Skocz do zawartości

Różne pytania+dowolna ilość kart

Polecane posty

Postanowiłam założyć jeden temat do wielu ćwiczeń. Gdy osoba poprawnie odpowie, będzie jej kolej aby zadała swoje i tak dalej.

Ja zacznę:

Co dostałam w tym tygodniu od męża?:) Dodam, jest jest to parę rzeczy, ale mniej więcej dotyczą tego samego "tematu"

• Odpowiedzi 907
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• SowAna

179

• Karaja

138

• lirith

136

• Essa

69

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Dager 

juz jade na męki straszliwe... 

Spieszę z pomocą...   mop obrotowy Vileda Easy Wring and Clean  Turbo   

Posted Images

Wylosowałam kartę Sprawiedliwość - więc myślę, że to przemyślany zakup, coś co się przyda, coś co Twój mąż wie, że lubisz i chcesz mieć.

Potem wylosowałam Gwiazdę i Cesarza. Nie wiem, ale skojarzyło mi się z perfumami, z czymś do kąpieli, co się waży - np. takie naturalne mydła są na wagę. Albo może jakieś herbaty na wagę? Albo jakiś dzbanek do parzenia herbaty.

Ok, wystarczy ;)

Wypadła mi karta Świat. Wydaje mi się, że postanowiłaś być bardziej otwarta na świat/doświadczenia, wyjść poza pewne ograniczenia i zasady, w których do tej pory żyłaś i czujesz, że działały na niekorzyść. Być może chcesz więcej wychodzić z domu, być więcej wśród ludzi i więcej podróżować/zwiedzać.

Dziękuję za weryfikację :)

Zadaję pytanie.

Jakie jest moje postanowienie noworoczne?

Królowa mieczy - moim zdaniem zdobycie odpowiednich kwalifikacji, szkoła, kurs :)

Karolina

Cesarz - spełnienie ambicji zawodowych, awans, osiągnięcie sukcesu :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Karolina

Dziękuję, że wzięłyście udział <buziak> weryfikuję: Moim postanowieniem jest rozstać się z papierosami :)

Najbliżej była Essa i free.hugs <brawo>

free.hugs

Super! Essa nieobecna to ja się wyrywam jako pierwsza do zagadki, mogę?? :D

Gdzie pracuję, czym się w życiu zawodowo zajmuję? <cwaniak>

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Dziękuję, że wzięłyście udział <buziak> weryfikuję: Moim postanowieniem jest rozstać się z papierosami :)

Najbliżej była Essa i free.hugs <brawo>

Dziękuję za ćwiczenie :)

Gratuluję free.hugs <brawo> Postaram się wziąć udział w Twoim ćwiczeniu również, ale już nie dziś :)

Ismena
Super! Essa nieobecna to ja się wyrywam jako pierwsza do zagadki, mogę?? :D

Gdzie pracuję, czym się w życiu zawodowo zajmuję? <cwaniak>

6 kielichów - jesteś nauczycielką?, pedagogiem, pracujesz z dziećmi albo zajmujesz się sprawami nieletnich lub w ogóle sprawami związanymi z rodziną ;)

free.hugs

Można jeszcze zgadywać, jutro wieczorem podam odpowiedź ;)

narbhflaith

Papież :v Kapłanka ani zakonnicą na pewno nie jesteś. Na pewno jesteś wysoko postawionym pracownikiem, wolontariat to za kase ;v Ale coś typu opieka? Psycholog?

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

free.hugs

No to rozwiązanie zagadki: jestem kadrową w sferze budżetowej:D Jako, że moja praca to papiery, opieka socjalna nad pracownikami i ich rodzinami no i stanowisko mam dość wysokie to najbliżej były: Margita, Ismena i narbhflaith. Dziękuję za udział! <brawo>

Karolina - Twoja karta opisuje moje miejsce pracy, czyli wieżowiec ;)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...