Skocz do zawartości

Wiek duszy - analiza wahadełkiem


Ismena

Polecane posty

Dzień dobry, 

jestem tu nowa. Mam na imię Iza i od jakiegoś czasu szukam odpowiedzi by wytłumaczyć sobie dlaczego moje życie wygląda tak a nie inaczej, dlaczego dotykają akurat mnie takie doświadczenia. Trafiłam ma temat wieku dusz i inkarnacji. W tym momencie oświeciło mnie. Mam swoje przemyślenia i będę wdzięczna za analizę wieku mojej duszy 15.03.1982.

 

pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 10:41, Isabel382 napisał:

Dzień dobry, 

jestem tu nowa. Mam na imię Iza i od jakiegoś czasu szukam odpowiedzi by wytłumaczyć sobie dlaczego moje życie wygląda tak a nie inaczej, dlaczego dotykają akurat mnie takie doświadczenia. Trafiłam ma temat wieku dusz i inkarnacji. W tym momencie oświeciło mnie. Mam swoje przemyślenia i będę wdzięczna za analizę wieku mojej duszy 15.03.1982.

 

pozdrowienia.

Czy jakaś dobra Dusza pomoże? :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

Jeśli chodzi o badanie wieku duszy, tym zajmują się radiesteci. Natomiast można rozpisać Pani portret numerologiczny, który już bardzo dużo powie :) M.in. zaciągnięte w poprzednich wcieleniach długi karmiczne, wibracje realizacji itd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BarbaRe napisał:

Dzień dobry, 

Jeśli chodzi o badanie wieku duszy, tym zajmują się radiesteci. Natomiast można rozpisać Pani portret numerologiczny, który już bardzo dużo powie :) M.in. zaciągnięte w poprzednich wcieleniach długi karmiczne, wibracje realizacji itd. 

Cudownie, będę wdzięczna za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...