Skocz do zawartości

Twoja karma z... polega na...


Marika

Polecane posty

<sarkazm> ....czyli ze razem obrabiamy sklepy: dawac tutaj te piwerka..bo...grubo bedzie

Ty masz zawsze intuicje niezawodna ;)

zartuje oczywiscie...jesli chodzi o lotnosc intelektualna to sie łaczymy kosmicznie

  • Gratuluję! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Dnia 10.05.2019 o 21:39, Ismena napisał:

Dobrze, to odświeżam i poproszę o karty dla mnie i mojej koleżanki N.

 

Dnia 12.05.2019 o 19:39, Ewelina napisał:

Wyjęłam kartę Rydwan

Wygląda no to, że macie wspólnie zwiedzać zakamarki życia i te bliskie i te dalekie, wyjaśniać kto silniejszy i mądrzejszy, co jest czarne, a co białe i kto tu rządzi

rozstawać się i spotykać w innych miejscach, uczyć się nawzajem panować nad emocjami i popędami

a może otworzyć warsztat samochodowy czy rowerowy, albo myjnie samochodową lub hodowlę koni <pokój>

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Dnia 16.01.2016 o 14:39, Marika napisał:

Zapraszam na odkrycie, zrozumienie i analizę karmy, z wybraną przez siebie osobą. Oczywiście nie zawsze wiemy, czy karma, między osobami jest, ale mimo wszystko każdy człowiek, w życiu drugiego pojawia się w jakimś celu, więc można przyjąć, że ma zadanie, które powinien wykonać.

Pierwszy użytkownik prosi o wyciągnięcie karty na jego karmę z..., następnie sam odnosi się do tej karty oraz prosi o pomoc, kiedy pomoc uzyska wyciąga kartę dla chętnego użytkownika i tak dalej ;) W skrócie - najpierw ktoś Tobie pomaga, a później Ty pomagasz komuś <pocieszacz>

 

Zaczynajmy:

Poproszę o wyciągnięcie dla mnie karty na moją karmę z dobrą koleżanką Ewą

 

:)

odnawiam <hipnoza>

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, SowAna napisał:

@gosc12 proszę :)

Znalezione obrazy dla zapytania: eremita tarot pictorial key

 

Misją mojego przyjaciela jest przekazanie mi pewnej życiowej wiedzy. Jest osobą starszą ode mnie i mądrość czerpie ze swoich doświadczeń.

Powiem szczerze, że jestem zdziwiona, że taka karta wypadła. Może ktoś zechciałby dodać coś od siebie?

Również chętnie wylosuję kartę dla kogoś :)

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eremita pokazuje osobę, która wybiera samotny tryb życia i myślenia, analizuje przeszłość, ma raczej chłodny punkt spojrzenia na różne sprawy, nie emocjonuje się, nie leci na łeb na szyje, działa powoli, nie lubi zmian, działa na bazie własnych doświadczeń, nie lubi nowości i nowoczesności, może być nauczycielem, lecz jest to nauczyciel dziwny, niejasny, milczący, często pokazujący błahość doczesnych wartości, chodzący własnymi ścieżkami, niekorzystający z dobrodziejstw współczesnego świata, żyje wewnątrz siebie i raczej naucza swoją postawą niż słowami.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

może Ktoś jest ciekaw, co karmicznie łączy go z wybraną osobą, dowolną lecz bliską, nie może to być "chłopak z klatki obok, który nas nie zauważa" , ktoś, kogo odczuwamy emocjonalnie, jako wnoszącego w nasze życie coś, nie ważne pozytyw, czy negatyw... ja już wszystkich sprawdziłam i działa, dziwi mnie, że temat nie żyje, więc zachęcam <brawo> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...