Skocz do zawartości

Klucze biznesowe

Syrena

Polecane posty

8 minut temu, Syrena napisał:

79. Jakie maski zawodowe posiadasz w swoim wnętrzu?

Wszystkie.... Jestem mistrzem gry ale w biznesie w życiu...  Szafa z maskami się zacina 

• Lubię! 2
  • Odpowiedzi 237
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Syrena

125

• Batyam

64

• Essa

23

• Koniczyna

19

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam Was!   Serdecznie Was zapraszam na zagadnienia biznesowe, które będą miały na celu rozbudzenia Waszej świadomości w sferze finansowej/zawodowej. Możecie sami sobie odpowiedzieć, a

Najbardziej to przerwy lubię na papieroska jak każdy w tej mojej pracy .

Praktyka prywatna, z której mogę się całkowicie utrzymać, dobra opinia w środowisku. No i poczucie spełnienia.

Posted Images

16 minut temu, Syrena napisał:

67. Jakich kompetencji brakuje Ci i jak możesz je zdobyć?

@syrenkka

No jeśli jestem dyrektorem to tyłu ilu pracowników tyle kompetencji tj braków dyrektora... Ale skoro ja nie mam pracowników.... To jestem mistrz świata.... 

Języki..... To do nadrobienia 

• Lubię! 1
  • Haha 2
17 minut temu, Syrena napisał:

74. Czy masz przyjaciół w pracy?

Przyjaciół nie znajomych tak... Ale poprzez pracę poznałam dwie osoby i jest nam cudnie już ok 25 lat... 

• Lubię! 2
2 minuty temu, Syrena napisał:

@Batyam zaczepiasz jakąś inną syrenkę :D

ja @Syrena jestem <dobre>

Tak tak wiem @Syrena.... Moja @Syrenajest, @Syrena. A syrenki to wiesz.... Na wyspie..... 😘 💕 zdobywają doświadczenia więc nie odpowiadają..... A nawet pytań nie żądają fajne dziś pytania wyrzuciłaś..... 😘 

• Dziękuję! 1
  • Haha 2
Koniczyna
Dnia 14.04.2019 o 18:41, Syrena napisał:

74. Czy masz przyjaciół w pracy?

Czy w pracy mozna miec przyjaciol?Nie wierze w taka przyjazn mozna miec znajomych to sa tylko wspolpracownicy.U mnie w pracy jeden na drugiego psioczy donosi jak w przedszkolu,rywalizacja o wzgledy,zazdrosc <facepalm>

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
30 minut temu, Koniczyna napisał:

Czy w pracy mozna miec przyjaciol?Nie wierze w taka przyjazn mozna miec znajomych to sa tylko wspolpracownicy.U mnie w pracy jeden na drugiego psioczy donosi jak w przedszkolu,rywalizacja o wzgledy,zazdrosc <facepalm>

Ja też poniekąd uważam, że to trochę się gryzie że sobą. Niejednokrotnie zalatwialam koleżankom pracę i miałam koleżanki <śmieszka> już nie wspomnę, jak jesteś na wyższym stanowisku, czy przełożonym dla przyjaciółki <sarkazm>

• Lubię! 2
Koniczyna
Dnia 14.04.2019 o 18:43, Syrena napisał:

79. Jakie maski zawodowe posiadasz w swoim wnętrzu?

Po glebszym zastanowieniu raczej nie zakladam  masek jestem naturalna pokazuje rozne emocje do danej sytuacji np.rzucam na glos zakleciami,usmiecham sie pod nosem sama do siebie nie wspomne o smiechu <sarkazm>

• Lubię! 2
  • Haha 1
Koniczyna
Dnia 2.03.2019 o 18:37, Syrena napisał:

31. Gdybyś stał się najbogatszym człowiekiem na świece, co zrobiłbyś ze swoim życiem?

Moze wydac sie dziwne nie chcialabym byc najbogatsza kobieta na swiecie ciesze sie z malych rzeczy, co posiadam chociaz czasami fajnie miec dobry zastrzyk gotowki:>

• Lubię! 4
Koniczyna
8 godzin temu, Syrena napisał:

Ja też poniekąd uważam, że to trochę się gryzie że sobą. Niejednokrotnie zalatwialam koleżankom pracę i miałam koleżanki <śmieszka> już nie wspomnę, jak jesteś na wyższym stanowisku, czy przełożonym dla przyjaciółki <sarkazm>

Nie chcialabym byc Twoja pracownica <pobity>wyswiecona Koniczynka ogonem Syreny juz widze luski lsniace na mojej czuprynie i pekniete winokle <kawka>widze oczami wyobrazni Twoj wzrok bazyliszka.

Teraz na powaznie nie szukam w pracy przyjaciol praca to praca wspolpracownicy staram sie zyc z kazdym w zgodzie jestem mila,pomocna osoba w tym stadzie wilkow

• Lubię! 2
  • Haha 2
2 godziny temu, Koniczyna napisał:

Nie chcialabym byc Twoja pracownica <pobity>wyswiecona Koniczynka ogonem Syreny juz widze luski lsniace na mojej czuprynie i pekniete winokle <kawka>widze oczami wyobrazni Twoj wzrok bazyliszka.

Teraz na powaznie nie szukam w pracy przyjaciol praca to praca wspolpracownicy staram sie zyc z kazdym w zgodzie jestem mila,pomocna osoba w tym stadzie wilkow

No wiesz, przecież ja miła jestem <obraza>

• Lubię! 2
  • Haha 2
  • 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...