Skocz do zawartości

Opowiedz Mi Moją historię......

Polecane posty

SowAna

Kolejne ćwiczenie :) 

Wczoraj miałam takie wydarzenie, które mogę pokazać tymi kartami, może ktoś zechce to odczytać?

Znalezione obrazy dla zapytania GłupiecZnalezione obrazy dla zapytania karta rydwanZnalezione obrazy dla zapytania 10 monet

• Lubię! 1
  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• SowAna

47

• Essa

39

• Luna

35

• Ismena

8

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nie zapłaciłaś za parkomat, ale użyłaś wdzięku osobistego, żeby uniknąć mandatu lub: spłukałaś się na zakupach (mając wątpliwości co kupić - kupiłaś i to i to), ale dogodziłaś swoim potrzeb

zatem pora na @Ismena byla rowniez wywolana do tablicy

A ja sprobuje....zaintrygowala mnie ta roznorodnosc estetyczna.... wersja 1. swinki uknuly plan ze chałupa im nie lezy a Ty sie glowilas jak im lepszy nocleg załatwic...ukwiecic lub postraszyc we

Posted Images

Essa

Pojechałaś do rodziny z dziećmi?

• Gratuluję! 1

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

lirith

Wybrałaś się w podróż by wziąć udział w rodzinnej uroczystości.

• Gratuluję! 1
SowAna
Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎12 o 23:21, Essa napisał:

Pojechałaś do rodziny z dziećmi?

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎13 o 19:21, lirith napisał:

Wybrałaś się w podróż by wziąć udział w rodzinnej uroczystości.

moje dziecko pojechało do Krakowa - każda coś dobrze wyczytała

Która teraz zada zagadkę?

• 1 month later...
Essa

Co robiłam wczoraj?

Znalezione obrazy dla zapytania tarot wisielecZnalezione obrazy dla zapytania cesarzowa tarotZnalezione obrazy dla zapytania królowa kielichówZnalezione obrazy dla zapytania 9 pucharów

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

SowAna
2 godziny temu, Essa napisał:

Co robiłam wczoraj?

Skoczyłaś z bungee, będąc prawie na dole, zobaczyłaś siedzących w kawiarence mamusię z kuzynką <sarkazm> 

• Haha 2
Essa
22 minuty temu, SowAna napisał:

Skoczyłaś z bungee, będąc prawie na dole, zobaczyłaś siedzących w kawiarence mamusię z kuzynką <sarkazm> 

Nie do końca :D coś bardziej przyziemnego (dosłownie i w przenośni ;) )

SowAna

nudziłaś się, możliwe, ze pogadałaś z kimś z rodziny przez telefon, może nawet się spotkałaś wieczorkiem na pogaduchy, wypiłaś piwko, albo coś mocniejszego - raczej chyba bardziej siedzący dzień

• Gratuluję! 1
Essa
48 minut temu, SowAna napisał:

nudziłaś się, możliwe, ze pogadałaś z kimś z rodziny przez telefon, może nawet się spotkałaś wieczorkiem na pogaduchy, wypiłaś piwko, albo coś mocniejszego - raczej chyba bardziej siedzący dzień

nie nudziłam się :) dzień w domu, prace w domu (przyjemne), książka, rozmowa z dobrą koleżanką, same przyjemności i rozpieszczanie :)

SowAna

no to co robiłam wczoraj około 21?

image.png.0669b9ee338aacdce9837cd9a852a263.pngimage.thumb.png.e5cb342e652da6d64dda8a1330da3a35.pngimage.png.377b92c02907eb74211c637b891fa424.png

Essa

rozmowa z przyjaciółkami, koszenie trawy, weterynarz?

• Gratuluję! 1

SowAna
19 minut temu, Essa napisał:

rozmowa z przyjaciółkami

tak <brawo>o psach <sarkazm>

• Haha 1
Essa

@iwanek zadasz?

Essa

Znalezione obrazy dla zapytania 8 denarówZnalezione obrazy dla zapytania pagan tarotZnalezione obrazy dla zapytania pagan tarot

SowAna

no tak:

1 - no to wkrętarka w ręku <sarkazm>

2 - forum Karty losu

3 - balkon z napojem (miała być ksiażka)

• Gratuluję! 1
Essa
4 godziny temu, SowAna napisał:

no tak:

1 - no to wkrętarka w ręku <sarkazm>

2 - forum Karty losu

3 - balkon z napojem (miała być ksiażka)

była i kawa mrożona, i książka :D

Essa

Wyszłaś na wieczorny spacer z pieskami, przy okazji wciągnęłaś dymka, walczyłaś do wschodu słońca walcząc z szufelką, ocknęłaś się na cmentarzu...<szok>

• Haha 3

Essa

Czekam z niecierpliwością na weryfikację xD

• Lubię! 1

SowAna
23 godziny temu, Essa napisał:

Czekam z niecierpliwością na weryfikację xD

Próba obrony własnych poglądów, bezsilność, lecz wbrew jej nadal chęć walki, żałowanie, że się w takiej sytuacji znalazło i powiedziało się to i owo....

i jak?

Essa

Nie wpadłabym na to... to trudny dzień musiał być, mam nadzieję, że już lepiej. Skupiłam się na obrazkach, nie na znaczeniu :(

• Lubię! 1

SowAna

no to następna sytuacja (właściwie z życia codziennego, takie karty mi pasują, ale może przesadzam):

image.png.3758eaa92ae66d7bf7d7bb364aa2c3e2.pngimage.png.95442d3ff640f3d806f9d671217d1ee6.pngimage.png.42c3b63e033332b741aa3f5a81703d65.pngimage.png.65d56a84a5cb728bc04348b992a8375b.png

Essa

grypa? albo inna choroba (dreszcze, poty, ból ciała)

• Gratuluję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...