Skocz do zawartości

Miejsce -miasto


Suhaila
 Share

Polecane posty

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że numerologia może odegrać dużą rolę w którym decydują się żyć. To z kolei może mieć wpływ na zdrowie, sukces i szczęście. Wybierając życie w złym mieście, może dodać negatywną wibrację w swoim życiu i może utrudniać swój potencjał.

 

MIEJSCE NUMER 1 osób

 

Urodził się na 1, 10, 19 lub 28, wybrać miasta, które wynosi ok. 1. Są to Amsterdam, Atlanta, Boston, Caracas, Fort Lauderdale, Houston, Knoxville, Manchester, Mediolan, Nowy Jork, Pasadena, Providence, Reno, Sacramento, Simi Valley. Również dobre miasto do życia w dodaje do 4, 8 i 9. Nie wybrać miasto, które sumuje się 6 i 7.

 

MIEJSCE NUMER 2 osoby

 

Jeśli urodziłeś się na 2, 11, 20 lub 29 mają, wybrać miasta, które łącznie 2. Są Albuquerque, Austin, Baltimore, Pekin, Brooklyn, Cincinnati, Glendale, Irvine, Knoxville, Los Angeles, Miami, Orlando. Dobre miasto do życia w dodaje do 7, 8 i 9. Nie wybrać miasto, które sumarycznie w 5.

 

MIEJSCE NUMER 3 osoby

 

Tych, którzy urodzili się na 3, 12, 21, lub powinny być 30 produktywne w Bangalore, Bronx, Casablanca, Corpus Christi, Dublin, Flint, Fresno, Fort Wayne, Guangzhou, Manhattan, Memphis, Moscow, Oklahoma City, Phuket, San Antonio, San Francisco, Santa Ana, Staten Island, Tokio i Wichita. Dobre miejsce na numerologii osoby 3 żyć w dodaje się do 5, 6, 7 i 9. Nie wybrać miasto, które sumarycznie w 4 i 8.

 

 

MIEJSCE NUMER 4 osoby

 

Jeśli urodziłeś się na 4, 13, 22, lub 31, wybrać miasta, które wynosi łącznie 4. Są to na przykład Albany, Anaheim, Atlantic City, Bangkok, Buenos Aires, Durham, Graz, Londyn, Jacksonville, Princeton, Richmond, Salt Lake City, Spokane, czy Waszyngton. Miasta pod numerami 1, 6, i 6 są dobre drugi wybór. Nie mieszkam w mieście, które sumuje 3 lub 5.

 

MIEJSCE NUMER 5 osób

 

Tych, którzy urodzili się na 5, 14 lub 23, wybrać miasta, które łącznie 5. Są to na przykład Attyka, Cedar Rapids, Chicago, Greensboro, Hyderabad, Guadalajara, Manila, Monterrey, Nashville, Oakland, Palm Beach, Santa Cruz, Tianjin, Wiedeń, Wuhan. Bo jesteś najbardziej elastyczne, można żyć w prawie każdym mieście lub miasta, z wyjątkiem tych miejsc, o łącznej wartości 2 lub 4.

 

MIEJSCE NUMER 6 osób

 

Urodził się na 6, 15 lub 24, wybrać miasta, które łącznie 6. Są to na przykład, Baton Rouge, Bogota, Beograd, Chiang Mai, Dallas, Dover, Kansas City, Karaczi, Madras, Melbourne, Milwaukee, New Orleans, Portland, San Francisco, Seul, i Szanghaju. Drugi wybóru byłby miasta pod numerami 3, 4 i 9.

Nie mieszkam w mieście, które wynosi ok. 1 lub 8.

 

MIEJSCE NUMER 7 osób

 

Jeśli urodziłeś się na 7, 16 lub 25, prawdopodobnie czują się w domu, w mieście, które sumuje 7. Np. Warszawa, Changchun, Charlotte, Columbus, Dhaka, Frankfurt, Grand Rapids, Hollywood, Stambuł, Las Vegas, Lima, Little Rock, Long Beach, Madryt, Napoli, Mexico City, Minneapolis, New Delhi, Queens, San Jose, Seattle. Jako drugiego wyboru, wybierz miasta pod numerami 2 lub ​​3.

być ostrożnym w miastach, które łącznie 1 lub 9.

 

MIEJSCE NUMER 8 osób

 

Urodził się 8, 17 lub 26, można żyć również w miastach, które są regulowane przez numer 8, jak na przykład Bagdad, Bombaj, Buffalo, Chengdu, Cleveland, Jersey City, Stambuł, Dżakarta, Pittsburgh, Sacramento, Petersburg . Również wybrać miasta pod numerami 1, 2 lub ​​4 jako drugi wybór.

Nie należy wybierać miasta, które są regulowane przez 3 lub 6 liczb.

 

MIEJSCE NUMER 9 osób

 

Osób urodzonych na 9, 18 lub 27 powinien czuć się pobudzone w miastach objętych numer 9, jak np. Berlin, Boise, Denver, Detroit, El Paso, Ho Chi Minh City, Irvine, Ontario, Filadelfia, Phoenix, Sao Paulo, Tampa, Virginia Beach. Następnie wybierz alternatywny miasto dodając do 1, 2, 3, lub 6.

Nie wybrać miasta z numer 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...