Skocz do zawartości

Rozwój relacji


Bbb

Polecane posty

Rozkład

 

Proszę o pomoc w interpretacji rozkładu partnerskiego. Dotyczy nowej znajomości na dziś koleżeńskiej. Wg mnie jest dość dobry, jednak zastanawia mnie diabeł w postawie A.

 

Ogólnie widzę to jako:

- A. postawa diabeł - kłamstwo lub nie do końca szczere intencje, ewentualnie jakaś blokada i tu mam wrażenie, że zatrzymanie w przeszłości, coś nie zostało przeżyte. Wg mnie wychodzi poprzedni związek. Poznaliśmy się dzień po tym, gdy zakończył relację z dziewczyną.

- A. uczucia królowa buław - ciepłe, pozytywne, ewentualnie rozważam możliwość, że tu pojawia się była w odniesieniu do diabła, że to do niej coś czuje. 

- A. co wnosi kapłan - rozwaga, dużo mówi, ale z rozsądkiem, będzie dobrym przyjacielem. 

- A. myśli as kielichów - myśli o nowym początku, ewentualnie rodzi się jakieś uczucie. 

- B. postawa rycerz denarów - wiem czego chcę, jestem stabilna i dzielę się dobrami materialnym. 

- B. uczucia V buław - walczę ze swoimi uczuciami, nie jestem ich pewna, za bardzo się na tym skupiam. Jakbym chciała czegoś więcej, ale się blokuję. 

- B. co wnosi X denarów - bliskość, rodzinność, pewną intymność, ale też kwestie materialne. 

- B. myśli paź buław - duża ufność, wręcz naiwność, ale też czystość intencji, lekkie oderwanie od rzeczywistości i bujanie w obłokach. 

- na czym opiera się relacja paź kielichów - bliskość emocjonalna, choć w początkowym etapie, podobna wrażliwość. 

- przyszłość relacji X kielichów - bardzo dobra i trwała relacja. Z innych kart wynika, że być może o charakterze romantycznym. 

 

W rozkładzie pojawia się kapłan i X kielichów, co może świadczyć o sformalizowanym związku. 

 

Co o tym myślicie? :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...