Skocz do zawartości

Ćwiczenia - OPIS WYGLĄDU

Polecane posty

Król Trefl Dama Pik

Jak rozumiem tylko o wygląd chodzi. Uważam tak jak Ismena - ciemne włosy, oczy brązowe. Z wzrostem nie zgodzę się, według moich kart będzie on wysoki, z widoczną blizną lub tatuażem.

• Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ismena

30

• Alicja

22

• Marika

19

• Tefigi

12

Top Posters In This Topic

Popular Posts

8 Karo - uważam, że ta pani jest wysoka, szczupła. Ma długie rude lub brązowe włosy. 

10 Trefl - moim zdaniem wysoka, ciemne włosy. Być może wygląda na więcej lat niż ma w rzeczywistości

Syrena

2 pik, walet trefl - uważam, że jest to mężczyzna d lat 40 o brązowych lub rudych włosach, wzrostu średniego o ciemnych oczach

Król Kier, 10 Trefl - uważam, że jego włosy są ciemnego koloru może być blond wpadający pod brąz ale bardziej ciemny brąz. Oczy piwne.

Oczywiście, że zaglądam. Niestety rzadko, ponieważ mam urwanie głowy, ale zaglądam

Tym samym przepraszam, że tak późno weryfikuję:

Mój przyjaciel jest dość wysoki o budowie ciała dość szczupłej, tylko brzuszek mu odstaje. Włosy rude ii rzeczywiście tak jak Syrena napisała jest przed 40. Oczy koloru niebieskiego. Z dodatkowych informacji ma bliznę, ale w miejscu niewidoczny i uwielbia aktywny tryb życia, nawet wręcz łapie się za sporty ekstremalne. Gratuluję Wam i dziękuję za udział.

Widziałam, że Syrena się będzie urlopować, więc typuję może Alicję do zadania pytania :)

Hmmm

10 kier, 9 karo, Dama Kier

Uważam, że ten pan na pewno jest przystojny, podoba się kobietom :D

Włosy, jasne, najprawdopodobniej jest blondynem o niebieskich oczach. Wysoki, wysportowany

• 4 weeks later...

Nie ma chętnych?

Jeśli nie chcecie (lub nie macie kogo) to zmieńmy ćwiczenia na sławne osoby (jak to wyżej). Może tak będzie łatwiej i będzie wiecej chętnych? Co wy na to?

• 3 months later...

Dobrze, dodam Wam zagadkę ;)

Pomyślałam o polskim aktorze, bardzo popularny, głownie z seriali. Jeśli są chętni, zapraszam do opisania jego wyglądu :)

Wygląd - 10 Pik

Cechy charakterystyczne - As Kier

Wydaje mi się, że jest to brunet, o brązowych oczach, nie jest wysportowany, może być przy kości. Jest wierny i unika szumu medialnego. Może Cezary Żak?

• 4 weeks later...
Ismena

Dziewczyny, nie wiem co dalej z tym ćwiczeniem? Czy jest sens prowadzić, go w takiej formie? Chętnych chyba nie ma. Może ktoś ma pomysł na zmianę tego ćwiczenia, jakieś ułatwienia, czy konkretne opcje, tak, aby jednak coś w tym temacie się działo :)

Jak dla mnie, to możemy kontynuować to ćwiczenie, ale nie skupiać się tylko na osobach z naszego otoczenia, a wyjść dalej. Możemy rozszerzyć pytania o aktorów, aktorki, piosenkarzy, ale dodać odpowiednie wskazówki, które miałyby na celu ułatwienie udzielenia odpowiedzi. To są tylko ćwiczenia, a im jest ich więcej i mają różne tematy, tym lepiej i ciekawiej :)

• 2 months later...

To może ja zadam pytanie. Wczoraj rozmawiałam ze swoim dobrym znajomym. Czy ktoś z Was zechce na podstawie kart opisać jego wygląd? Zapraszam :)

Ismena

Dama Karo, 9 karo - jest to pan, który przyciąga uwagę. Dba o siebie i swój wygląd. Lubi dobrze wyglądać.

Jest blondynem lub szatynem, o niebieskich oczach. Jeśli chodzi o budowę ciała, jest szczupły, może uprawiać jakieś sporty.

• 1 month later...
  • 10 months later...

Długo czekałam... Ooo:D

Mam pewne przypuszczenia, kto to mógł być, ale nie pamiętam na sto procent <bezradny>

Dlatego jeżeli są chętni do kontynuacji ćwiczenia, to chętnie zadam nowe pytanie:

Dzisiaj wracałam do domu, ze swoją znajomą. Pytanie brzmi: Jak ona wygląda?

• 2 weeks later...

Nie wiem, z jednej karty w tym ćwiczeniu?

Król Pik - włosy ma ciemne, kręcone, oczy brązowe. Jest wysoka, ale troszkę grubsza.

Ismena

10 Trefl - pierwsze co mi przyszło na myśl, to że jest od Ciebie starsza i wyższa. Ale podobnie jak Marika, uważam, że ma ciemne włosy

• 4 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...