Skocz do zawartości

Przyszłość w kolorowych barwach - zabawa ;)


Marika

Polecane posty

Zapraszam do wzięcia udziału, w zabawie, której celem jest "odkrycie" naszej przyszłości. Pochwalcie się uzyskanymi odpowiedziami :D

 

Przyszłość w kolorowych barwach - http://www.poznajprzyszlosc.1k.pl/

 

 

Oj, u mnie zapowiada się bardzo ciekawie : Dostaniesz rolę w najnowszej produkcji filmowej. <haha2>

Jak coś, to autografów na razie nie rozdaję <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdam ważne egzaminy z wyróżnieniem :D

Mam nadzieję, że o prawko chodzi, może tak świetnie mi pójdzie parkowanie czy też łuk, że aż mi medal wręczą :D

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyskasz podziw swoich znajomych i rodziny. Chyba aż tak bardzo mi na tym nie zależy... :)

Oj tam, zawsze przychylne słowo, czy jakiś komplement się przyda i doda skrzydeł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyskasz podziw swoich znajomych i rodziny. Chyba aż tak bardzo mi na tym nie zależy... :)

Oj tam, zawsze przychylne słowo, czy jakiś komplement się przyda i doda skrzydeł :)

 

To prawda :) może będę się częściej uśmiechać i jakaś love się pojawi ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

" zostaniesz największym imprezowiczem wśród znajomych" Ooo

 

Mało pocieszające :P

 

A myślała że wyrasta <myśli>

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

"Znajdziesz plik pieniedzy na ulicy"

 

Ciekawe czy w ogole wyjde dzis gdziekolwiek bo pogoda poki co nie zacheca ;) swiat w Anglii sie zachcialo heh.

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...