Skocz do zawartości

4 pentakli


koteczek67

Polecane posty

co może oznaczać powtarzalność tej karty w rozkładach?
w ostatnich tygodniach bardzo często wypadała mi 4 pentakli. niedawno inna osoba zajmująca się tarotem postawiła mi karty na moją obecną energię i otrzymała 4 pentakli+6 mieczy+cesarzową. widzę, że był już temat o powtarzalności kart, ktoś wówczas zasugerował w komentarzu, że powtarzająca się 4 pentakli świadczy o jakiejś blokadzie. byłabym wdzięczna jakby ktoś podzielił się swoją opinią
z góry bardzo dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 denarów mówi o tkwieniu przy tym, co znane, obawie przed pójściem do przodu, otworzeniem się czy dzieleniem się jakimiś swoimi zasobami (chowaniem ich przed światem zewnętrznym).  Czyli np. jeśli coś do kogoś czujesz - to nie pokazujesz tego po sobie, a jeśli masz jakiś talent - nie ujawniasz go. 

Może to być też taka postawa asekuracyjna, czy nawet lękowa. Może oznaczać tkwienie w jakimś starym schemacie czy w strefie komfortu, która uniemożliwia samorozwój. 

 

 4 pentakli+6 mieczy+cesarzowa 

to zestawienie mówi o podróży od postawy zamkniętej, ku nowym horyzontom - ku otwartości, kreatywności, samoświadomości jako kobiety. Cesarzowa to karta obfitości i pewności siebie - więc wydaje się, że jesteś w procesie otwierania się na nowe :)

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😊 Pięknie ujęła poprzedniczka 💜

Dodam tylko - powtarza się bo prosi o wyjście ze strefy komfortu .Zachęca 

do rozwoju w kierunku "cesarzowa"-

czyli jak w poście poprzedniczki.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...