Skocz do zawartości

Pomysł na noworoczne wróżby/zabawy


Margita

Polecane posty

  • 4 years later...
Dnia 21.12.2015 o 22:33, Ismena napisał:

Jeśli chodzi o dział, to ja mogę go utworzyć już 28 lub 29 grudnia. Tylko pozostaje sprawa do ustalenia, od kiedy ma być otwarty dla pytających i czy wyrażacie zgodę na to, aby także goście mieli do niego dostęp?

 

Najlepiej, to na początek zbierzmy osoby, które chcą wykonywać wróżby, zabawy, a później ustalimy resztę :)

 

Więc tak, otwieram listę i zgłaszam się:

- Ismena

Odświeżam temat :)

Myślę, że można byłoby zorganizować coś w stylu zabawy jaka była kiedyś na forum: podawaliśmy litery alfebetu a życzenia zaczynały się właśnie na tą literę. 

Kolejną dobrą zabawą mogło by być losowanie karty, tylko może tym razem z talii Lenormand lub innej magicznej ;D 

Jestem chętny we wzięciu udziału w tym "zamieszaniu" staro-noworocznym <księżyc>

Może też jakieś specjalne eliksiry by się znalazły ^^

 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mistiko napisał:

Odświeżam temat :)

Myślę, że można byłoby zorganizować coś w stylu zabawy jaka była kiedyś na forum: podawaliśmy litery alfebetu a życzenia zaczynały się właśnie na tą literę. 

Kolejną dobrą zabawą mogło by być losowanie karty, tylko może tym razem z talii Lenormand lub innej magicznej ;D 

Jestem chętny we wzięciu udziału w tym "zamieszaniu" staro-noworocznym <księżyc>

Może też jakieś specjalne eliksiry by się znalazły ^^

 

 

Nie mam nic przeciwko, możesz założyć temat w każdej chwili <spoko>

  • Psikus 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Ismena napisał:

Nie mam nic przeciwko, możesz założyć temat w każdej chwili <spoko>

 

A Ty weźmiesz udział? 

Bo ja nie posiadam kart fizycznie, mógłbym jedynie dostarczać eliksiry ;D ew. rzucić jakąś muzykę nastrojowo-sylwestrową.

Dzial ZC jeszcze jest aktywny adminko? Może jeden tam założyć? 

U mnie już strzelają petardy i fajewerki, jutro jest niby zakaz tego procederu. Psy i koty będą spać spokojnie przynajmniej raz na Sylwestra :)

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...