Skocz do zawartości

Obliczę Twoje lata pustki


Marika

Polecane posty

Witaj Mariko. Ja bym poprosiła o obliczenie moich lat pustki jeśli temat jeszcze aktualny. Ewa 02.04.1980r. Pozdrawiam <kwiatek>

Twoje lata pustki:

2010/2011

2022/2023

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dziękuję! Mogę zweryfikować, że te ostatnie lata pustki były straszne, zmarł mi ktoś najbliższy i czułam dokładnie przez te 2 lata największą pustkę jaka może być, więc aż się boję nawet pomyśleć o tych następnych... ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dziękuję! Mogę zweryfikować, że te ostatnie lata pustki były straszne, zmarł mi ktoś najbliższy i czułam dokładnie przez te 2 lata największą pustkę jaka może być, więc aż się boję nawet pomyśleć o tych następnych... ;(

Mam nadzieję, że te następne przebiegną spokojnie i w ogóle nie odczujesz, że to są lata pustki <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam :) jeśli jest taka możliwość to ja również poproszę Ewelina 18.10.1996.

Pozdrawiam serdecznie :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) jeśli jest taka możliwość to ja również poproszę Ewelina 18.10.1996.

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Twoje lata pustki to:

 

2002-2003

2014-2015

2026-2027

2038-2039

2051-2052

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniko że poswieciłas swój czas, :) swoich pierwszych lat pustki nie pamiętam za bardzo bo byłam dzieckiem, natomiast lata 2014-2015, to był taki czas pół na pół , choroba babci, potem dziadek zachorował, i już nie wstawal z łóżka, skaczyłam szkole, zdałam maturę, złożyłam papiery na studia, ale nie było chętnych, poznałam nowych ludzi w różnym wieku w szkole policealnej. To był czas w którym zmieniłam swój pogląd na przyszłość. Dziękuję :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mariko. Ja bym poprosiła o obliczenie moich lat pustki jeśli temat jeszcze aktualny. Ewa 02.04.1980r. Pozdrawiam <kwiatek>

Twoje lata pustki:

2010/2011

2022/2023

 

Witaj Mariko :)

Muszę przyznać że masz 100% racji. Lata 2010/2011 mogę zaliczyć do lat pustki, choć nie zawsze byłam sama w tym czasie, aczkolwiek czułam się bardzo samotna i inne sprawy też się nie układały. <brawo><ok><kwiatek>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mariko. Ja bym poprosiła o obliczenie moich lat pustki jeśli temat jeszcze aktualny. Ewa 02.04.1980r. Pozdrawiam <kwiatek>

Twoje lata pustki:

2010/2011

2022/2023

 

Witaj Mariko :)

Muszę przyznać że masz 100% racji. Lata 2010/2011 mogę zaliczyć do lat pustki, choć nie zawsze byłam sama w tym czasie, aczkolwiek czułam się bardzo samotna i inne sprawy też się nie układały. <brawo><ok><kwiatek>

Dziękuję za weryfikację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A co do 2006-2007 to nie przypominam sobie by były to jakies ciężkie lata, żeby coś zlego się działo i tym podobne. Niestety tych kolejnych się boję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A co do 2006-2007 to nie przypominam sobie by były to jakies ciężkie lata, żeby coś zlego się działo i tym podobne. Niestety tych kolejnych się boję...

Nie bój się, spokojnie :) Nie twórz czarnych scenariuszy, negatywne przekonania zmień na pozytywne - musi być dobrze, to tylko zwykłe lata <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1999 3 września

 

[edycja 18.03.2016] -Obliczenia wykonuję tylko dla osób aktywnych na forum, z minimalną ilością 21 napisanych postów (posty z działu EZOCAFFE nie są brane pod uwagę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę <kwiatek>

 

Lata pustki:

 

1998-1989

2000-2001

2012-2013

2024-2025

2036-2037

2048-2049

 

Bardzo dziękuje za poświecony czas. Na szczęście do najbliższych zostało kilka lat :) A poprzednie 2012-2013 , myślę że były bardzo puste i tkwiłam w zawieszeniu jak najbardziej.. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tak patrzę na inne posty i widzę, że u innych podalas więcej lat pustki. To znaczy, że mnie czekają jeszcze tylko raz?

Pozdrawiam

Nie, na pewno nie :) Jak można zauważyć, te lata są co 12 lat. Dodaj do ostatnich 12 i wyjdzie, kiedy będą kolejne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...