Skocz do zawartości

Przeczucie...


Ismena

Polecane posty

Dnia 11.04.2020 o 16:08, aura napisał:

A jaki rodzaj relacji Was łączy, duża zazylosc? 

Przyjaźń, choć na początku byliśmy też w związku. W pewien sposób jesteśmy podobni do siebie, podobne zainteresowania i poglądy. Cieszę się że go wtedy poznałam, dużo mnie nauczył, i myślę, że ta osoba musiała pojawić się w moim życiu, dlatego mi się to wyśniło.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2020 o 13:37, aura napisał:

Właśnie u mnie jest uspiona, ale mam fatalne sny, że przed czymś uciekam ciagle

Może te sny się pojawiają, bo coś Cię trapi w rzeczywistość? Stresujesz się pewnie czymś. 

Albo taka sugestia od podświadomości, że musisz teraz uważać na siebie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Amandaa napisał:

Może te sny się pojawiają, bo coś Cię trapi w rzeczywistość? Stresujesz się pewnie czymś. 

Albo taka sugestia od podświadomości, że musisz teraz uważać na siebie.  

Jestem w trudnym momencie swojego życia... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Amandaa napisał:

Może te sny się pojawiają, bo coś Cię trapi w rzeczywistość? Stresujesz się pewnie czymś. 

Albo taka sugestia od podświadomości, że musisz teraz uważać na siebie.  

Teraz moja mama mi opowiedziała sen z udziałem mojego zmarłego ojca, kazał jej wrócić do domu a tam ja leżę na wielkim łóżku z byłym chłopakiem nad nami coś jak welon i ojciec powiedział nie martw się wróci... 

Jej sny bardzo często się sprawdzają, śniło jej się a to że prawo jazdy mi zatrzymali po dwóch tyg. Tak się stało 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aura napisał:

Teraz moja mama mi opowiedziała sen z udziałem mojego zmarłego ojca, kazał jej wrócić do domu a tam ja leżę na wielkim łóżku z byłym chłopakiem nad nami coś jak welon i ojciec powiedział nie martw się wróci... 

Jej sny bardzo często się sprawdzają, śniło jej się a to że prawo jazdy mi zatrzymali po dwóch tyg. Tak się stało 

Welon to chyba dobry znak o ile był koloru białego a nie np. czarnego :) tak mi się wydaje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2020 o 11:40, Amandaa napisał:

Welon to chyba dobry znak o ile był koloru białego a nie np. czarnego :) tak mi się wydaje 

Zastanawiam się nad znaczeniem tych słów zmarłego ojca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aura napisał:

Zastanawiam się nad znaczeniem tych słów zmarłego ojca

Chodzi o słowa "nie mart się wróci"? 

Nie mam pojęcia co może znaczyć, zapytaj swojej mamy jak odbiera ten sen. Sen jest twojej mamy, więc dotyczył jej, nie wiadomo jakie odczucia ona miała. W ogóle trzeba by zacząć od tego jakie Wy macie relacje ze sobą.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Amandaa napisał:

Chodzi o słowa "nie mart się wróci"? 

Nie mam pojęcia co może znaczyć, zapytaj swojej mamy jak odbiera ten sen. Sen jest twojej mamy, więc dotyczył jej, nie wiadomo jakie odczucia ona miała. W ogóle trzeba by zacząć od tego jakie Wy macie relacje ze sobą.

 

Kto z kim? Ona powiedziała, że to się tyczylo K.,ze wróci 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Miałem kilka razy złe przeczucie. Na szczęście nic z tego co przeczuwałem nie wydarzyło się. 

Chyba kiedyś dotyczyło to jakiejś sprawy i wtedy przeczucie sprawdziło się.  

Może ma to coś wspólnego z jasnowidzeniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...