Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SowAna

Opowiedz Mi Moją historię......

Polecane posty

SowAna
Dnia 11.08.2018 o 17:22, Essa napisał:

grypa? albo inna choroba (dreszcze, poty, ból ciała)

<krzyk>

Essa
5 godzin temu, SowAna napisał:

<krzyk>

tak? 

nie mam na razie obrazków do klejenia :)

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

SowAna

Niedawno byłam w pewnym miejscu o ładnej nazwie, co to za miejsce?

image.png.863f43939f9e183d606366ff1715ef35.pngimage.thumb.png.742f5d76800ea98a8cf451eba9c0e006.pngimage.png.7e0df428e47a91dd81f0ec78b392fc61.pngimage.png.ee7f12bc41cee8a12a60ec5142b7ec0f.png

SowAna

i tu nikt?

Luna
21 godzin temu, SowAna napisał:

i tu nikt?

ja spróbuje mimo znikomej wiedzy o kartach a jeśli dobrze odczytałam to sugerujemy sie bardziej ilustracjami

Twoja córka marzyła o wyjeździe nad wodę/jezioro i w ramach prezentu zabrałaś ja właśnie tam...byli tam również mężczyźni po wieczorze kawalerskim, którzy  chcieli zbudować szałas ale pokłócili sie ( bo kac i rozdrażnieni) i rozegrali pojedynki na kije <sarkazm>

• Haha 2

Essa
Dnia 30.08.2018 o 12:50, SowAna napisał:

Niedawno byłam w pewnym miejscu o ładnej nazwie, co to za miejsce?

image.png.863f43939f9e183d606366ff1715ef35.pngimage.thumb.png.742f5d76800ea98a8cf451eba9c0e006.pngimage.png.7e0df428e47a91dd81f0ec78b392fc61.pngimage.png.ee7f12bc41cee8a12a60ec5142b7ec0f.png

Escape/Quest Room? / Pokój Zagadek

• Gratuluję! 1

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

SowAna
13 godzin temu, Essa napisał:

Escape/Quest Room? / Pokój Zagadek

takie miejsce o nazwie "Farma Iluzji" dla dzieci - Essa <brawo>

• Dziękuję! 1

SowAna
18 godzin temu, MIMESIS napisał:

ja spróbuje mimo znikomej wiedzy o kartach a jeśli dobrze odczytałam to sugerujemy sie bardziej ilustracjami

Twoja córka marzyła o wyjeździe nad wodę/jezioro i w ramach prezentu zabrałaś ja właśnie tam...byli tam również mężczyźni po wieczorze kawalerskim, którzy  chcieli zbudować szałas ale pokłócili sie ( bo kac i rozdrażnieni) i rozegrali pojedynki na kije <sarkazm>

woda była owszem, może wieczór kawalerski był wieczorem po zamknięciu placu zabawa dla dzieci - odpowiednie miejsce dla dużych chłopców, może właściciel rozważy taki dodatkowy sposób na zarabiania kasy <sarkazm>

SowAna
Dnia 16.09.2018 o 11:07, SowAna napisał:

takie miejsce o nazwie "Farma Iluzji" dla dzieci - Essa <brawo>

@Essa zgubiłaś talię ? ;*

• Haha 1

Essa

oj tak, porządnie mi się zawieruszyła ;)

Znalezione obrazy dla zapytania tarot �winkaZnalezione obrazy dla zapytania freudZnalezione obrazy dla zapytania spa�

<haha2>

• Gratuluję! 1
  • Haha 1

SowAna

no nie @Essa to powinno się znaleźć w nowym temacie "Rebusy od Essa - jak zgadniesz to jesteś mistrzunio" <sarkazm> 

• Haha 2

Essa
7 minut temu, SowAna napisał:

no nie @Essa to powinno się znaleźć w nowym temacie "Rebusy od Essa - jak zgadniesz to jesteś mistrzunio" <sarkazm> 

Czyli masz dużą szansę odgadnięcia :)

• Haha 1

Luna

A ja sprobuje....zaintrygowala mnie ta roznorodnosc estetyczna....

wersja 1. swinki uknuly plan ze chałupa im nie lezy a Ty sie glowilas jak im lepszy nocleg załatwic...ukwiecic lub postraszyc wezem pluszowym...koniec koncow nagadalas im ze kupisz

psa wiec maja nie marudzic...

