Skocz do zawartości

Dlaczego mnie nie przyjęto?


sarara

Polecane posty

Dlaczego nie zostałam przyjęta do pewnej grupy?

paź buław wisielec kapłan

 

Tutaj odczytałam to, że kapłan -moderator powstrzymał moje działanie, moją chęć aktywności, jakiejś interakcji.

Jak gdybym uznana została za niedojrzałego pazia, który nie pasuje do głębokich przeżyć uczestników grupy.

 

Wyciągnęłam jeszcze dwie karty, pytając, co było powodem odmowy.

siła 4 denarów

 

Przychodzi mi do głowy zamknięta społeczność w 4 denarów.

 

Dodajcie coś mądrego, proszę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę to podobnie. Trochę  faktycznie jakby grupa była hermetyczna lub konserwatywna, miała swoje zasady lub po prostu w tym momencie wstrzymała "nabór" nowych członków. 

Może potrzebują czasu do namysłu lub postrzegają Ciebie jako osobę nie dość doświadczoną w danej materii (paź), lekkoduszną czy impulsywną, popędliwą, albo chcą Cię przetrzymać na ten czas. 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Essa napisał:

Widzę to podobnie. Trochę  faktycznie jakby grupa była hermetyczna lub konserwatywna, miała swoje zasady lub po prostu w tym momencie wstrzymała "nabór" nowych członków. 

Może potrzebują czasu do namysłu lub postrzegają Ciebie jako osobę nie dość doświadczoną w danej materii (paź), lekkoduszną czy impulsywną, popędliwą, albo chcą Cię przetrzymać na ten czas. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten kapłan mowi ze musisz się czegos nauczyć, brakuje Ci kursu, szkolenia czy po prostu potrzebnej wiedzy. Moze myslą ze nic nowego Twoja osoba nie wniesie do grupy.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, dziewczyny :)

Grupa nie ma charakteru konserwatywnego, raczej mniejszościowy, ale wszędzie znajdą się osoby konserwatywne pod pewnymi względami. 

Nie wiedza, ale sytuacja życiowa jest wyznacznikiem tego, czy przyjmują do grupy, czy nie.

Dlatego tak zdziwiło mnie to, że spotkałam się z odmową.

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...