Skocz do zawartości

jak nasza relacja się ułoży? prośba o pomoc


nutello

Polecane posty

Cześć! :)

ogromnie proszę o pomoc w interpretacji krótkiego rozkładu, obecnie jestem po zakończeniu relacji z mężczyzną, jednak mamy ze sobą nieunikniony kontakt - pracujemy razem, nasza relacja od roku jest jak bumerang, rozstania i powroty, tym razem zakończyliśmy (chyba) relacje raz na zawsze, chociaż widzę próby kontaktu z jego strony, ja już mam dość niepewności, więc zapytałam kart "jak nasza relacja się ułoży, gdy odetnę się od niego całkiem?" 

kochankowie, 2 pucharów, 8 mieczy - dopytałam co ta 8 znaczy wyszło król pucharów, gwiazda, rycerz buław 

 

powiem szczerze, że nie potrafię obiektywnie na to spojrzeć, czy to znaczy, że jednak będziemy razem? 

IMG_1605.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie pomocnicze - w jaki sposób wyobrażasz sobie, że będziecie razem, jeśli masz zamiar się od niego całkowicie odciąć?
i drugie - co rozumiesz przez całkowite odcięcie (jeśli wciąż spotykacie się ze sobą w miejscu pracy, jeśli on wciąż próbuje się skontaktować)?
ja rozumiem to tak, że karty stawiałaś na to, co z tą relacją gdy przestaniesz dawać mu jakąkolwiek uwagę, porozumiewać się z nim, zaczniesz go ignorować, całkowicie wyłączysz go ze swojego życia jak sugeruje "odcięcie się całkiem", więc nie wiem jak w takich okolicznościach moglibyście znów do siebie wrócić. w samym pytaniu jest sugestia, że nie pozwalałabyś już na żaden kontakt między wami
z drugiej strony, patrząc na karty w odniesieniu do tej kwestii pytania
8 mieczy + gwiazda - może skrywasz w sobie wciąż jakieś nadzieje na kontakt? czy nie chciałabyś wciąż rozmawiać z tym mężczyzną, skoro mimo wszystko rozważasz jeszcze co mogą oznaczać te jego próby kontaktu, bo nie stawiasz jednak takiej definitywnej granicy, że będziesz już absolutnie ignorowała te podchody? może ta "blokada" odnośnie kontaktu z tym mężczyzną, którą chcesz na siebie nałożyć w 8 mieczy jest w rzeczywistości iluzoryczna, albo sama nie jesteś pewna dlaczego właściwie ją sobie nakładasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, koteczek67 napisał:

pytanie pomocnicze - w jaki sposób wyobrażasz sobie, że będziecie razem, jeśli masz zamiar się od niego całkowicie odciąć?
i drugie - co rozumiesz przez całkowite odcięcie (jeśli wciąż spotykacie się ze sobą w miejscu pracy, jeśli on wciąż próbuje się skontaktować)?
ja rozumiem to tak, że karty stawiałaś na to, co z tą relacją gdy przestaniesz dawać mu jakąkolwiek uwagę, porozumiewać się z nim, zaczniesz go ignorować, całkowicie wyłączysz go ze swojego życia jak sugeruje "odcięcie się całkiem", więc nie wiem jak w takich okolicznościach moglibyście znów do siebie wrócić. w samym pytaniu jest sugestia, że nie pozwalałabyś już na żaden kontakt między wami
z drugiej strony, patrząc na karty w odniesieniu do tej kwestii pytania
8 mieczy + gwiazda - może skrywasz w sobie wciąż jakieś nadzieje na kontakt? czy nie chciałabyś wciąż rozmawiać z tym mężczyzną, skoro mimo wszystko rozważasz jeszcze co mogą oznaczać te jego próby kontaktu, bo nie stawiasz jednak takiej definitywnej granicy, że będziesz już absolutnie ignorowała te podchody? może ta "blokada" odnośnie kontaktu z tym mężczyzną, którą chcesz na siebie nałożyć w 8 mieczy jest w rzeczywistości iluzoryczna, albo sama nie jesteś pewna dlaczego właściwie ją sobie nakładasz?

dzięki za odpowiedź, dokładnie to mam na myśli "gdy przestaniesz dawać mu jakąkolwiek uwagę, porozumiewać się z nim, zaczniesz go ignorować, całkowicie wyłączysz go ze swojego życia", mimo wspólnego miejsca pracy jest to możliwe, bo nie współpracujemy ze sobą itd. 

moim wcześniejszym pytaniem do kart było " czy mam się od niego odciąć?" odpowiedź dostałam prostą: as mieczy i śmierć, dlatego dopytałam kart: jak nasza relacja się wtedy potoczy? 

drugą kwestia jest taka, że w przeszłości gdy się odcinałam, on wracał - relacja typu misz masz 😆 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, myślę, że on wróci tylko wtedy jak sama dasz mu taką możliwość, bo próby kontaktu itp. można odrzucać. to zawsze twoja decyzja
wobec tego... zmiany w karcie śmierci wydają się nieść za sobą pozytywny efekt. kochankowie i 2 kielichów to przede wszystkim ład i harmonia, czyli zupełnie przeciwieństwo miszmaszu o którym wspominasz. sytuacja między wami się uspokoi, pojawi się balans, w 2 kielichów wszystko zostanie "uregulowane" bo to karta porozumienia, to dobra zapowiedź i wręcz zachęca do podjęcia tych zmian. chociaż nie można zapominać, że kochankowie to przyciąganie, które szybko nie znika (o ile w ogóle znika w przypadku takich relacji, a nie po prostu zapominamy o nim na co dzień)
to wydaje się jeszcze być powodem wystąpienia energii 8 mieczy - blokady. ten mężczyzna wciąż może próbować się kontaktować i wciąż może "ulegać" tej chemii między wami, o czym świadczy król kielichów+rycerz buław - emocje i pożądanie, przy czym rycerz buław działa aktywnie, próbuje zdobywać. to może rodzić w obu z was jeszcze jakieś nadzieje związane z tą relacją (gwiazda), a to może być powodem blokad przed efektem działania karty śmierć, czyli blokad przed pójściem dalej i zostawieniem tej relacji, tak jak sobie życzysz

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co między Wami jest dosyć silne, są uczucia odwzajemniane, i one będą się na pewno utrzymywać jeszcze, brakuje tutaj rozwiązania sytuacji, jest natomiast nadmierne myślenie i analiza. Pan jest zakochany i emocjonalny, ale faktycznie jego energia jest chaotyczna, impulsywna, więc ciężko będzie tutaj postawić granice, bo po Twojej stronie też są uczucia. On sprawia wrażenie lekkoducha choć jego uczucia są szczere, to może być trochę oderwany (słabo uziemiony). 

Rada jest taka, żebyś wiedziała co czujesz i konsekwentnie komunikowała to, co widzisz jako rozwiązanie tej sytuacji.  Być może jedna ze stron będzie musiała podjąć decyzję za obie strony (Kochankowie to też wybór, 2 kielichów - komunikacja i porozumienie, 8 mieczy - jedna strona może nie chcieć widzieć tego, co zostało ustalone). 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...