Skocz do zawartości

Klucze biznesowe


Syrena

Polecane posty

  • 3 weeks later...
Dnia 5.05.2019 o 13:39, Syrena napisał:

85. Po co Ci wiedza?

Do rozwoju... Do.... Dyskusji do pracy.. Do kłótni do życia.... Do inwestycji... Itp.... Czasami też przeszkadza... Są sytuacje kiedy wiedzą ciąży i wolę niewiedza i nie wiedzieć..  

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2019 o 13:44, Syrena napisał:

94. Co możesz poprawić w pracy?

Warsztat.....

Tryb pracy... 

Nakłady... 

Czasami siebie poprawiam..... Oceniam się.... Po cichu.... Różne noty sobie stawiam.... Wzaleznosci od tego co oceniam... Siebie czy efekty pracy 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2019 o 13:44, Syrena napisał:

93. Czy umiesz być konsekwentny w realizowaniu swoich celów?

Tak.. Jak tylko mam zielone światło to jasne jest że jest start i działam do końca najgorzej jest przy falstarcie.... Bo to mnie doprowadza do szału że muszę poczekać.... Nie lubię czekać a czasami muszę.... Najgorzej jak czekam kilka lat... Bo i tak się zadzialo..... 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2019 o 13:42, Syrena napisał:

91. Czy chętnie pomagasz ludziom?

Ja jestem urodzonym filantropem..... 

A pomóc tak jakoś tak się dzieje ze mam swoich podopiecznych... Lubię Im pomagać.... Najbardziej lubię tak robić by coś im dawać ot tak bo chce.... Powód są ludzie którzy nie lubią lub nie umieją prosić o pomoc.... A to sprawia że.... Nie muszą prosić, ja też lubię mieć komfort w dawaniu.... Bo chce a nie muszę..... 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2019 o 13:42, Syrena napisał:

90. Czy wzbudzasz w ludziach sympatię?

Tak a moi fani to dzieci i starsi ludzie.... 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2019 o 00:01, Syrena napisał:

Ja też poniekąd uważam, że to trochę się gryzie że sobą. Niejednokrotnie zalatwialam koleżankom pracę i miałam koleżanki <śmieszka> już nie wspomnę, jak jesteś na wyższym stanowisku, czy przełożonym dla przyjaciółki <sarkazm>

Ja nie byłam w takiej sytuacji... 

Ja ha ha ha zalatwialam pracę uwaga moim pracownikom, które były po tem kochanka i mojego ex..... 

I wiecie co... Wszystko zależy od ludzi... Jedne spalił się że wstydu inne odeszły a jeszcze inne.... Pokazały mi swój status... Mało tego kiedy relacja jest żona kochanka i mąż.... To uwierzcie mi kochanka ma przerypane.... 

Co do przyjaciół... 

Gdybym ja awansowała na wyższe stanowisko to znając mnie... Niestety bym faworyzowala ta osobę mówię o przyjaciółce a nie koleżance.... Ale.. Moja przyjaciółka mam ich niewiele i dobrze mnie zna gdyby dała plamę.... Nawalila to dobrze by wiedziała że na gruncie zawodowym bym musiała postąpić tak jak to ja robiłam... Konsekwencje zawsze są.... Ale mimo to pomogla bym jej ich uniknąć, gdyby było to kolejny raz... To myślę że zrobiła wszystko by nie robić z nią wspólnych projektów... W sumie to mając kiedyś taką relacje i mając ja do dziś.... To nigdy nie byłam z nią w sytuacji podwładni pracownik a raczej robilysmy wspólne projekty które iddawaltsmy razem.... A targety cóż raz ja nie wyrabialam, ale jak któraś z nas dostawała dobre noty to cieszylysmy się jak dzieci, obie.... I obie odeszlysmy z tej pracy.... To było jakieś 20 lat temu.... Fajne wspomnienia @Koniczyna

@Syrena

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2019 o 13:40, Syrena napisał:

86. Jak rozwiązałbyś swoją firmę, gdybyś był dyrektorem?

Dyrektorem hmmm

Restrukturyzacja kadr..... Mój przyszły mąż dostał y od razu karnet na plażę.... 

Księgowy, adwokat, i restrukturyzacja w strukturach gdyby takie były przedstawicieli..... 

Pozmienialabym pewnie wiele umów handlowych, gdybym te wcześniejsze zakończyła..... 

I asystentka... Mam jedną na oku.... @Luna

O proszę o ile to ona, bo z nią nigdy nic nie wiadomo 

  • Lubię! 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...