Skocz do zawartości

Postanowienia noworoczne :)


MalinowyDeszcz

Polecane posty

Zamiast zastanawiać się nad planami, z których i tak znając siebie nic nie wyjdzie, postanowiłam zrobić tak jak maleficent :) Mapa Marzeń, to mój priorytet, długo się zbierałam do jej wykonania, ale nic z tego nie wychodziło, bo dochodziłam do wniosku, że na razie nie czuję takiej potrzeby, aż do teraz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna mówią, że 21 dni potrzebuje człowiek, aby mu weszło w nawyk, generalnie ta zasada jest trochę przekłamana, bo uważam, że dla dość twardych osobników np. takich jak ja, którzy uwielbiają wpadać w panikę i często wpadają w dołki potrzeba dłuższego czasu.

Ogólnie tą metodę można zastosować do wszystkiego.

21 dni piszesz cechy, które chciałabyś mieć, przez 21 dni pić wodę z cytryną, ma to pomóc nam zmieniać perspektywę.

Ja potrzebowałam trochę więcej czasu, ale się udało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kochane, jak się mają Wasze postanowienia noworoczne ? :D

 

Ja się pochwalę ;) minął miesiąc odkąd ćwiczę, trzymam dietę oraz unikam wszelakich form słodkości, wreszcie mogę powiedzieć : i did it <haha2>

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 1 year later...

Za nami trudny rok 2020, teraz już mamy marzec prawie 2021. Czy po doświadczeniach z poprzedniego roku zmieniły się Wasze priorytety czy postanowienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Ja co roku miałam jakieś postanowienia. Część udało mi się zrealizować część nie. W tym roku postawiłam na brak postanowień. Co ma byc to będzie. Jak zwykle będę starała się być jak najlepszą wersją siebie, ale to bardziej postanowienie życiowe niż noworoczne :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Moje postanowienia noworoczne to:

 

- trochę więcej ćwiczyć

- więcej czytać

- nieco więcej się uczyć

- ograniczyć stopniowo papierosy

- więcej pisać na moich forach

 

Oby mi się udało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moje postanowienia zawsze związane są emocjonalna strefa mojego życia. Bardzo się denerwuje tym jak ktoś nie podchodzi poważnie do czegoś co wcześniej zostalo uzgodnione i czuję się oszukana. Staram się żeby mieć lepsze relacje z innymi, jestem lubiana ale nadal bardzo samotna. Czyli dalej coś robię zle😅

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...