harmonii i spokoju. Masz duże potrzeby estetyczne, kochasz sztukę, jesteś przyjacielski, wyrozumiały, tolerancyjny. Dobry nauczyciel.

negatywnie: nieodpowiedzialny, nietolerancyjny, nieczuły, obojętny, zazdrosny, wtrącasz się do nie swoich spraw. Jesteś pozbawiony gustu i smaku artystycznego.

 

LICZBA EKSPRESJI 7

pozytywnie: introwertyczny, dyskretny, poszukujący prawdy. Interesujesz się rzeczami tajemnymi, nie wyjaśnionymi. Refleksyjny, filozof, psycholog, okultysta. Lubisz marzyć, medytować, czytać, pisać, studiować. „Twórczy marzyciel".

negatywnie: skryty, melancholiczny, obojętny, smutny, samotny, nieprzystępny.

 

LICZBA EKSPRESJI 8

pozytywnie: człowiek władzy, sukcesu, materialista, ambitny, waleczny, odważny. Człowiek interesu, organizator, energiczny i przedsiębiorczy.

negatywnie: motywowany pragnieniem zysku i władzy możesz stać się oszustem. Wymagający, okrutny, ordynarny i bezlitosny.

 

LICZBA EKSPRESJI 9

pozytywnie: nauczyciel, misjonarz, poszukiwacz prawdy o świecie i człowieku. Wspaniałomyślny, idealista. Otwarty umysł, chłonny na wiedzę. Człowiek

o szerokich horyzontach, który widzi daleko i wprowadza w życie nowe idee. Humanista, miłośnik sztuki i podróży, który potrzebuje kontaktów, wymiany myśli i akceptacji. Możesz zostać wielkim podróżnikiem.

negatywnie: brak poczucia rzeczywistości, utopista, egzaltowany, egoista, zarozumiały, uparty.

 

LICZBA EKSPRESJI 11

pozytywnie: posiadasz inspirację i dużą wiedzę, nawet jeśli nie skończyłeś odpowiednich szkół. Jesteś natchniony, oryginalny, masz wybitnie rozwiniętą inteligencję. Podążasz za swoją intuicją. Wizjoner.

negatywnie: fanatyk, kontestator, zgorzkniały buntownik. Osoba konfliktowa.

 

LICZBA EKSPRESJI 22

pozytywnie: budowniczy idei, idealista, humanista, wynalazca, genialny twórca. Człowiek o szerokich horyzontach i niekonwencjonalnych pomysłach. Jesteś wyjątkowy we wszystkim, co robisz, o ile swoje talenty wykorzystujesz w służbie ludzkości.

negatywnie: skłonny do depresji, niezrównoważony psychicznie, upośledzony umysłowo.

 

LICZBA EKSPRESJI 33

pozytywnie: jesteś mistrzem, przewodnikiem, nauczycielem.

negatywnie: ulegasz złudzeniu, że możesz być mistrzem dla innych.

 

źródło: Natasza Czermińska

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 years later...

Dlaczego tutaj jako liczbe realizacji intymnej podaje sie 4/13?

skoro w artykule o tej liczbie jest napisane aby dodac az do uzyskania wyniku jednej cyfry. Skad tutaj taki wynik i kiedy wychodza podliczby?

czy przy wyniku 11 mam brac pod uwage 2/11 czy 11 czy 2?

Od czego to zalezy?

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 to podliczba. Przejrzyj dział numerologii, jest dużo tematów, w których możesz spotkać się z tego typu zapisami. 4/13 - czyli główna wibracja 4, z dodatkową/podliczbą 13. Widząc taki zapis, można oprócz informacji o 4, poczytać także w znaczeniu podliczb albo w tym przypadku liczb karmicznych o 13.

Pytasz skąd tutaj taki wynik 4/13 - wygląda na to, że po wykonaniu tych obliczeń https://kartylosu.pl/topic/973-liczba-realizacji-intymnej-jak-obliczyć/ komuś wyszło 13, dlatego kolejnym krokiem było dodanie 1+3, co dało 4. A zapisano to właśnie jako 4/13

Przykładowy zapis 3/12 - za kreską zawsze jest podliczba. Inne przykłady: 5/32, 6/24,33, 7/16,25,34,43  Przy czym podliczb może być więcej, a nie tylko jedna.

Możesz poczytać o 11, tak samo, gdy z obliczeń wyjdzie np. 22, również możesz zatrzymać się na tej liczbie i nie redukować jej do 4. Jednak z reguły większość ludzi odnajduje się w opisach wibracji od 1 do 9.

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Cocalola napisał:

Dlaczego tutaj jako liczbe realizacji intymnej podaje sie 4/13?

skoro w artykule o tej liczbie jest napisane aby dodac az do uzyskania wyniku jednej cyfry. Skad tutaj taki wynik i kiedy wychodza podliczby?

czy przy wyniku 11 mam brac pod uwage 2/11 czy 11 czy 2?

Od czego to zalezy?

a z jakiej daty wyszła Ci liczba 13 ? czy też 11?

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
CaughtUpInADream

A co w przypadku gdy mamy dwie liczby z podliczba 

 

Liczba duszy 4/13

Licz a realizacji intymnej 8/44

 

Czy wtedy jest

4+8=12=3

4+44=48

8+13=21

 

Czyli wychodzi liczba ekspresji 3/48,21

 

Dobrze myślę? 

 

Pozdrawiam 

Marta

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...