Skocz do zawartości

TAK albo NIE?


Ismena

Polecane posty

Proponuję nowe ćwiczenie :)

Zasady są proste, jedna osoba zadaje jakieś pytanie, a pozostali odpowiadają korzystając ze swojej Intuicji - TAK lub NIE. Dodatkowo swój wybór należy uzasadnić, czyli dlaczego Tak/dlaczego Nie. Osoba, która odpowie prawidłowo lub będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi, wygrywa i dodaje swoje pytanie.

 

Zacznę: Czy w tym roku otrzymałam zestaw bombek od kuzyna?

 

@Koniczyna może tutaj spróbujesz? Wystarczy tylko intuicja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena pinned this temat
Dnia 26.12.2018 o 22:38, Ismena napisał:

Proponuję nowe ćwiczenie :)

Zasady są proste, jedna osoba zadaje jakieś pytanie, a pozostali odpowiadają korzystając ze swojej Intuicji - TAK lub NIE. Dodatkowo swój wybór należy uzasadnić, czyli dlaczego Tak/dlaczego Nie. Osoba, która odpowie prawidłowo lub będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi, wygrywa i dodaje swoje pytanie.

 

Zacznę: Czy w tym roku otrzymałam zestaw bombek od kuzyna?

 

@Koniczyna może tutaj spróbujesz? Wystarczy tylko intuicja :)

Wiedziałam,że napiszesz do mnie akurat wczoraj i dzisiaj myslalam o tych bombkach w bałwany posypane brokatem z domkiem w tle.  Tak dostałaś 4 bombki duze białe od kuzyna ponieważ nie masz czasu biegać po sklepach a te co masz na choince są stare jak świat antyki szyszki 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koniczyna napisał:

Wiedziałam,że napiszesz do mnie akurat wczoraj i dzisiaj myslalam o tych bombkach w bałwany posypane brokatem z domkiem w tle.  Tak dostałaś 4 bombki duze białe od kuzyna ponieważ nie masz czasu biegać po sklepach a te co masz na choince są stare jak świat antyki szyszki 

Akurat w tym roku nie dostałam <niepewny> sama kupiłam :D w sumie kolor się zgadza, bo oprócz srebrnych kupiłam również białe, ale więcej niż 4

 

Może teraz Ty dodaj swoją zagadkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ismena napisał:

Akurat w tym roku nie dostałam <niepewny> sama kupiłam :D w sumie kolor się zgadza, bo oprócz srebrnych kupiłam również białe, ale więcej niż 4

 

Może teraz Ty dodaj swoją zagadkę :)

Nic innego nie wymyśliłam ,.    Czy jestem spod znaku byka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ismena napisał:

Tak, urodziłaś się w maju

:D

Nie w maju,o kilka miesięcy dalej

11 minut temu, Ismena napisał:

Akurat w tym roku nie dostałam <niepewny> sama kupiłam :D w sumie kolor się zgadza, bo oprócz srebrnych kupiłam również białe, ale więcej niż 4

 

Może teraz Ty dodaj swoją zagadkę :)

Nic innego nie wymyśliłam ,.    Czy jestem spod znaku byka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...