Skocz do zawartości

Rozkład na uczucia

Polecane posty

Carollinaaa

Witajcie ❤️

Jestem początkująca w interpretacji kart.. nie mogę sobie poradzić z takim rozkładem, który postawiłam. 

Myślałam o pewnym chłopaku przy rozkładzie kart. Proszę o interpretacje jak potoczy się nasza relacja. Co on do mnie czuję i czy będziemy razem?

Znamy się już bardzo długo, ale nasza relacja weszła na wyższy poziom dopiero teraz. Spotykaliśmy się i było cudownie do momentu aż nie odkryłam, że oszukał mnie i nie rozstał się ze swoją kobieta. Mówi, że niedługo to się zakończy a ja zdążyłam się zadurzyc i nie wiem czy w tym tkwić czy nie. 

Proszę o wszystkie sugestie. 

IMG_20201025_015342.jpg

@Carollinaaa https://kartylosu.pl/topic/1152-regulamin-interpretacji-kart/

Musisz najpierw napisać swoją interpretacje ;) stosowałaś jakiś szczególny rozkład? Poszczególna karta ma jakies swoje miejsce, znaczenie? Bo z tak rozsypanych losowo kart ciężko coś wywnioskować.

Pozdrawiam <kwiat> 

Koniczyna
Dnia 25.10.2020 o 20:30, Carollinaaa napisał:

Witajcie ❤️

Jestem początkująca w interpretacji kart.. nie mogę sobie poradzić z takim rozkładem, który postawiłam. 

Myślałam o pewnym chłopaku przy rozkładzie kart. Proszę o interpretacje jak potoczy się nasza relacja. Co on do mnie czuję i czy będziemy razem?

Znamy się już bardzo długo, ale nasza relacja weszła na wyższy poziom dopiero teraz. Spotykaliśmy się i było cudownie do momentu aż nie odkryłam, że oszukał mnie i nie rozstał się ze swoją kobieta. Mówi, że niedługo to się zakończy a ja zdążyłam się zadurzyc i nie wiem czy w tym tkwić czy nie. 

Proszę o wszystkie sugestie. 

IMG_20201025_015342.jpg

@Carollinaaa https://kartylosu.pl/topic/1152-regulamin-interpretacji-kart/

Krzyż? Proszę podasz swoją interpretację?

Carollinaaa

I generalnie to interpretuje tak ze Adrian Jest tym kolesiem z mieczy, ze jest on uwikłany w te swoje problemy i nie wie jak ma się z nich wyplątać tzw nóż na gardle, ze nie wie jak ma postąpić. Tak jakby czekał aż samo się to potoczy. Ale pokazuje się zmartwychwstanie czyli tzw odrodzenie czyli ze coś się może zmieni np w nim może nastąpić zmiana albo we mnie, można przybić to np do Rafiego (mojego eks), ze dzięki Adiemu odsuwam myśli od Rafiego, bo potem są te kielichy które można do mnie połączyć ze nie wiem sama czego chce, ale w sumie za chwile jest koło fortuny i to jest odmiana losu, coś sie zmieni ale nie wiem w która stronę. No i przyszłość najbliższa Rafi. Ze np będzie się odzywać, będzie gdzieś krążyć. Potem znów jest Adi i nie umiem tego rozkminić, potem buławy i gość który triumfuje, ale to może być również Twój triumf np ze ogarnie z sytuacja ze zapomne o Rafm, potem jest jest gość uwiązany w te buławy i to taki Rafi mi się kojarzy ze on tak walczy i ma związane ręce i koniec wychodził dobrze ze jakoś ta karta mówiła o tym ze będzie ok

SowAna
13 godzin temu, Carollinaaa napisał:

generalnie to interpretuje tak

Karty w każdym rozkładzie mają swoje miejsce, Krzyż, który postawiłaś ma również wiele wariantów i karta w danym miejscu (w tym samym) może być przykładowo tym co wiesz, albo tym czego pragniesz. Jedyne, chyba, co jest podobne we wszystkich Krzyżach to miejsce przeszłości - masz tam 7 kielichów, czyli raczej iluzję.

Wybrałaś, jak na początkująca, skomplikowany rozkład, są inne na relacje, poszukaj tu na forum jest sporo.

Carollinaaa
Dnia 1.11.2020 o 14:36, SowAna napisał:

Karty w każdym rozkładzie mają swoje miejsce, Krzyż, który postawiłaś ma również wiele wariantów i karta w danym miejscu (w tym samym) może być przykładowo tym co wiesz, albo tym czego pragniesz. Jedyne, chyba, co jest podobne we wszystkich Krzyżach to miejsce przeszłości - masz tam 7 kielichów, czyli raczej iluzję.

Wybrałaś, jak na początkująca, skomplikowany rozkład, są inne na relacje, poszukaj tu na forum jest sporo.

Z tej interpretacji korzystałam 

1. Główny problem, okoliczności, sytuację obecną lub główny cel.

2. Co powoduje pogłębienie problemu, wpływy pogłębiające problem lub łagodzące, a także osoby zaangażowane.

3. Powód danej sytuacji, podstawowe impulsy, dążenia i pragnienia, które nie są uświadomione, opowiada dlaczego tak jest.

4. Sytuacje z przeszłości, które wpływają na obecną sytuację.

5. Twoja postawa i obecne przekonania, cel do jakiego dążysz, jakich oczekujesz efektów w związku z tą sprawą.

6. Tradycyjnie uznawana jako ukazanie najbliższej przyszłości.

7. Postawa pytającego w tej sytuacji. Podejście do tematu, punkt widzenia, pozycja, stanowisko lub rola, którą akceptuje.

8. Reakcje i postawę środowiska fizycznego, emocjonalnego czy społecznego. To obraz sytuacji jaki widzi otoczenie.

9. Tradycyjnie oczekiwania pytającego lub jego obawy.

10. Możliwy rezultat, co może się stać, wynik lub efekt, jak zakończy

się dana sytuacja.

SowAna

Dnia 25.10.2020 o 20:30, Carollinaaa napisał:

Co on do mnie czuję i czy będziemy razem?

w którym miejscu wg Ciebie jest odpowiedź na Twoje pytanie?

postaw inny rozkład

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...