2. jechalas na zjazd, swinki nie kumały o co chodzi, Ty sie rozwijas intelektualnie i nocowalas w jakims malo wyszukanym, hostelu

3. nie moglas znaleźć noclegu  w Smokowie i znalazlas koniec koncow w gospodarstwie gdzie trzymaja  swinie

• Gratuluję! 4

SowAna

świnki morskie wyparowały twój mózg po tym jak przemeblowały mieszkanie i zaproponowały Tobie spanie na ich sianku?

@MIMESIS @iwanek a jakie są wasze odpowiedzi na rebus @Essa ?

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

Essa
1 minutę temu, MIMESIS napisał:

2. jechalas na zjazd, swinki nie kumały o co chodzi, Ty sie rozwijas intelektualnie i nocowalas w jakims malo wyszukanym, hostelu

jessusie, śledziłaś mnie :D <brawo><ok> 100% prawdy

• Lubię! 1
  • Haha 1

Essa
4 minuty temu, SowAna napisał:

świnki morskie wyparowały twój mózg po tym jak przemeblowały mieszkanie i zaproponowały Tobie spanie na ich sianku?

wszystko ku temu zmierza :D:D 

Luna
Przed chwilą, Essa napisał:

jessusie, śledziłaś mnie :D <brawo><ok> 100% prawdy

slowo harcerza ze jestem caly czas w Toruniu... ale podazam mysla za Twymi ambicjami, moj cien pojawia sie tam gdzie ludzie rozkwitają <kwiatek>

mam przyjaciela w Kraku..jak bedziesz miala problem daj znac..cos Ci zorganizujemy w tym pięknym mieście...

• Lubię! 1

Essa
Przed chwilą, MIMESIS napisał:

slowo harcerza ze jestem caly czas w Toruniu... ale podazam mysla za Twymi ambicjami, moj cien pojawia sie tam gdzie ludzie rozkwitają <kwiatek>

mam przyjaciela w Kraku..jak bedziesz miala problem daj znac..cos Ci zorganizujemy w tym pięknym mieście...

a kolega do kogo podobny? :D spoczko, już sobie załatwiłam do końca roku, a w 2019 się zobaczy. Dzięki za chęć pomocy:)

Luna
1 minutę temu, Essa napisał:

a kolega do kogo podobny? :D spoczko, już sobie załatwiłam do końca roku, a w 2019 się zobaczy. Dzięki za chęć pomocy:)

hehehehe...no przykro mi, zszedł sie ze swoja byla ale pomocnym i pogodnym niezwykle jest człowiekiem ...no do mnie podobny bo bysmy sie nie przyjaznili przecie <psotnik>

chyba do ojca....bo matke widzialam <sarkazm>

• Haha 2

Essa
4 minuty temu, MIMESIS napisał:

hehehehe...no przykro mi, zszedł sie ze swoja byla ale pomocnym i pogodnym niezwykle jest człowiekiem ...no do mnie podobny bo bysmy sie nie przyjaznili przecie <psotnik>

chyba do ojca....bo matke widzialam <sarkazm>

coś unikasz rysopisu :P no cóż, dobroć i pogoda ducha też jest przystojna :D

Luna
Przed chwilą, Essa napisał:

coś unikasz rysopisu :P no cóż, dobroć i pogoda ducha też jest przystojna :D

młodszy, alternatywy....no troche moze byc w typie Goslinga i Hyzego.....ja sie nie skusilam przez 9 lat ale pewnie dlatego nadal sie przyjaznimy..<dance>

Essa
Przed chwilą, MIMESIS napisał:

młodszy, alternatywy....no troche moze byc w typie Goslinga i Hyzego.....ja sie nie skusilam przez 9 lat ale pewnie dlatego nadal sie przyjaznimy..<dance>

o nie, musiałaś napisać Gosling? ale serio musiałaś, tak? :D:D 

Luna
1 minutę temu, Essa napisał:

o nie, musiałaś napisać Gosling? ale serio musiałaś, tak? :D:D 

przeciwieństwo tego rysopisu...<sarkazm>..oj...przynajmniej sie rozruszasz przy tym Goslingu

image.png.df83e40fcdac478a71d0c80e7603dee8.png

• Smutek 1

Luna
15 minut temu, MIMESIS napisał:

przeciwieństwo tego rysopisu...<sarkazm>..oj...przynajmniej sie rozruszasz przy tym Goslingu

1389912905_Beztytuu.png.26e1eab7cf5cd88c0671fe9fcce0485d.png

• Lubię! 1

Essa
13 minut temu, MIMESIS napisał:

1389912905_Beztytuu.png.26e1eab7cf5cd88c0671fe9fcce0485d.png

<krzyk> zwariuję! mogłaś chociaż wybrać brzydsze zdjęcie:/ aaa no tak, nie ma takiego:P

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...