Skocz do zawartości

Twoja karma z... polega na...


Marika

Polecane posty

Dnia 2.02.2018 o 02:08, Marika napisał:

Niekoniecznie imię, możesz napisać, że np.:

- poproszę o kartę, na karmę z R.

- poproszę o kartę, na karmę z moją dobrą koleżanką;

- poproszę o kartę, na karmę z moją mamą;

- poproszę o kartę, na karmę z moim partnerem;

- poproszę o kartę, na karmę z Wiktorem;

itd

Poprosze  karte  na  karme  z  Mateuszem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2016 o 14:39, Marika napisał:

Zapraszam na odkrycie, zrozumienie i analizę karmy, z wybraną przez siebie osobą. Oczywiście nie zawsze wiemy, czy karma, między osobami jest, ale mimo wszystko każdy człowiek, w życiu drugiego pojawia się w jakimś celu, więc można przyjąć, że ma zadanie, które powinien wykonać.

Pierwszy użytkownik prosi o wyciągnięcie karty na jego karmę z..., następnie sam odnosi się do tej karty oraz prosi o pomoc, kiedy pomoc uzyska wyciąga kartę dla chętnego użytkownika i tak dalej ;) W skrócie - najpierw ktoś Tobie pomaga, a później Ty pomagasz komuś <pocieszacz>

 

Zaczynajmy:

Poproszę o wyciągnięcie dla mnie karty na moją karmę z dobrą koleżanką Ewą

 

:)

jakoś tak miało być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SowAna napisał:

z przełożenia 10 monet, Sąd i 5 kielichów

Kapłan

image.png.e34eadfe78709d6497a71bb1cc1a5500.png

poznalismy sie na studiach i jestesmy ze soba bardzo zwiazani..niczym brat z siostra, obydwoje jestesmy ludzmi z zasadami, on bardziej idealista,

mamy mocne polaczenie duchowe, zdarzalo sie ze jak tylko o nim pomyslalm to sie odzywal po chwili, mial kiedys ciezki moment i bardzo odpłynał-moze to ta 5kielichów,

na mnie zawsze moze liczyc...milosci z tego nie bylo mimo ze juz chyba 4 podejscie z jego stronyi ciagle nie jest jak u kochankow-10 monet?

Koniec koncow wiadomo, ze to sie nie rozwinie w nic wiecej - SAD?

Tak pobieznie weryfikujac realia z zarysem kart...

@iwanek myslisz ze dobrze polaczylam/odczytalam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, iwanek napisał:

Nie mam jeszcze takiej wiedzy by to stwierdzić <płacz>

cooo? przeciez walisz jak z procy poprawnymi odpowiedziami przy grze :jaka to karta

troche wiary w swoje umiejętności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MIMESIS napisał:

cooo? przeciez walisz jak z procy poprawnymi odpowiedziami przy grze :jaka to karta

troche wiary w swoje umiejętności

Ale jak mam kilka kart do połączenia to już mam problem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SowAna napisał:

z przełożenia 10 monet, Sąd i 5 kielichów

Kapłan

image.png.e34eadfe78709d6497a71bb1cc1a5500.png

Ja bym to zinterpretowała tak, że byliście rodziną. To związek karmiczny (z poprzedniego wcielenia - Sąd). Stało się coś smutnego wtedy - być może jedno umarło, lub odeszło od drugiego, bądź zostaliście rozdzieleni. Kapłan raczej nie mówi o związku uczuciowym, opartym na zakochaniu. Raczej związek wyważony, duchowy, jedno może się uczyć od drugiego. Jest tu pewna stałość, fundament, ale i sztywność, konserwatyzm. Zaufanie można budować.

Karta 5 Kielichów może mówić, że jedna ze stron może cierpieć przez drugą. Może dobrze by to było jakoś przepracować - jeśli się da. Żeby nikt nie cierpiał. Łączy Was z pewnością bliska więź - jak rodzina pokoleniowa, jakby powinowactwo genów/bliźniaczy płomień.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Essa napisał:

Ja bym to zinterpretowała tak, że byliście rodziną. To związek karmiczny (z poprzedniego wcielenia - Sąd). Stało się coś smutnego wtedy - być może jedno umarło, lub odeszło od drugiego, bądź zostaliście rozdzieleni. Kapłan raczej nie mówi o związku uczuciowym, opartym na zakochaniu. Raczej związek wyważony, duchowy, jedno może się uczyć od drugiego. Jest tu pewna stałość, fundament, ale i sztywność, konserwatyzm. Zaufanie można budować.

Karta 5 Kielichów może mówić, że jedna ze stron może cierpieć przez drugą. Może dobrze by to było jakoś przepracować - jeśli się da. Żeby nikt nie cierpiał. Łączy Was z pewnością bliska więź - jak rodzina pokoleniowa, jakby powinowactwo genów/bliźniaczy płomień.

Piekna interpretacja @Essa, az sie wzruszyłam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dnia 18.10.2018 o 16:49, SowAna napisał:

Poproszę o wyciągnięcie dla mnie karty na moją karmę z pewną organizacją.;>

Królowa Buław, Śmierć, 6 Kielichów

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SowAna napisał:

mam ich zabić swoją naiwnością?

nie wiem co to za organizacja, ale może masz z nimi przepracować, domknąć jakieś kawałki, które drzemią w Tobie od dawna.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Essa napisał:

nie wiem co to za organizacja, ale może masz z nimi przepracować, domknąć jakieś kawałki, które drzemią w Tobie od dawna.

cos czuje ze chodzi o pieski <pocieszacz>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MIMESIS napisał:

cos czuje ze chodzi o pieski <pocieszacz>

hmm wyszedł tam w przełożeniu As Kielichów i jakaś kobieta - może chodzić o organizację non-profit :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...